Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Elektros varikliai internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos
Elektros variklis 3,0/6/B3-B5 Trifaziai bendrapramoninio naudojimo elektros varikliai

Elektros variklis 3,0/6/B3-B5

Kaina: 147.00 €201.83 €

Elektros variklis 7,5kW/6/B3

Kaina: 165.00 €

Elektros variklis 5,5kW/6/B3

Kaina: 159.00 €

Elektros variklis 0.75/6/B5

Kaina: 98.00 €

El. variklis 5,5kW/2/B3

Kaina: 159.00 €

Elektros variklis 4.0kw/6/B3-B5U/R400/690

Kaina: 149.00 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Elektros variklis 3,0/6/B3-B5 Trifaziai bendrapramoninio naudojimo elektros varikliai

Elektros variklis 3,0/6/B3-B5

Kaina: 147.00 €201.83 €

Elektros variklis 0,37kW/6/B3-B5

Kaina: 62.17 €

Elektros variklis 7,5kW/6/B3

Kaina: 165.00 €

Elektros variklis 0,37kW/6/B3

Kaina: 57.19 €

Elektros variklis 0.75/6/B5

Kaina: 98.00 €

Elektros variklis 5,5kW/6/B3

Kaina: 159.00 €
 

Elektros varikliai internetu

Kartais gyvenime susiduriame su įvairiais prietaisais, kuriuos tenka naudoti ne kasdien, todėl visai nenuostabu, kad galbūt neturime apie juos pakankamai reikalingų žinių. Vieni iš minėtų prietaisų gali būti  elektros varikliai. Turbūt ne kiekvienas žino kaip jie atrodo, o ką jau kalbėti apie jų naudojimą. Tačiau, jeigu jums galiausiai prireikė elektros variklio, o galvoje trūksta supratimo apie elektros variklių pasirinkimą ir galimybes, skaitykite toliau sekančią informaciją ir ją supratę, įsigykite patį tinkamiausią variantą.

Elektros variklių pasirinkimas

Elektros varikliai yra tokie prietaisai, kurie vartoja elektros energiją, kad sukurtų veikimą, judėjimą. Elektros variklių pasirinkimas šiuolaikinėje rinkoje tikrai yra nemažas, gamintojai siūlo ir pačių moderniausių, gaminamų pagal naujausias technologijas, todėl kiekvienas gali pasirinkti jam tinkamiausią prekę. Prekyboje kiekvienas žmogus gali rasti pačių įvairiausių elektros variklių: trifazių, vienfazių, dvigreičių, žemo centro ir pan., – tikrai galite išsirinkti optimaliausią variantą. Kiekvienas elektros variklis turi tam tikras charakteristikas, į kurias verta atkreipti dėmesį renkantis prekę. Tikriausiai vieni populiariausių elektros variklių yra trifaziai ir vienfaziai, o jų charakteristikos tikrai skiriasi, todėl susipažinkite su jomis ir nuspręskite, kuris variantas jums yra priimtinesnis.

Trifaziai elektros varikliai

Trifaziai elektros varikliai yra labai plačiai panaudojami ir pritaikomi. Sakoma, kad žmonės iš visų naudojamų elektros variklių daugiausiai naudoja būtent trifazius, o tai reiškia, kad ši prekė itin paklausi. Trifazių elektros variklių pritaikymo galimybės yra didžiulės, o šiuos produktus renkasi tie, kurie itin vertina technines ir konstrukcines variklių charakteristikas.

Kelios žmonėms priimtinos trifazių elektros variklių charakteristikos:

  • trifaziai elektros varikliai yra mažesni – jų nedidelis dydis žmonėms asocijuojasi su patogumu, kadangi nereikia galvoti kur juos dėti, o kiekvienas trifazis elektros variklis gali rasti savo vietą;

  • trifaziai elektros varikliai yra lengvesni – juos galima nugabenti iš vienos vietos į kitą žymiai paprasčiau;

  • trifazių elektros variklių konstrukcija yra paprastesnė – paprastesnė konstrukcija garantuoja, kad bus lengviau suprasti kaip trifazis elektros variklis veikia. Taip pat tai reiškia, kad ir šių variklių agregatai yra efektyvesni, o juos lengva transportuoti, remontui nereikia labai didelių sąnaudų.

Tikriausiai viena iš pagrindinių savybių, kodėl žmonės renkasi trifazius elektros variklius, tai yra didelė galia. Renkantis variklį reikia būtinai įvertinti ar jo galios užteks numatytiems uždaviniams įgyvendinti ir tikslams pasiekti, ar tiems įrenginiams, kuriuos elektros variklis turės priversti dirbti, užteks variklio galios. Reikia paminėti, kad trifaziai elektros varikliai turi ir savų minusų, vienas pagrindinių – jeigu variklis dirba esant mažai apkrovai, jo efektyvumas taip pat stipriai sumažėja, taip pat jeigu variklio įtampa krenta, žmonės susiduria su dideliais nuostoliais.  

