EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Ankeriai internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Ankeris staktinis 10x182 met. 100

Kaina: 0.21 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris staktinis 10x202 met. 75

Kaina: 0.23 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris staktinis 10x72 met. 100

Kaina: 0.12 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris M12x16x50 įmuš.cin.g.

Kaina: 0.31 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris 12x75 su ššešiakampe veržle geltoni cinkuoti

Kaina: 0.38 €
Žiūrėk ČIA

Ankerinė masė KEM-UP 943 300ml.

Kaina: 11.04 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Ankeris M16x20x65 įmuš.cin.g.

Ankeris M16x20x65 įmuš.cin.g.

Kaina: 0.52 €0.61 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris su žiedu 6x65 kūginis

Kaina: 114.37 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris M10x12x40 įmuš.cinkuotas geltonas

Kaina: 150.12 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris 16x100 su varžtu

Kaina: 727.00 €
Žiūrėk ČIA

Ankeris 0.75m stogo konstr.

Kaina: 2.26 €
Žiūrėk ČIA

Ankerinė masė KEM-UP 943 300ml.

Kaina: 11.04 €
Žiūrėk ČIA
 

Ankeriai                                                                                           

 

Ankeriai yra skirti tvirtinti įrengimus prie tam tikro objekto, tai gali būti siena, stogas, lūbos ir kt. Darbo eiga: išgręžiama skylė, ji išvaloma, įdedamas ankeris ir prisukamas su raktu arba įkalama plaktuku.

 

Visi ankeriai sudaryti iš dviejų ir daugiau dalių. Į išgręžtą ertmę įstatomas metalinis kaištis, o įsukant tvirtinimo varžtą jis plečiasi ir sudaro tvirtą sukibimą su siena ar kita konnstrukcija. Paprastoms tvirtinimo užduotims ankerius galite pasirinkti patys, tačiau ankerius, skirtus laikyti sudėtingas ir sunkias konstrukcijas, turi parinkti kvalifikuoti konstruktoriai.

 

Ankeriai gali būti - ankeriai langų, staktų, rėmų tvirtinimui, ankeriai stogo konstrukcijoms, ankeriai tuščiavidurėms konstrukcijoms, lubiniai ankeriai, pleištiniai ankeriai, plieniniai įkalami ankeriai, rankoviniai ankeriai su kabliu, rankoviniai ankeriai su varžtu, rankoviniai ankeriai su veržle, rankoviniai ankeriai su žiedu.

 

Įkalami ankeriai — naudojami pakabinamų lubų konstrukcijoms, vėdinimo sistemos detalių, ortakių, grindų konstrukcijų tvirtinimui.

 

Pleištiniai ankeriai – sunkių įrenginių prie betono, natūralaus akmens, plytų tvirtinimui. Jais galima tvirtinti metalines konstrukcijas, metalinius profilius, gembes, turėklus, medines konstrukcijas, sijas.

 

Metalinių rėmų ankeriai — skirti tvirtinti medinius, aliumininius, metalinius rėmus ir medines staktas prie betono pagrindo, statybinio akmens, tuščiavidurių ir pilnavidurių plytų.

 

Ankeriai su varžtu – skirtas prisukti ar pakabinti įvairias konstrukcines detales, apdailos elementus prie mūro, betono, medžio.

 

Įkalami greito fiksavimo ankeriai — skirtas aliuminio ir skardos profilių, sienos užbaigiančių ir stogų kraštų profilių tvirtinimui, kaminų sandarinimui, stogų sandarinimo juostų, parapetų tvirtinimui. Taip pat juos galima naudoti skardas ir plokštes tarpusavyje, skardas prie betono, pilnavidurio mūro arba prie metalo.

 

Nuo medžiagos iš kurios yra pagaminti (žalvaris, plienas ir kt.) ankeriai gali būti skirtingų spalvų (geltoni, pilki).

 

Taip pat ankeriai gali būti skirtingų diametrų, ilgio ir storio, čia priklauso nuo to kur bus ankeris naudojamas (lubas tvirtinti, langus, staktas tvirtinti ir kt.).

 

Skirtingiems ankeriams reikia skirtingo storio grąžtų.

 

Nuo kokybės priklauso kaip ankeris atliks savo funkciją ir laikys konstrukciją. Todėl renkantis ankerius reikėtų rinktis patikimų gamintojų. Ankerius labai patogu yra įsigyti internetu, nes čia platus asortimentas, nereikia išeiti iš namų, taip pat galima sutaupyti pinigų.

 

Ankeriai išlaiko didesnės apkrovos konstrukcijas nei mūrvinės, todėl norint gauti geresnį, ilgaamžiškesnį rezultatą rinkitės ankerius.