Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Šildymo vamzdžiai ir presuojamos sujungiamosios detalės pigiau

Naujienos Visos naujienos

Daugiasluoksnis vamzdis WAVIN, d 16

Kaina: 1.11 €

Presuojama alkūnė WAVIN TIGRIS, d 40, 90*

Kaina: 18.13 €

Presuojama jungtis WAVIN TIGRIS, d 32-1'', vidus

Kaina: 10.59 €

Presuojamas trišakis APE, d 20-18-20

Kaina: 8.11 €

Vamzdis VIEGA Prestabo, d 22

Kaina: 3.64 €

Vamzdis VIEGA Prestabo, d 28

Kaina: 5.09 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Daugiasluoksnis vamzdis PEX/AL/PEX APE su apšiltinimu, d 18-2

Kaina: 1.63 €

Daugiasluoksnis vamzdis PEX/AL/PEX APE, d 18-2

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.99 €

Daugiasluoksnis vamzdis WAVIN, d 18

Kaina: 1.17 €

Užveržiama alkūnė APE, d 26-26, 90*

Kaina: 9.83 €

Užveržiamas antgalis APE EUROKON, d 18-3/4''

Kaina: 2.15 €

Užveržiamas trišakis APE, d 16

Kaina: 6.56 €
 

Šildymo vamzdžiai ir presuojamos sujungiamosios detalės    

                       

Šildymo vamzdžiai ir presuojamos sujungiamosios detalės apima presuojamas alkūnes, presuojamus antgalius, presuojamas movas, presuojamus perėjimus, presuojamus trišakius, šildymo vamzdžius ir kita.

 

Šildymo vamzdžius ir presuojamas sujungiamąsias detales galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintos, diametrų, kampų, išmatavimų ir kita.

 

Šildymo vamzdžiai ir presuojamos sujungiamosios detalės gali būti pagamintos iš nerūdijančio plieno, žalvario ar kitų medžiagų.

 

Presuojamos sujungiamosios detalės gali būti naudojamos geriamam vandeniui, vandentiekiui, šildymo sistemoms sujungti vamzdžius.

 

Šildymo vamzdžiai ir presuojamos sujungiamosios detalės yra gaminamos tvirtos, atsparios korozijai, aukštai temperatūrai ir kita.

 

Daugiasluoksniai šildymo vamzdžiai vis labiau įsitvirtina Lietuvos statybos rinkoje, užkariaudami populiarumą tarp prekybininkų ir montuotojų.

 

Daugiasluoksnis šildymo vamzdis, gali būti plastiko ir tam tikro aliuminio lydynio junginys, kuris savyje įkūnyja geriausias plastiko ir metalo savybes.

 

Daugiasluoksnės šildymo vamzdžių sistemos yra taikomos gyvenamųjų namų ir administracinių pastatų grindiniam ir radiatoriniam šildymui įrengti, sumontuoti vidaus karšto ir šalto vandentiekio sistemas, taip pat užtikrina tų sistemų patikimumą, ilgaamžiškumą, saugumą ir kita.

 

Daugiasluoksniai šildymo vamzdžiai gali pasižymėti tokios savybėmis kaip: greitu montavimu, matmenų tikslumu, lengvu lenkimu, stabilumu ir kitomis savybėmis.

 

Perkant šildymo vamzdžius taip pat galite įsigyti ir apsauginius vamzdžio šarvus, tokiu būdu galėsite apsaugoti, pratęsti ilgesnį šildymo vamzdžių galiojimo laiką.  

 

Jeigu nežinote kokius šildymo vamzdžius ir presuojamas sujungiamas detales pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Šildymo vamzdžius ir presuojamas sujungiamąsias detales rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą, nors jų kainos paprastai būna didesnės.

 

Šildymo vamzdžius ir presuojamas sujungiamąsias detales galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.