EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Termostatai ir reguliavimo armatūra internetu pigiau

 
 

Termostatai ir reguliavimo armatūra                                                                   

 

Termostatai ir reguliavimo armatūros apima instaliacines dėžutes grindų šildymo reguliavimui, termostatines galvas, termostatinius ventilius ir kita.

 

Instaliacinės dėžutės grindų šildymo reguliavimui yra skirtos atskirų patalpų grindinio šildymo reguliavimui.

 

Tinkamos naudoti darant šildomas grindis vonios kambaryje, hole, virtuvėje ir kita. Galima jungti tiesiai nuo šildymo sistemos, nereikia kolektoriaus ir specialaus temperatūros pažeminimo mazgo.

 

Kokią instaliacinę dėžutę grindų šildymo reguliavimui pasirinksite priklauso nuo Jūsų pačių poreikių, finansinių galimybių ir kita.

 

Radiatorių jungtys – termostatinės galvos.

 

Jas galite rinktis su skystu davikliu, vaškiniu davikliu ir kita. Taip pat termostatinės galvos gali turėti apsaugas nuo užšalimo, vagysčių. Dažniausiai tesmostatinės galvos yra gaminamos baltos spalvos, tačiau esant poreikiui ir norint derinti prie sukurto interjero galite rinktis ir kitų spalvų.

 

Termostatinės galvos turi kelias reguliuojamas ribas.

 

Termostatinė galva DANFOSS living eco RA su M30x1.5 jungtimi yra labiausiai atsiperkanti energijos suvartojimo namuose reguliavimo priemonė. Tai išmanus, patogus naudoti termostatas, kurį galima nustatyti pagal jūsų poreikius.

 

Išmanios funkcijos, kaip „atviro lango“ funkcija, padeda išvengti energijos švaistymo, automatiškai reguliuojant šilumą, kai vėdinate kambarį. living eco „išvykimo“ funkcija gali automatiškai sumažinti temperatūrą namuose, jums išvykus, ir vėl padidinti, prieš jums sugrįžtant – komfortui tai įtakos neturės. „living eco“ užtikrina paprastumą ir taupymą jūsų namuose ar bute.

 

Radiatorių jungtys – termostatinės ventiliai.

 

Termostatinius ventilius galite rinktis – kampinius, tiesius, ašinius ir kita. 

 

Išankstinio nustatymo ventiliai naudojami dvivamzdėse centrinio šildymo sistemose. Jie užtikrina optimalų vandens srauto paskirstymą šildymo sistemoje. Išankstinio nustatymo funkcija leidžia tiksliai nustatyti apskaičiuotą srautą. Išankstiniam nustatymui įrankiai nereikalingi.

 

Taigi termostatiniai ventiliai gali būti skirti rankšluosčių džiovintuvams, radiatoriams ir kita.


Termostatinis ventilis gali būti įmontuotas apatinio prijungimo radiatoriaus korpuse. Tokius radiatorius galima naudoti vienvamzdėse ir dvivamzdėse šildymo sistemose, parenkant atitinkamo tipo prijungimo armatūrą.

 

Termostatinius ventilius galite rinktis pagamintus iš nerūdijančio plieno, ar kitų tvirtų, atsparių korozijai, aukštai temperatūrai medžiagų.

 

Jeigu nežinote kokią termostatų ir reguliavimo armatūrą pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Termostatus ir reguliavimo armatūrą rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą, nors jų kainos paprastai būna didesnės.

 

Taip pat termostatus ir reguliavimo armatūrą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.