EUR /

/

Pristatymas: Lietuva

Kalba (language)
Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

TV, telefoniniai ir kompiuteriniai kabeliai internetu pigiau

Linkbasic stranded cable UTP cat. 5e - carton 305m 100% copper

Kaina: 104.93 €105.15 €
362.30 Lt363.06 Lt
Žiūrėk ČIA

Kabelis BELDEN, U/UTP, CAT5E Digitus 305m, 15 LGW

Kaina: 88.78 €88.96 €
306.54 Lt307.16 Lt
Žiūrėk ČIA

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 10m Oranžinis

Kaina: 22.24 €22.28 €
76.79 Lt76.93 Lt
Žiūrėk ČIA

Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 5m Oranžinis

Kaina: 17.39 €17.40 €
60.04 Lt60.08 Lt
Žiūrėk ČIA

Komutacinis kab. Equip LC-SC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 3m Oranžinis

Kaina: 14.57 €14.58 €
50.31 Lt50.34 Lt
Žiūrėk ČIA

Komutacinis kab. Equip SC-SC duplex MM 50/125 OM2 LSOH 3m Oranžinis

Kaina: 13.23 €13.25 €
45.68 Lt45.75 Lt
Žiūrėk ČIA

Linkbasic certified solid cable UTP cat.5e 305m 100% copper

Kaina: 84.82 €84.99 €
292.87 Lt293.45 Lt
Žiūrėk ČIA

Gembird UTP solid unshielded gray cable, CCA, cat. 6, 100m, gray

Kaina: 40.99 €41.08 €
141.53 Lt141.84 Lt
Žiūrėk ČIA

Kabelis F/UTP kat.5E Digitus Network AWG26/7 305 m

Kaina: 114.12 €114.34 €
394.03 Lt394.79 Lt
Žiūrėk ČIA

Kabelis U/UTP, viela kat.5E Digitus Network, 305m

Kaina: 81.72 €81.89 €
282.16 Lt282.75 Lt
Žiūrėk ČIA

Kabelis U/UTP kat.5E DIGITUS AWG 24/7 pilkas 100 m

Kaina: 51.43 €51.53 €
177.58 Lt177.92 Lt
Žiūrėk ČIA

Kabelis U/UTP kat.5E Digitus AWG 24/1 pilkas 100m, 15 LGW

Kaina: 46.98 €47.08 €
162.21 Lt162.56 Lt
Žiūrėk ČIA

Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Kaina: 18.16 €
62.70 Lt
Žiūrėk ČIA

Kabelis TV, RG6v, su vario šarvu baltas

Kaina: 1.71 €
5.90 Lt
Žiūrėk ČIA

Kabelis ryšio, TKPV 4x2x0,5mm2

Kaina: 0.47 €
1.62 Lt
Žiūrėk ČIA

Kabelis signalizacinis, SSI 1x2x0,8mm2, nepalaikantis degimo raudonas

Kaina: 0.69 €
2.38 Lt
Žiūrėk ČIA

Kabelis TV, RG59, su vario šarvu baltas

Kaina: 1.04 €
3.59 Lt
Žiūrėk ČIA

Kabelis internetinis, UTP cat5 4p, su vienguba izoliacija, varinis (M)

Kaina: 0.29 €
1.00 Lt
Žiūrėk ČIA
 
 

TV, telefoniniai ir kompiuteriniai kabeliai                                                   

 

TV, telefoniniai ir kompiuteriniai kabeliai gali būti skirti telefono ryšio, telegrafo ryšių perdavimo įrangos ir duomenų apdorojimo informacijai vidutinio klimato juostoje.

 

TV, telefoninius ir kompiuterinius kabelius galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, svorių, talpos, varžos, kainų, gamintojų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Taigi TV telefoniniai ir kompiuteriniai kabeliai gali būti skirti telefoniniams tinklams, žemo dažnio telekomunikacijoms ir kita.

 

TV, telefoninius ir kompiuterinius kabelius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko ir kita.