EUR /

/

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Garso technika internetu pigiau

Visi Išpardavimai

Automagnetola PIONEER MVH-170UB

Kaina: 61.00 €63.18 €
Žiūrėk ČIA

Automagnetola JVC KD-R453E

Kaina: 68.23 €72.24 €
Žiūrėk ČIA

Kenwood KDC-BT35U

Kaina: 101.22 €103.08 €
Žiūrėk ČIA

Automagnetola Kenwood KDC-364U

Kaina: 103.09 €105.51 €
Žiūrėk ČIA

Automagnetola DENVER CAD-438BT

Kaina: 64.64 €66.63 €
Žiūrėk ČIA

Automagnetola PIONEER DEH-2700UI

Kaina: 96.00 €100.62 €
Žiūrėk ČIA
 
Visos naujienos Naujienos

LOGITECH Corded USB Stereo Headset PC 960 - Business EMEA

Kaina: 50.07 €
Žiūrėk ČIA

Panasonic RP-HX350E-K black headphones

Kaina: 23.96 €
Žiūrėk ČIA

Radijo imtuvas SRD 210 BS

Kaina: 13.53 €
Žiūrėk ČIA

Magnetola Megnetola Sencor SPT 231, CD, MP3, USB

Kaina: 47.54 €
Žiūrėk ČIA

Radijo imtuvas SRD 210 B

Kaina: 47.57 €
Žiūrėk ČIA

Radijo žadintuvas Sencor SRC 140 R

Kaina: 14.94 €
Žiūrėk ČIA
 
Visos populiariausios prekės Populiariausios prekės
Akcija

Automagnetola JVC CAR AUDIO KD-R331EY

Kaina: 62.64 €67.77 €
Žiūrėk ČIA

Ausinės MODECOM MC-400 FRUITY ORANGE

Kaina: 12.03 €
Žiūrėk ČIA

Automagnetola DENVER CAU-436

Kaina: 37.57 €39.03 €
Žiūrėk ČIA

Radijo imtuvas ROADSTAR HRA-1500MP

Kaina: 90.01 €92.01 €
Žiūrėk ČIA

Apple iPod shuffle lilac 2GB 5. Generation

Kaina: 70.00 €
Žiūrėk ČIA

Kenwood KAC-6104 D

Kaina: 110.61 €
Žiūrėk ČIA
 

Garso technika       

                                                                     

Garso techniką sudaro ausinės, automobilinė aparatūra, diktofonai, garso kolonėlės, magnetolos, MP3 grotuvai, muzikiniai centrai, radijo imtuvai, garso stiprintuvai ir kita.

 

Ausinės gali ne tik nepriekaištingai atkurti garsą, bet ir leisti valdyti garso ir vaizdo failus, keisti garso nustatymus bei atsiliepti ir baigti skambučius.

 

Ausinės gali būti naudojamos užsidėjus ant ausų, kišamos tiesiai į ausis ir apgaubiančios ausis. Laidas ausinių taip pat gali būti ilgas, trumpas arba iš vis be laido.

 

Ausinės kišamos tiesiai į ausis yra gaminamos nedidelių išmatavimų, pritaikytos pagal ausį, skirtingų spalvų, patogios nešiotis su savimi, kokybiškos ausinės neblogai slopina aplinkos garsus, dizainas paprastai būna labai panašus, yra pigesnės už ausines užsidedamas ant ausų ir apgaubiančias ausis ir kita. Tačiau jas reikia dažniau prižiūrėti, valyti, ir dėl higienos priežasčių nerekomenduojama jomis dalintis.

 

Šias ausines labai patogu naudoti tiesiog sportuojant.

 

Apgaubiančias ausis ausines dažniausiai renkasi profesionalai ir muziką itin mylintys žmonės, kuriems kiekvienas išgirstas skambesys yra svarbus. Tokio tipo ausinės  neblogai apsaugo nuo aplinkos triukšmų, o brangesni modeliai turi ir pašalinio garso šalinimo funkciją. Tačiau dėl savo dydžio šios ausinės visiškai netinka nešiojimuisi ir yra nepigios.

 

Perkant ausines turite įvertinti jų patogumą, garsą, gaminio kokybę ir garantiją ir kita.

 

Diktofonas yra naudojamas tada, kai norime užfiksuoti, įsirašyti tam tikrą informaciją, kalbą ir kita.

