Kalėdų kepurė
 
 
8:00-17:00 d.d.
+370 699 62969
 
 
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 
Rodyti
Gamintojas
  • Nenurodytas (27)
  • - (1)
Filtruoti
 
 
Taip pat siūlome:
 
Išpardavimai Visi
Prekių peržiūros istorija
 

Varis internetu pigiau

 
 
 

Varis                            

                                                                    

Varis yra vienas iš pirmųjų žmogaus naudojamų metalų ir yra grynuolių klasės mineralas. Gamtoje randamas varis gali turėti ir geležies, sidabro, rečiau aukso priemaišų.

 

Varis yra raudonai rusvas, plona plėvelė – žalsvai melsva. Lydymosi temperatūra 1083 °C, virimo 2360 °C. Varis yra geras šilumos ir elektros laidininkas: elektrinė varža 1,68-10-8 Ω·m, specifinis šiluminis laidumas 394,28 W/m·K. Tačiau chemiškai yra nelabai aktyvus. Sausame ore jis beveik nesikeičia, o drėgname apsitraukia patina – žalia bazinio vario karbonato danga.

 

Varis yra vartojamas elektrotechnikos pramonėje (laidai, kabeliai, elektriniai kontaktai, iš vario daromos šaldytuvų, šilumokaičių, vakuuminių prietaisų detalės ir kita), radiotechnikoje, elektronikoje ir kitose pramonės šakose. Taip pat varis yra vartojamas papuošalams gaminti ir dekoratyvinei apdailai. Na, o vario junginiai gali būti vartojami pigmentų, insekticidų, mikrotrąšų, katalizatorių gamyboje.

 

Varis pasižymi tokiomis savybėmis kaip: geras šilumos laidininkas, atsparus korozijai, lengvai apdirbamas tiek šaltas, tiek ir karštas ir kita.

 

Daugiausia yra naudojami vario lydiniai.

 

Techninis varis gali būti žymimas raide M, o po jos rašomi skaičiai nuo 0 iki 4.

 

Taigi spalvotą metalą – varį galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.