Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
 
Taip pat siūlome:
Vamzdis grindiniam šildymui 20x2PE-RT EVOH Šildymo vamzdžiai

Vamzdis grindiniam šildymui 20x2PE-RT EVOH

Kaina: 0.51 €0.53 €
 
 

Šildymo vamzdžiai                    

                                                                           

Daugiasluoksniai šildymo vamzdžiai vis labiau įsitvirtina Lietuvos statybos rinkoje, užkariaudami populiarumą tarp prekybininkų ir montuotojų.

 

Daugiasluoksnis šildymo vamzdis, gali būti plastiko ir tam tikro aliuminio lydynio junginys, kuris savyje įkūnyja geriausias plastiko ir metalo savybes.

 

Daugiasluoksnės šildymo vamzdžių sistemos yra taikomos gyvenamųjų namų ir administracinių pastatų grindiniam ir radiatoriniam šildymui įrengti, sumontuoti vidaus karšto ir šalto vandentiekio sistemas, taip pat užtikrina tų sistemų patikimumą, ilgaamžiškumą, saugumą ir kita.

 

Taigi šildymo vamzdžius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų, gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, rūšių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Šildymo vamzdžiai yra gaminami atsparūs korozijai, cheminiam poveikiui, aukštai temperatūrai ir kita.

 

Daugiasluoksniai šildymo vamzdžiai gali pasižymėti tokios savybėmis kaip: greitu montavimu, matmenų tikslumu, lengvu lenkimu, stabilumu ir kitomis savybėmis.

 

Perkant šildymo vamzdžius taip pat galite įsigyti ir apsauginius vamzdžio šarvus, tokiu būdu galėsite apsaugoti, pratęsti ilgesnį šildymo vamzdžių galiojimo laiką.  

 

Taigi jeigu nežinote kokius pasirinkti šildymo vamzdžius, Jums visada gali padėti šios srities specialistai, konsultantai.

 

Šildymo vamzdžius rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą, nors jų kainos paprastai būna ir brangesnės.

 

Šildymo vamzdžius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.