EUR /

/

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Buitinė technika internetu pigiau

Visos naujienos Naujienos

Mikrobangų krosnelė GORENJE MO 17 DE

Kaina: 89.70 €90.70 €
Žiūrėk ČIA

Šaldytuvas Samsung RB29HSR2DSA/EF

Kaina: 379.70 €
Žiūrėk ČIA

SAMSUNG GE731K/BAL Mikrobangų krosnelė

Kaina: 86.61 €
Žiūrėk ČIA

Virimo puodas GASTROBACK 42507

Kaina: 51.84 €
Žiūrėk ČIA

Kavamalė DeLonghi KG79

Kaina: 40.41 €
Žiūrėk ČIA

Dulkių siurblys Fakir S350 ECO Power prugna perla

Kaina: 189.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Visos populiariausios prekės Populiariausios prekės

Bulvių tarkavimo mašina Migiris BETM-1

Kaina: 63.32 €
Žiūrėk ČIA

Vandens jonizatorius PTV - KL

Kaina: 182.17 €
Žiūrėk ČIA

Šaldiklis Snaigė F100-1101AA

Kaina: 214.98 €
Žiūrėk ČIA

Gartraukis JETAIR AFRODITA 80INXBK

Kaina: 372.99 €403.99 €
Žiūrėk ČIA

Kokteilinė Electrolux ESB2350

Kaina: 45.99 €49.00 €
Žiūrėk ČIA

Šaldytuvas SNAIGĖ RF 31 SM S10021

Kaina: 252.01 €258.31 €
Žiūrėk ČIA
 

Buitinė technika internetu                              

 

Internetu buitinę techniką yra geriau, pigiau pirkti, todėl kad internetinėje parduotuvėje galima paprasčiau optimizuoti išlaidas – nereikia išlaikyti didelių sandėlių, ekspozicinės salės, didelio personalo ir kt.

 

Buitinę techniką labai patogu yra pirkti internetu. Dėl internetinių parduotuvių privalumų vis daugiau ir daugiau žmonių apsiperka internete nei įprastose parduotuvėse. Yra nemažai priežasčių dėl kurių internetu yra pirkti geriau nei keliaujant į parduotuves.

 

Viena iš tokių priežasčių būtų tai, kad internetu apsipirkti yra patogiau nei einant į parduotuves. Internetu galite apsipirkti, bet kuriuo Jums tinkančiu laiku, tai gali būti pietų ar darbo metas, ankstus rytas ar vidurnaktis, kada turite laisvo laiko. Patogu ir tai, kad nereikia laukti ir stovėti ilgų eilių, nereikia laukti Jus aptarnaujančio konsultanto ir kt. Ypač patogu apsipirkti jaunoms šeimoms auginančioms mažus vaikučius. Taip pat apsiperkant internetu nereikia rūpintis papildomu transportu, ar pagalba užnešant buitinę techniką. Perkant internetu greitai galima palyginti skirtingus buitinės technikos modelius.

 

Kitas nemažiau svarbus dalykas, tai kad geresnės kainos. Pigūs pasiūlymai ir mažesnės kainos, nes produktai gaunami tiesiogiai iš gamintojo arba pardavėjo, be jokių tarpininkų. Taip pat nemažai internetinių parduotuvių siūlo įsigyti nuolaidas ir kuponus. Tačiau gali tekti susimokėti už prekių pristatymą, jeigu perkate iš parduotuvės, kuri yra ne tame pačiame mieste, kaip kad Jūs gyvenate.

 

Taip pat ne mažiau svarbi priežastis pirkti internetu yra tai, kad yra didesnis prekių pasirinkimas. Nereikia gaišti laiko važiuojant ar einant iš vienos  parduotuvės į kitą. Dauguma internetinių parduotuvių priima užsakymus ir, kai prekė atsiranda sandėlyje, Jums apie tai pranešama.

 

Taip pat perkant internetu galima išvengti žmonių minių. Žmonių minios daugiausiai susidaro po darbo valandų, prieš šventes, renginius, skelbiamas akcijų dienas, taigi norint tokiu laiku ir pačiam apsipirkti gali greitai pasibaigti kantrybė, nes visi nori būti pirmi, nuo žmonių kiekio darosi karšta, sklinda nemalonus kvapas, dar atvažiavus nesi garantuotas, kad gausi pasistatyti mašiną stovėjimo aikštelėse. Tai pat minios verčia mus daryti skubotus sprendimus ir apsipirkti kuo greičiau ilgai nemąstant.

 

Taigi norint sutaupyti laiką, pinigus, išsirinkti pačią geriausią buitinę techniką – pirk internetu ir nesigailėsi.