Atpigo Radiatorius ALTECH K11 300-520 Šoninio pajungimo radiatoriai
17.00 € 21.25 € / 1 vnt

Šoninio pajungimo radiatoriai 

Kermi profilių šoninio prijungimo radiatorių serija yra populiariausia šildymo įranga, tiek naujose statybose, tiek ir renovuojamose objektuose. Pažangi prietaisų gamybos technologija, nedidelė vandens talpa, harmoningas konvekcijos ir spinduliavimo būdu atiduodamas šilumos srautas užtikrina didelę radiatoriaus šilumos galią.

Šių radiatorių vidinių paviršių valymas yra nesudėtingas, nes apdailinės grotelės yra be aštrių briaunų, turi lengvai nuimamas šonines plokštumas ir kita. Dvisluoksnė lako danga, neišskirianti kenksmingų aplinkai medžiagų. Paprastas ir greitas montavimas.

Kermi radiatoriai tinkami jungti prie bet kokio šilumos šaltinio - centralizuoti šilumos tinklai ar individuali šildymo sistema su įvairių kuro rūšių centrinio šildymo katilais, geoterminio šildymo sistemos ir pan. Galimas jungimas prie vienvamzdės ar dvivamzdės šildymo sistemos. Gaminami modeliai skirti renovacijai, kurie idealiai tinka jungti prie senųjų daugiabučių šildymo sistemų.
 

Taigi šoninius pajungimo radiatorius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, techninių savybių ir kita.

Jeigu nežinote, kokius šoninio pajungimo radiatorius pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Šoninio pajungimo radiatorius pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir kita.

Šoninio pajungimo radiatorius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.