Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Darbo pirštinės internetu pigiau

 
 

Darbo pirštinės                                                                                  

 

Darbo pirštines galite rinktis lietas, megztas, odines, siūtas, vienkartines ir kita. Visos jos yra reikalingos tam, kad apsaugotų rankas nuo sužalojimų, nešvarumų, kenksmingų, cheminių medžiagų, metalo drožlių ir kita.

 

Darbo pirštines galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dydžių, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

 

Darbo pirštines perkant reikėtų atsižvelgti į jų patogumą, švelnumą, kvėpavimą (ventiliaciją), ar medžiaga iš kurios yra pagamintos pirštinės yra antibakterinė, turi UV apsaugą, pasižymi geromis mechaninio atsparumo savybėmis ir kita.

 

Dirbant su lietomis darbo pirštinėmis galėsite nebijoti sušlapti rankų.

 

Odinės darbo pirštinės pasižymi ilgaamžiškumu, minkštumu, elastingumu, atsparumu plyšimui, pradūrimui ir kitiems mechaniniams veiksniams.

 

Taigi nesvarbu kokias pasirinksite pirštines – drobines, megztas, odines ir kita svarbiausia, kad jos galėtų patenkinti Jūsų poreikius. Iš šių audinių pasiūtos pirštinės puikiai tinka sandėliavimo, surinkimo, baldų ir medžiagų tvarkymo darbams. Taip pat dauguma šių medžiagų suteikia jaukumą, šilumą kai darbo aplinkoje temperatūra yra ribota.

 

Medvilninės pirštinės yra vienos iš populiariausių sandėlio, surinkimo, medžiagų tvarkymo, dažymo ir kitiems kiemo darbams, tačiau jeigu norite stipresnių pirštinių galite rinktis medvilnines pirštines su PVC taškais. Su PVC taškais medžiaga leis Jums tvirtai laikyti slystančius paviršius, o ir tokios pirštinės ilgiau tarnaus.

 

Taigi renkantis pirštines labai svarbu išsirinkti tinkamą dydį, nes nuo to gali priklausyti jų patogumas. Na, o su nepatogiomis pirštinėmis Jus ilgai nepadirbsite.

 

Jeigu nežinote, kokias darbo pirštines pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Darbo pirštines pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, sveikatos saugumą, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Darbo pirštines galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.