Į kokias kitas charakteristikas, renkantis trifazį elektros variklį, verta atsižvelgti? Būtinai pasižiūrėkite kokia variklio įtampa, veleno sukimosi greitis, variklio dažnis, kokios variklio apsaugos klasės. Jeigu apie šias charakteristikas nieko patys nesuprantate, būtinai pasitarkite su specialistais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią variantą. Vis dėlto, kalbant bendrai, tai trifaziai elektros varikliai tikrai naudojami plačiai, kadangi jie veikia efektyviai, taip pat juos lengva pritaikyti, šio tipo variklių galia yra pakankamai didelė, o konstrukcijos – paprastos. Reikia paminėti, kad perkant trifazį elektros variklį būtina konsultuotis su specialistais, nes techninės savybės pasako viską apie patį prietaisą.

Vienfaziai elektros varikliai

Vienfaziai elektros varikliai paprastai žmonių naudojami ir buityje, ir pramonėje. Kaip ir trifaziai elektros varikliai, taip ir vienfaziai panaudojami išties plačiai, todėl šis privalumas užtikrina įrenginio pasirinkimą. Vis dėlto, vienfazius elektros variklius žmonės naudoja rečiau nei trifazius, tačiau tai nereiškia, kad šie yra kuom nors neįtinkantys, tiesiog trifazių techninės savybės yra platesnės, o kartais vartotojais to labiausiai ir ieško. Vienfaziai elektros varikliai palyginti su trifaziais neturi tokios didelės variklio galios, todėl dėl šios priežasties atitinkamai jie negali būti panaudoti prietaisuose, kurių veikimui reikia didesnės galios. Tačiau, kartais mažesnė galia yra tai, ko ieško žmonės, kuriems variklio prisireikia buityje, užduotims, kurių negalėtų įveikti trifaziai elektros varikliai.

Vienfaziai elektros varikliai išsiskiria į du tipus:

  • Pirmasis vienfazių elektros variklių tipas yra toks, kad jie tinkami norint priversti judėti (veikti) tokius prietaisus kaip šlifavimo, gręžimo ar kitokios staklės. Šis variklis išsiskiria tuo, kad jo sukimo momentas palyginti su kitu yra mažas, – būtent nuo sukimo momento paleidžiant variklį, vienfaziai elektros varikliai ir yra skiriami.

  • Antrasis tipas, žinoma, yra galingesnis, kadangi šio tipo vienfazių elektros variklių sukimo momentas yra didesnis. Tokie vienfaziai elektros varikliai yra tinkami naudoti dideliuose įrenginiuose, tokiuose kaip kompresoriai ar hidrauliniai ir kiti siurbliai.

Vienfazius elektros variklius žmonės renkasi tais atvejais, kai nori dirbti su nedidelės apkrovos įrenginiais – labai patikimi ir populiarūs buityje. Labiausiai joje ir yra paplitę, kadangi buityje labiau pritaikomi nei trifaziai elektros varikliai, su jais žmonės gali susidurti kiekvieną dieną.

Kaip ir trifaziai, taip ir vienfaziai elektros varikliai turi tam tikras charakteristikas. Kalbant apie konstrukcijas, vienfazis įrenginys yra sudėtingesnis nei trifazis. Vieniems tai yra minusas, o kitiems anaiptol ne, nes jie vienfazius įrenginius pritaiko tokiuose prietaisuose, kaip žoliapjovė, negalingos staklės. Renkantis vienfazį variklį svarbu įvertinti jo savybes ir numatyti kokiuose prietaisuose šį įrenginį naudosite, kokio sukimo momento jiems reikės paleidžiant, ar tikrai užteks vienfazio variklio. Rinkitės vienfazį elektros variklį kartu su apie jį daug žinančiu žmogumi, kadangi anaiptol ne visos nurodytos variklio charakteristikos jums kažką sakys, o nusipirkti netinkamą įrenginį labai paprasta. Nešvaistykite savo laiko, ieškodami tinkamo, suklydę, geriau neklyskite ir iškart pasirinkite patį geriausią variantą savo įrenginiui, kurio veikimui būtinas elektros variklis.

Svarbiausia, renkantis elektros variklį žinoti kam jis bus panaudojamas, tada išsirinkti yra žymiai paprasčiau. Nuspręskite iš anksto, ar jums reikės galingo elektros variklio, kurį panaudosite pramonėje atliekant įvairias užduotis, o gal buityje, statantis namus, užsiimant nedideliu savo verslu. Jeigu sunku išsirinkti pačiam, būkite tikri, kad b-a.eu specialistai visada yra pasirengę padėti, todėl kreipkitės į juos ir sulaukite geriausios pagalbos.

Elektros variklių kaina ir kaip sutaupyti perkant internetu

Elektros varikliai kaina skiriasi vieni nuo kitų. B-a.eu internetinėje parduotuvėje rasite tiek trifazių, tiek vienfazių elektros variklių už prieinamą kainą. Galime pasiūlyti el. variklius nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų, o jų kaina priklausys nuo variklio galingumo ir kitų techninių parametrų.

Jums tikusį ir patikusį elektrinį variklį galite užsisakyti internetu. Tai paprastas ir laiko sutaupantis sprendimas. Apsipirkti mūsų elektroninėje parduotuvėje yra visai nesunku. Raskite jums reikiamą prekę, pasižiūrėkite jos techninius duomenis ir įsidėję į krepšelį apmokėkite. Geriausia tai, kad prekių kainas ir technines savybes galite palyginti tiesiog internete, o norint įsigyti produktą jums nereikės niekur eiti iš namų. Užsakytą el. variklį kurjeris pristatys tiesiai į namus ar kitu nurodytu adresu, todėl nereikės galvoti kaip pačiam parsivežti prekę.