EUR /

/

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Buitinė technika internetu pigiau

Visos naujienos Naujienos

Indaplovė Electrolux ESL7310RO

Kaina: 499.00 €
Žiūrėk ČIA

Orkaitė Candy FPE502/6X

Kaina: 216.00 €
Žiūrėk ČIA

Orkaitė Bosch HBG673CS1S

Kaina: 689.00 €875.16 €
Žiūrėk ČIA

Orkaitė Bosch HBA43T350

Kaina: 493.99 €
Žiūrėk ČIA

Orkaitė Candy FPE52/6VX

Kaina: 228.00 €
Žiūrėk ČIA

Dulkių siurblys Electrolux ZB3005

Kaina: 179.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Visos populiariausios prekės Populiariausios prekės
AKCIJA

Langų valymo robotas Hobot 188

Kaina: 284.00 €299.00 €
Žiūrėk ČIA

Profi Cook PC-UM 1006 Blender

Kaina: 120.55 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinis virdulys-termosas GRAEF WK61EU, baltas

Kaina: 58.00 €68.06 €
Žiūrėk ČIA

Philips Daily Collection Blender HR2105/60 Purple

Kaina: 50.72 €50.89 €
Žiūrėk ČIA

ELECTROLUX Mixer ESB1100YE

Kaina: 28.83 €37.36 €
Žiūrėk ČIA

MPM MKO-01 Konvekcinė krosnelė

Kaina: 44.27 €
Žiūrėk ČIA
 

Buitinė technika internetu                              

 

Internetu buitinę techniką yra geriau, pigiau pirkti, todėl kad internetinėje parduotuvėje galima paprasčiau optimizuoti išlaidas – nereikia išlaikyti didelių sandėlių, ekspozicinės salės, didelio personalo ir kt.

 

Buitinę techniką labai patogu yra pirkti internetu. Dėl internetinių parduotuvių privalumų vis daugiau ir daugiau žmonių apsiperka internete nei įprastose parduotuvėse. Yra nemažai priežasčių dėl kurių internetu yra pirkti geriau nei keliaujant į parduotuves.

 

Viena iš tokių priežasčių būtų tai, kad internetu apsipirkti yra patogiau nei einant į parduotuves. Internetu galite apsipirkti, bet kuriuo Jums tinkančiu laiku, tai gali būti pietų ar darbo metas, ankstus rytas ar vidurnaktis, kada turite laisvo laiko. Patogu ir tai, kad nereikia laukti ir stovėti ilgų eilių, nereikia laukti Jus aptarnaujančio konsultanto ir kt. Ypač patogu apsipirkti jaunoms šeimoms auginančioms mažus vaikučius. Taip pat apsiperkant internetu nereikia rūpintis papildomu transportu, ar pagalba užnešant buitinę techniką. Perkant internetu greitai galima palyginti skirtingus buitinės technikos modelius.

 

Kitas nemažiau svarbus dalykas, tai kad geresnės kainos. Pigūs pasiūlymai ir mažesnės kainos, nes produktai gaunami tiesiogiai iš gamintojo arba pardavėjo, be jokių tarpininkų. Taip pat nemažai internetinių parduotuvių siūlo įsigyti nuolaidas ir kuponus. Tačiau gali tekti susimokėti už prekių pristatymą, jeigu perkate iš parduotuvės, kuri yra ne tame pačiame mieste, kaip kad Jūs gyvenate.

 

Taip pat ne mažiau svarbi priežastis pirkti internetu yra tai, kad yra didesnis prekių pasirinkimas. Nereikia gaišti laiko važiuojant ar einant iš vienos  parduotuvės į kitą. Dauguma internetinių parduotuvių priima užsakymus ir, kai prekė atsiranda sandėlyje, Jums apie tai pranešama.

 

Taip pat perkant internetu galima išvengti žmonių minių. Žmonių minios daugiausiai susidaro po darbo valandų, prieš šventes, renginius, skelbiamas akcijų dienas, taigi norint tokiu laiku ir pačiam apsipirkti gali greitai pasibaigti kantrybė, nes visi nori būti pirmi, nuo žmonių kiekio darosi karšta, sklinda nemalonus kvapas, dar atvažiavus nesi garantuotas, kad gausi pasistatyti mašiną stovėjimo aikštelėse. Tai pat minios verčia mus daryti skubotus sprendimus ir apsipirkti kuo greičiau ilgai nemąstant.

 

Taigi norint sutaupyti laiką, pinigus, išsirinkti pačią geriausią buitinę techniką – pirk internetu ir nesigailėsi.