8:00-17:00 d.d.
+370 699 62969
 
 
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 
Rodyti
 
 
Išpardavimai Visi
Prekių peržiūros istorija
 

Peiliai internetu pigiau

 • Peilis skiepijimo, kišeninis

  Kaina: 13.04 €15.60 €
  45.04 Lt53.86 Lt
  Žiūrėk ČIA
   
 • Peilis skiepijimo (akiavimo)

  Kaina: 13.04 €15.60 €
  45.04 Lt53.86 Lt
  Žiūrėk ČIA
   
 • Patio peilis QuikFit

  Kaina: 12.37 €15.45 €
  42.70 Lt53.36 Lt
  Žiūrėk ČIA
   
 • Peilis universalus

  Kaina: 10.71 €
  36.98 Lt
  Žiūrėk ČIA
   
 • Peilis skiepijimo, lenktas

  Kaina: 13.04 €15.60 €
  45.04 Lt53.86 Lt
  Žiūrėk ČIA
   
 
 
 

Peiliai                                                                                                 

 

Be tinkamo sodo inventoriaus nė vienas sodininkas negali apsieiti. Kiekvienas daržininkas ir sodininkas turi turėti pagrindinius darbui skirtus įrankius: grėblį, kastuvą, sodo žirkles, pjūklą, peilius ir kita. Darbo įrankius galima labai greitai įsigyti specializuotuose sodo prekių ir ne tik parduotuvėse. Labai patogu sodo įrankius įsigyti internetu, čia galima ne tik sutaupyti pinigų, bet ir savo brangų laiką.

 

Sodo peilis daug kur yra vartojamas sodininko įrankis.

 

Sodo peilius galite rinktis įvairiausių formų. Svarbiausia, kad peilio ašmenys būtų specialaus ilgai neatšimpančio plieno, įvairiems darbams kiekvienas sodininkas turėtų įsigyti mažąjį nedaug lenktomis ašmenimis sodo peilį. Jei norėsite patys akiuoti medelius ar rožes, įsigykite akiavimo peilį. Mentelės būna kaulinės, žalvarinės.

 

Genėjimo peilių ašmenys yra daugiau išlenktos, todėl jais patogiau išpjauti šakas ir daryti pjūvius traukiant į save. Jų yra įvairių dydžių. Užlenktų ilgis nuo 11 iki 12 cm. Mažasis sodo peilis — 10 cm ilgio. Akiavimo peilis — apie 10 cm ilgio.
 

Taigi peilius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Naudojantis sodo peilius reikia laikytis saugumo reikalavimų, nes kitaip galite susižeisti ar kitą šalia esantį žmogų sužeisti. Ypatingai reikėtų elgtis atsargiai, kai norite peilius ir kitus įrankius pagaląsti ir geriausiai jai šį darbą patikėtumėte specialistams. Taip pat pabaigus sodo darbus reikėtų peilius laikyti saugioje vietoje, kur jų nepasiekia vaikai, naminiai gyvūnai ir kita.

 

Skiepijimo peilį rinkitės universalų, kurį būtų galima naudoti sodininkystėje, vynuogininkystėje, dekoratyvinėje sodininkystėje, medelynuose, soduose, parkuose ar kita.

 

Taigi jeigu nežinote kokius peilius pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Peilius būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Peilius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi ruošiantis sodo darbams nepamirškite ir iš anksto įsigykite visą reikalingą sodo inventorių, o tame tarpe ir kokybiškus, patvarius, tačiau lengvus peilius.