Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Filtruoti
 

Vandens filtrai

Polipropileninis vandens valymo filtras PP5-5

Kaina: 1.22 €

Grubaus valymo filtras ITAP, d 1/2

Kaina: 4.65 €

Grubaus valymo filtras ITAP, d 1''

Kaina: 11.29 €

Grubaus valymo filtras ITAP, d 3/4''

Kaina: 7.25 €

Grubaus valymo filtras ITAP, d 1''1/4

Kaina: 16.78 €

Grubaus valymo filtras ITAP, d 2''

Kaina: 37.64 €

Grubaus valymo filtras ITAP, d 1''1/2

Kaina: 22.26 €

Korpusas filtro Senior Plius 3/4

Kaina: 10.61 €

Vandens filtras Viessmann Aquahome 30 — N (7511784)

Kaina: 1443.91 €

Vandens filtras Viessmann Aquahome 20 — N (7511783)

Kaina: 1100.17 €

Vandens filtras Viessmann Aquahome 17 — N (7571909)

Kaina: 1083.76 €

Vandens filtras Viessmann Aquahome 11 — N (7511782)

Kaina: 770.67 €
 
 

Vandens filtrai internetu

Šiais laikais daugelis žmonių negali įsivaizduoti savo kasdienybės be vandens filtrų. Tiesa, jie yra, jie veikia ir gerina mūsų gyvenimo kokybę, tačiau daugelis net nesusimąstome apie juos iki tol, kol galiausiai neprireikia seno filtro keisti nauju. Kad paieškos būtų paprastesnės ir kur kas greičiau rastumėte tokią įrangą, kur Jums reikalinga – B-a.eu siūlo plačią pasiūlą vietoje vietoje. Jeigu norite ne tik gerti, tačiau ir kasdieniam darbams naudoti kokybišką vandenį  - tokiu atveju kokybiški vandens filtrai internetu turėtų būti apžiūrimi sistemingai.

Jeigu neradote Jums labiausiai tinkamo filtro – tokiu atveju susiekite su mūsų konsultantais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks tinkamiausias rekomendacijas ir garantuos, kad rasite tokią įrangą, kuri Jums labiausiai tinka. Galiausiai, juk naudodami vandens filtrus ne tik gerinate savo gyvenimo kokybę, tačiau tuo pačiu ir saugote aplinką, kurioje gyvenate. Kiekvienas iš mūsų turi kuo daugiau dėmesio skirti ekologijai, tad vandens filtrai internetu yra geriausias pagalbininkas.

Kasdien gerti švarų vandenį yra būtina, kadangi tai gali kur kas labiau pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę. Medikai akcentuoja, kad kiekvienas organizmas yra labai individualus, tačiau dažniausiai reikia išgerti bent jau du litrus per dieną skysčių, kad organizmas būtų apsirūpintas reikalingomis medžiagomis.

  • Gerdamas kokybiška vandenį žmogus bus kur kas aktyvesnis, jo nuotaka bus geresnė.
  • Tinkamas vandens kiekis gali užtikrinti, kad Jūsų miego kokybė bus geresnė. Prieš pat miegą nereikia gerti daug vandens, kadangi tai apkrauna organizmą. Tačiau vakare bent jau pusę litro – labai verta, kadangi kūnas įgaus jam taip reikalingo vandens.
  • Žinoma, jeigu norite, kad Jūsų oda būtų gražesnė, tokiu atveju kokybiškas saikingo vandens gėrimas yra būtinas.
  • Tuo pačiu norime akcentuoti, kad vanduo gali padėti mesti svorį. Tad tai labai svarbu tiems, kurie bando gyventi sveikiau ir tuo pačiu padailinti savo kūno linijas.
  • Žinoma filtruotas vanduo visada yra skanesnis ir tuo pačiu padeda išvengti labai nemalonaus skonio bei kvapo. Daugelis žmonių skundžiasi, kad nešvarus vanduo sugadina net maistą, ką jau kalbėti apie drabužius bei odą. Taigi, vandens filtrai pagerins Jūsų gyvenimo kokybę ir garantuos, kad tiek geriamas, tiek naudojamas vanduo bus labai švarus ir neturės jokio prasto kvapo.

Akivaizdu, kad būtina kiekvieną dieną gerti kokybišką vandenį. Tiesa, tokį išgauti galima tik tokiu atveju, jeigu naudosite labai tvirtus vandens filtrus. B-a.eu siūlo labai plačią vandens filtrų pasiūlą. Kad kiekvienas turintis specifinių poreikių galėtų rasti tai, kas jam labiausiai tinka. O vandens filtrai internetu skiriasi savo kaina, gamintoju, rūšimis, medžiagomis bei kitais kriterijais, kurie gali padėti apsispręsti dėl labiausiai Jums tinkamo pasirinkimo.

Jeigu nežinote, kuris B-a.eu siūlomas filtras Jums labiausiai tinka, tokiu atveju rekomenduojame susisiekti su mūsų konsultantais, kurie atsakys į bus iškilusius klausimus bei pateiks rekomendacijas, kurios garantuos, kad kiekvieną dieną gersite labai švarų, ypač kokybišką bei puikios kokybės vandenį, kuris pagerins Jūsų gyvenimo kokybę. Siūlome ne tik labai platų asortimentą, tačiau ir garantijas bei labai greitą pristatymą, kuris padės išvengti eilių ir kur kas greičiau gauti užsakytą prekę, kuri garantuos, kad Jūsų gyvenimas bus kas aukštesnės kokybės.

B-a.eu vandens filtrai internetu pigiau – greitas, paprastas ir pigus būdas gauti įrangą, kuri leis kasdien gerti sveiką bei švarų vandenį.