EUR /

/

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Filtruoti
 
 
Taip pat siūlome:

Sofos lovos. Sofos internetu pigiau

Sofa lova BF Vector (Audinys: III grupė)

Sofa lova BF Vector (Audinys: III grupė)

Kaina: 357.87 €387.97 €
Žiūrėk ČIA
Sofa lova BF Vector (Audinys: II grupė)

Sofa lova BF Vector (Audinys: II grupė)

Kaina: 347.84 €361.22 €
Žiūrėk ČIA
Sofa lova BF Vector I (Audinys: III grupė)

Sofa lova BF Vector I (Audinys: III grupė)

Kaina: 358.31 €369.41 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Eko (Audinys: III grupė)

Kaina: 368.86 €372.04 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Eko (Audinys: II grupė)

Kaina: 358.41 €361.51 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Eko (Audinys: I grupė)

Kaina: 347.98 €350.98 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Vector I (Audinys: II grupė)

Kaina: 347.88 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Lupe I (Audinys: I grupė)

Kaina: 331.12 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Vanessa I (Audinys: III grupė)

Kaina: 394.62 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Porto (Audinio grupė: II grupė)

Kaina: 383.62 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Porto (Audinio grupė: I grupė)

Kaina: 355.20 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Plaza (Audinio grupė: III grupė)

Kaina: 356.10 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Diana (Audinio grupė: III grupė)

Kaina: 401.62 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Diana (Audinio grupė: II grupė)

Kaina: 373.68 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Vanessa IV (Audinys: I grupė)

Kaina: 352.84 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Vanessa III (Audinys: I grupė)

Kaina: 352.84 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Vanessa I (Audinys: II grupė)

Kaina: 365.40 €
Žiūrėk ČIA

Sofa lova BF Vanessa I (Audinys: I grupė)

Kaina: 343.47 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Sofos, sofos-lovos        

                                                                                    

Kaip ir renkantis kietus baldus, taip ir minkštus, svarbiausia išsirinkti kuo patvaresnius ir kuo ilgiau tarnausiančius baldus. Renkantis minkštą baldą, žinoma, svarbu atkreipti dėmesį į jo patogumą.

 

Perkant minkštuosius baldus svarbu nors kiek nusimanyti apie jų gamybą ir sandarą.

 

Sofų, sofų – lovų sėdimoji dalis gali būti gaminama naudojant ir lateksą. Tai bene patikimiausia medžiaga gaminant minkštuosius baldus - sofas, tačiau ir viena iš brangiausių medžiagų.

 

Baldų sėdynė gaminama ir iš spyruoklių bloko. Jeigu spyruoklės netinkamai sujungtos, po jomis nėra minkšto sluoksnio, baldai gali girgždėti.

 

Jeigu sofos, sofos - lovos nebus skirtos kasdieniam naudojimui, tuomet galima rinktis ir elegantiškesnius, prabangius audinius. Norint pagyvinti interjerą, galima pirkti kelis skirtingus apmušalus, žinoma nepamirštant tinkamai suderinti jų spalvas bei struktūrą. Apmušalai dažnai būna pagaminti panaudojant vieną ypač protingą sprendimą – įsiūnant užtrauktukus, kurie leis kada tik panorėjus patogiau išvalyti ar visai pakeisti apmušalo medžiagą.

 

Derinant sofas galima vadovautis keliomis spalvų parinkimo taisyklėmis. Pavyzdžiui, atsižvelgti į kambarį supančias spalvas tokias kaip sienų, grindų, durų ir pan. Taip pat galima vadovautis kitų baldų, esančių toje pačioje erdvėje, spalvomis. Visgi pagrindinis patarimas renkantis sofos, sofos-lovos spalvą būtų - išryškinti jas, kad jos sužibėtų Jūsų svetainėje. Tai padaryti labai paprasta. Įsitikinkite, kad Jūsų sofa nesusilieja su visa aplinka. Jeigu grindys ir sofa vis dėlto yra panašios spalvos, tuomet puikiai galite pabrėžti minkštus baldus, po jais padėdami visai priešingos spalvos kilimą. Ryškių spalvų fonams renkantis sofos spalvą, galimybės beribės. Juk galima statyti raudonos, žalios, mėlynos, violetinės ar net dabar ypač madingos geltonos spalvos minkštus baldus. Aišku šioje vietoje svarbu neperlenkti lazdos. Verta nepamiršti, kad nemaža dalis minkštų baldų gamintojų garantiją duoda tik pačioms baldų konstrukcijoms, o ne apmušalams, taigi perkant sofą, sofą-lovą teks pasirūpinti jos audinių priežiūra: tinkamai juos valyti bei vengti saulės.

 

Pagal transformacijos mechanizmą, kuriuo baldai pertvarkomi išskleidžiant, išlankstant ar ištraukiant į gulimąją padėtį, sofas galima suskirstyti į tris pagrindines grupes: ištraukiamos į priekį („prancūziškas“ būdas, kai naudojamos medinės konstrukcijos, arba „amerikietiškas“, kai naudojamos metalinės spyruoklės), sofa–knyga (baldas, kuris išsilanksto pagal išilginę ašį) ir sofa su atlenkiamais šonais. Patikimiausias transformacijos mechanizmas, kai sofa atsiverčia tarsi knyga, tačiau jis būtinai turi būti metalinis.  Sofos, sofos-lovos gali būti su patalynės dėže arba be jos. Jei yra dėžė, skirta patalynei laikyti, jos konstrukcija turi užtikrinti patogų priėjimą prie patalynės ir jos vėdinimą, o minkštosios dalys turi saugiai fiksuotis, kai yra pakeltos.

 

Dažnai sofos, sofos–lovos yra perkamos ilgesniam laikui, tad rinktis jas reikėtų atsargiai, įvertinimus sofos, sofos-lovos spalvas, pagaminimo kokybę, patalynės mechanizmą ir kt.