8:00-17:00 d.d.
+370 699 62969
 
 
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Plieniniai radiatoriai internetu pigiau

Visos naujienos Naujienos
 
 
Visos populiariausios prekės Populiariausios prekės
 
 
 
 

(Vokietija) KERMI  - plieniniai radiatoriai. Puikūs techniniai duomenys, modernus dizainas ir dydžių įvairovė tenkina kiekvieno kliento poreikius. Šie radiatoriai iš kitų išsiskiria savo kokybe ir patikima eksploatacija. Tai patikimi ir efektyvūs, įvairaus išmatavimo, galingumo šiuolaikiniai šildymo prietaisai. Apatinio pajungimo radiatoriai gaminami su termostatiniu ventiliu. Radiatoriai pasižymi dideliu šilumos atidavimu ir lengvu reguliavimu.

 

Plieniniai radiatoriai apima apatinio, šoninio pajungimo radiatorius, higieninius radiatorius, dekoratyvinius radiatorius ir kita.

 

Populiariausi radiatoriai yra plieniniai, nes prekybininkų teigimu tokių radiatorių yra parduodama daugiausiai. Tai lemia ne tik plieninių radiatorių įvairovė, bet ir didelis skleidžiamos šilumos lygis, taip pat įrengti šiuos radiatorius yra perpus pigiau nei šildomas grindis. Tačiau plieninius radiatorius lyginant su aliuminiais yra ne tokie ilgaamžiai, nes jų sienelių storis yra ne didesnis nei 1,5 mm, tad radiatoriai greičiau ir susidėvi.

 

Priklausomai nuo plieninių radiatorių gamintojo, išmatavimų, galios, talpos ir kita jie gali kainuoti nuo 200 iki 600 Lt.

 

Taigi plieninius radiatorius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, išmatavimų, galios, talpos, spalvų, rūšių ir kita.

 

Plieniniai radiatoriai populiariausi yra tokių gamintojų kaip: „Korado“, „Kermi“, „Purmo“ ir kita. Jie iš esmės yra panašūs, skirtumas kaip vartotojui didelės reikšmės tikrai neturi.

 

Jeigu plieninių radiatorių paviršius yra padengtas specialia danga, tai gali padidinti jų kainą, tačiau tokiu atveju tokius radiatorius galima montuoti padidinto drėgnumo patalpose.

 

Nesvarbu kokius radiatorius naudosite, nepamirškite kad svarbiausia yra ne radiatoriai, o namo varža, subalansuotas namo šildymas ir kita.

 

Taigi plieninius radiatorius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.