EUR /

/

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Kamuoliai internetu pigiau

Visos naujienos Naujienos

Futbolo kamuolys NEO FUTSAL II (Mėlyna/Balta)

Kaina: 26.96 €
Žiūrėk ČIA

Tinklininkų kelio apsauga SECURE mėlyna dydis M

Kaina: 9.11 €
Žiūrėk ČIA

Vartininko pirštinės EGO II dydis 8

Kaina: 26.63 €
Žiūrėk ČIA

Fubtolo kamuolys ACE FUTSAL II

Kaina: 26.96 €
Žiūrėk ČIA

Vartininko pirštinės CATCH, dydis 4

Kaina: 11.20 €
Žiūrėk ČIA

Futbolo kamuolys FARO FUTSAL II

Kaina: 22.46 €
Žiūrėk ČIA
 
Visos populiariausios prekės Populiariausios prekės

Rankinio kamuolys ACTION dydis 1

Kaina: 17.09 €43.15 €
Žiūrėk ČIA

Krepšinio kamuolys MOLTEN BGM7WC

Kaina: 50.81 €
Žiūrėk ČIA

Rankinio kamuolys ACTION dydis 0

Kaina: 15.73 €41.42 €
Žiūrėk ČIA

Tinklinio kamuolys DIG

Kaina: 11.58 €21.86 €
Žiūrėk ČIA

Krepšinio kamuolys MOLTEN BGM7

Kaina: 44.85 €
Žiūrėk ČIA

Rankinio kamuolys MITT II

Kaina: 16.63 €
Žiūrėk ČIA
 

Kamuoliai                                    

                    

Kamuoliai pagal paskirtį yra skirstomi į krepšinio, tinklinio, futbolo, rankinio kamuolius ir yra skirti žaisti atitinkamiems žaidimams lauke arba salėje.

 

Lauko kamuoliai yra šiek tiek didesni už salės kamuolius, taip pat minkštesni.

 

Renkantis kamuolius reikia atkreipti dėmesį į kamuolio svorį. Nuo amžiaus grupės priklauso su kokio dydžio krepšinio kamuoliu reikia žaisti: su mažiausiu dydžiu 5 krepšinio kamuoliu žaidžia vaikai iki 12 metų. Nuo 12 metų jau žaidžia su 6 dydžio krepšinio kamuoliu. Dar po 3 metų berniukai pakeičia kamuolius į 7 dydį. Suaugę tiek profesionalai, tiek mėgėjai vyrai žaidžia su 7 dydžio kamuoliais, o moterys – su 6 dydžio kamuoliais. FIFA patvirtinti oficialūs futbolo kamuolių svoriai: 4 dydžio futbolo kamuolio - 350 - 390 g; 5 dydžio futbolo kamuolio - 420 – 445 g.

 

Taip pat perkant kamuolį reikia atkreipti dėmesį į atstumus tarp siūlių (jis turi būti vienodas, nes nelygiai susiūtos siūlės gali įtakoti kamuolio judėjimo trajektoriją), kamuolio atšokimas (kamuolio atšokimas priklauso nuo kamuolio rūšies ir dydžio - 5 dydžio futbolo kamuoliui – 1.35-1.55 m (esant 20ºC temperatūrai) ir ne mažiau kaip  1.25 m (esant 5ºC temperatūrai); 4 dydžio futbolo kamuoliui – 1.15-1.55 m (esant 20ºC temperatūrai) ir ne mažiau kaip  1.15 m (esant 5ºC temperatūrai), kamuolio atsparumas drėgmei, kamuolio forma (kokybiško kamuolio forma turi būti apvali, neturėtų matytis ar jaustis  jokių gumbų arba iškilimų, nes tai reiškia, kad kamuolio vidinis sluoksnis gali būti prairęs ir kamuolio naudojimas pagal tiesioginę paskirtį yra praktiškai neįmanomas), kamuolio pagaminimo technologija (rankomis siūti kamuoliai yra geresnės kokybės nei siūti mašina), oro sulaikymas, mados tendencijos (kamuolių dizainai keičiasi priklausomai nuo pasaulyje vyraujančių spalvų ir dizaino tendencijų, taip pat didelę įtaką kamuolių dizainui turi įvairūs čempionatai bei olimpiados, kurių proga kamuolių gamintojai išleidžia su specialia renginio atributika ar logotipais margintus kamuolius) ir kita.

 

Kamuolius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dydžio, medžiagų, svorio ir kita.

 

Taigi nuo kamuolio kokybės priklauso kaip seksis žaisti.

 

Gimnastikos kamuolys - tai ne tik mankštos paįvairinimui, bet ir sėdėjimui skirtas kamuolys, kurį reikėtų rinktis atsižvelgiant į savo ūgį arba specialisto rekomendacijas.

 

Gimnastikos kamuolys taip pat stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, lavinama kvėpavimo sistemą, lavinami jutimai, lavinama pusiausvyra ir koordinacija, gerėja nuotaika, nes pratimai su kamuoliu yra nuotaikingi ir žaismingi.

 

Jeigu nežinote kokį kamuolį pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Kamuolį būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Kamuolius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi kamuolį sau gali rasti tiek profesionalus žaidėjas, tiek ir mėgėjas. O žaidimas su kamuoliu suteikia gerą nuotaiką, stiprina sveikatą, darbingumą ir kita.