8:00-17:00 d.d.
+370 699 62969
 
 
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 
 

Palangės                                                                             

 

Sunku įsivaizduoti namuose langą be palangės, nes palangė yra neišvengiama lango ir patalpų konstrukcinė dalis. Palangės yra svarbios dėl savo grožio ir patogumo. Palanges reikėtų rinktis atsižvelgus į jų kokybę, estetinę išvaizdą, funkcionalumą ir kita. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad renkantis palangę reikėtų atkreipti dėmesį į gamintoją, nes nuo to priklauso kiek laiko Jums tarnaus šis daiktas.

 

Nuo palangės tvirtumo, atsparumo įvairiems veiksniams, ypač drėgmei, priklauso ir bendra būsto estetinė išvaizda.

 

Funkcionalumo požiūriu palangė stabdo šalto oro cirkuliaciją iš lauko į patalpą ir atvirkščiai - neleidžia šilumai iškeliauti į lauką. Ji keičia į patalpos viršų kylančių šilto oro srovių kryptis taip didindama šilto oro tarpusluoksnį lango ir sienų lygyje.

 

Kokybiškos palangės ne tik yra saugios, bet atsparios drėgmei yra neteplios: ant jų nepastebėsite pelenų, nikotino, žemių, vyno ir kitų dėmių. Renkantis palanges reikėtų atkreipti dėmesį ir į bendrą namų interjerą, nes nuo to priklauso kokią rinksitės formą, spalvą ir kita.

 

Taigi palangė, kurią pastebi kiekvienas, užėjęs į patalpą, turi būti ne tik graži, pritaikyta prie kambario stiliaus, bet tvirta ir funkcionali.

 

Ant palangių labai patogu yra sudėti ir laikyti gėles, įvairius daržo žalumynus, nuotraukas ir daug kitų netikėčiausių daiktų.

 

Pastaraisiais metais labai populiarėja palangės iš lieto marmuro, natūralaus ar dirbtinio akmens ir kita.

 

Taip pat populiaru pasidarė pratęsiant palanges įrengti stalus, darbo vietas, komodas, taip yra sutaupoma patalpos erdvė ir atrodo įdomiai, išskirtinai.


 

Geriausiai, kai visus palangės montavimo darbus atlieka specialistai. Taip būsite užtikrinti, kad žiemą pro jas nestūgaus vėjai ir namuose bus šilta, o pro langą galėsite grožėtis atsiveriančiu vaizdu.Taigi palanges galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia yra platus pasirinkimas, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir kita.