 

Renkantis diktofoną taip pat labai svarbu yra baterijos kokybė, kad kuo ilgiau tarnautų, atmintinė, balso bei triukšmo filtrai ir kita.

 

Diktofonai ne tik leidžia įrašyti informaciją, bet leidžia klausytis aukštos kokybės muzikos įrašų arba audio knygų. Dėl išplėstos diktofono atmintinės, galima daryti ilgus garso įrašus, todėl labai patogu juo naudotis studentams įrašinėjant ištisas paskaitas universitetuose, ilgas konferencijas ar verslo susitikimus, žurnalistams imant interviu, įrašinėjant protokolus ir kita.

 

Rinkdamiesi diktofoną atsižvelkite į jo patogumą, dizainą ir konstrukciją, mikrofoną, diktofono ekraną, duomenų saugojimo laikmeną, garso įrašymo formatą, prijungimą prie kompiuterio, maitinimo šaltinį, garso įrašymo režimus ir kita.

 

Garso kolonėlė – įrenginys garso atkūrimui, kurį sudaro mažiausiai vienas garsiakalbis, įmontuotas į korpusą.

 

Garso kolonėlių pasirinkimas taip pat yra didelis, įvairaus dizaino, skirtingo dažnio ir jautrumo, skirtingų spalvų, gamintojų, kainų, išmatavimų, svorio, varžos, galingumo, medžiagų ir kita. 

 

Dažniausiai sutinkami tipai: pagal garsiakalbių tipą (elektrodinaminė, elektrostatinė ar kt.), pagal dažnį (plačiajuostė, žemadažnė, aukštadažnė), pagal korpuso sandarą (uždaro, atviro tipo, fazoinvertorinė / paprasta) ir kita

 

Norite mėgautis muzikos kolekcijomis ar tiesiog mėgautis radijo programomis, tai rinkitės magnetolą.

Magnetolos skiriasi savo papildomomis funkcijomis (gali būti laikrodis, žadintuvas, apšvietimas tamsoje, turi garsiakalbį ir kita).

 

Magnetolos gali būti buitinės, automobilinės, vaikiškos ir kita.

 

Šiais laikais magnetolų pasirinkimas yra didžiulis, todėl kiekvienas atras sau tinkamą.

 

Magnetolas galite įsigyti įvairių gamintojų, kainų, dizaino, išmatavimų, su CD grotuvu, galingumo ir kita.

 

MP3 kiekvienais metais tobulėja, tiek techniniais parametrais, tiek pačiu dizainu.

 

Kokybiški MP3 grotuvai pasižymi aukšta kaina, nes tai įtakoja papildomos MP3 grotuvų funkcijos - didesnė vidinė atmintis, galimybė talpinti nuotraukas ar žiūrėti video failus ir kita.

 

MP3 grotuvą rinkitės atsižvelgdami kur jį naudosite. Jeigu juo naudositės dažniausiai kelionės metu – autobuse, automobilyje, lėktuve, tuomet verta rinktis grotuvą su kietuoju disku. Jis bus sunkesnis, bet talpins tikrai pakankamai muzikos, nuotraukų, o gal net ir video turinio.

 

Jeigu MP3 naudosite aktyvaus laisvalaikio metu – bėgiojant, važiuojant dviračiu ar lankantis sporto klube, tai tada būtų geriausiai turėti grotuvą su „Flash“ atmintimi. Toks įrenginys turės mažai judančių dalių, tad dainos „neperšokinės“, jis bus pakankamai mažas ir lengvas.

 

Jeigu svarbiausia yra muzikos kokybė, tai tuomet reikėtų atkreipti dėmesį į įrenginio galimybę groti tam tikrus failų formatus ir tai nebūtinai turi būti MP3 grotuvas.

 

Taigi perkant MP3 grotuvą taip pat yra labai svarbu atmintinė, garso kokybė, baterijos tipas, taip pat papildomos funkcijos (ausinės, radijas, diktofonas, bookmarking, prieiga prie interneto, spalvotas ekranas, nuotraukų ir video peržiūra, žaidimai ir kita).

 

Taigi garso technika yra gaminama skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, dizainų, spalvų, svorių, medžiagų, galingumo ir kita.

 

Garso techniką rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę ir kita.

 

Garso techniką galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.