Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Reduktoriai ir motoreduktoriai internetu pigiau

 
 


 Reduktoriai, motoreduktoriai  

 

Sliekinių reduktorių "RMI" gabaritiniai išmatavimai:

 

Sliekinių reduktorių "UMI" gabaritiniai išmatavimai:

 

 

 

Dantratinių reduktorių "AMP" gabaritiniai išmatavimai:

                                                              

Reduktoriai, motoreduktoriai apima sliekinius reduktorius, planetinius, dantratinius reduktorius, reduktorius su paraleliais velenais, reduktorių atsargines detales ir kita.

Įvairių rūšių reduktoriai yra naudojami skirtingais tikslais: iš balionų ištekančių techninių dujų slėgio sumažinimui, chemijos ir maisto pramonėse ir kita.

Sliekinio tipo reduktoriai perduoda sukamajį judesi 90 laipsniu kampu.Naudojami konvejeriams, maišyklėms, kitiems įrenginiams, kur montavimui yra nedaug vietos.

Taigi sliekiniai reduktoriai yra naudojami sulėtinti variklių darbą ir perduoti reikiamą sukimo momentą elektros įrenginiams: konvejeriams, maišyklėms, vėdinimo sistemoms, pakavimo, vyniojimo įrenginiams ir kita.

Sliekinių reduktorių korpusai gali būti pagaminti iš aliuminio lydinio, ketaus ar kitų medžiagų.

Šiuos reduktorius galite rinktis iš skirtingų gabaritų, galingumų, išmatavimų, kainų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, techninių savybių, rūšių ir kita.

Sliekiniai reduktoriai yra plačiai naudojami dėl savo paprastumo ir pigumo. Siekiant gauti labai mažus apsisukimus, naudojami dvigubi sliekiniai reduktoriai arba papildomas cilindrinių krumpliaračių modulis. Prie sliekinių reduktorių per IEC flanšą gali būti jungiami vienfaziai, trifaziai ar nuolatinės srovės elektros varikliai.

Sliekinio tipo reduktoriai pasižymi aukštais efektyvumo bei sukimo momento rodikliais.

VF ir W serijos sliekinės pavaros reduktoriai yra vieni populiariausių pasaulyje ir pasižymi stilingu dizainu, sukurtu naujausių technologinių medžiagų ir patobulinto apdirbimo dėka. Absoliutus lankstumas pasiekiamas derinant platų montavimo pozicijų pasirinkimą, velenų konfigūraciją ir variklių flanšus.

Planetiniai, dantratiniai reduktoriai gali būti naudojami konvejeriams, maišyklėms ir kitiems įrenginiams.

Reduktorių atsarginės detalės yra: flanšai reduktoriams, dantratis, padas, tepalai, sraigtinis ratas ir kita.

Flanšas reduktoriui gali būti naudojamas kaip atsarginis elementas reduktoriui.

Dantratis taip pat yra naudojamas kaip atsarginė dalis.

Taigi reduktorius, motoreduktorius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.