EUR /

/

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Transportas. Logistika internetu pigiau

Kelių eismo taisyklės

Kaina: 2.44 €3.99 €
Žiūrėk ČIA

Transporto priemonės

Kaina: 5.55 €
Žiūrėk ČIA

Logistikos vadybos pagrindai. Vadovėlis. 3-ioji laida

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 9.20 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Transportas. Logistika                                                                                     

 

Transportas, logistika knygas, leidinius galite rinktis iš plataus asortimento - Atliekų šalinimo logistika, Logistika ir tiekimo grandinės valdymas, Miestų viešasis transportas, Šiuolaikinė logistika, Tarptautinė logistika. Teorija ir praktika, Aprūpinimo logistika, Krovininis transportas, Investicijų į transportą politika, Logistikos projekto rengimas, Logistikos sistema, Logistikos vadybos pagrindai, Transporto infrastruktūra, Transporto politikos pagrindai, Transporto priemonės, Transporto rūšių sąveika, Transporto sistemų analizė, Krovinių vežimo technologijos, Lokomotyvai ir kita.

 

Logistika, tai praktinės, mokslinės veiklos sritis, kuri apima įvairius materialinių srautų, ypač prekių, judėjimo, prekybinės veiklos organizacinių procesų klausimus. Taip pat planavimo, įgyvendinimo ir kontroliavimo priemonės, įskaitant optimalaus krovinių srauto organizavimą, transportavimo, sandėliavimo ir kitų materialinių ir nematerialinių operacijų valdymą nuo žaliavų ir medžiagų įsigijimo iki pristatymo gamybos įmonei, vidinės gamybinės žaliavos ir medžiagų bei pusfabrikačių perdirbimo, gatavos produkcijos, atitinkančios jo interesus ir reikalavimus, pristatymo vartotojui.

 

Logistikos rūšys yra gamybos logistika, pirkimo ir tiekimo logistika, rinkotyros ir rinkodaros logistika, atliekų perdirbimo logistika, transporto logistika, verslo logistika, kompiuterinė logistika ir kita.

 

Taip pat logistikai yra svarbu ir tinkamas transportas.

 

Jeigu norite sužinoti apie šiuolaikinę logistiką, tai rinkitės Šiuolaikinės logistikos knygą, kurioje bus analizuojama šiuolaikinės logistikos koncepcija ir logistikos uždaviniai. Išsamiai išnagrinėtos pagrindinės logistinės veiklos sritys − klientų aptarnavimas, užsakymų tvarkymas, transporto organizavimas ir valdymas, atsargų bei medžiagų sandėliavimas ir jų srautų valdymas bei šių veiklų sąsajos. Pateikti logistinio bendradarbiavimo, globaliosios logistikos organizavimo principai, logistinės sistemos įvertinimo ir pertvarkymo metodinės gairės.

 

Tad transportas, logistika knygas, leidinius sau tinkančius ras tiek verslo administravimo ir vadybos studentai, tiek gamybinių, prekybos ir transporto įmonių specialistai. Taip pat jas galės rinktis tiek lietuvių, tiek anglų kalba, skirtingų autorių, formatų, puslapių skaičių, leidybos metų, kainų ir kita.

 

Taigi transportas, logistika knygas, leidinius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos, galite sutaupyti savo brangaus laiko.