Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
 

Variniai šildymo vamzdžiai internetu pigiau

Varinis vamzdis, kietas, d 18

Kaina: 7.43 €

Varinis vamzdis, kietas, d 28

Kaina: 13.36 €

Varinis vamzdis, kietas, d 22

Kaina: 9.30 €

Varinis vamzdis, kietas, d 15

Kaina: 7.02 €
 
 

Variniai šildymo vamzdžiai                                                                            

 

Varinius šildymo vamzdžius galite rinktis iš skirtingų kainų, diametrų, išmatavimų, rūšių, formų ir kita.

 

Variniai vamzdžiai gali būti kelių rūšių: kieti, minkšti ir kita. Minkštus varinius vamzdžius galite lankstyti kaip tik norite, todėl juos patogu naudoti įrenginėjant šildymo sistemas.

 

Taigi variniai vamzdžiai yra naudojami šaldymui, kondicionavimui, taip pat vandentiekio aukšto slėgio sistemoms.

 

Varinės sistemos yra vertinamos dėl savo universalumo, nes jos tinka ir vandentiekiui, ir šildymui, ir dujoms.

 

Variniai vamzdžiai yra atsparūs chloruotam vandeniui, taip pat varis turi tokių savybių, kad neleidžia bakterijų kolonijoms kurtis ant vamzdžių sienelių. Taip pat daugelio šalių patirtis rodo, kad be didesnių problemų varinius vamzdžius vandentiekio ir šildymo sistemose galima eksploatuoti nuo 50 iki 100 metų.

 

Tačiau reikėtų žinoti, kad variniai vamzdžiai turi ir tam tikrų apribojimų – variniai vandentiekio vamzdžiai nemėgsta kraštutinumų – per daug rūgštaus ar per daug šarminio, per kieto ar per minkšto vandens.

 

Taip pat reikėtų žinoti perkant varinius vamzdžius, kad užbaigtą sistemą sudaro ne tik vamzdžiai, bet ir įvairūs jungiamieji elementai ir kitokia armatūra. Varinių vamzdžių atveju šis priedas sudaro maždaug 30 % vamzdžių kainos.

 

Taigi jeigu nežinote kokius pasirinkti šildymo sistemai reikalingus vamzdžius, Jums visada gali padėti šios srities specialistai, konsultantai.

 

Perkant varinius šildymo vamzdžius rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia savo produkcijai garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Šiuos vamzdžius galite išsirinkti ir greitai užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.