EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Dūmų detektoriai, gaisro gesinimo priemonės

Dūmų detektorius Kidde Czujnik 10SCO

Kaina: 43.89 €
Žiūrėk ČIA

Dūmų detektorius Fibaro FGSD-002 Smoke Sensor

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 54.85 €
Žiūrėk ČIA

Dūmų detektorius VdS Sweex

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 16.29 €
Žiūrėk ČIA

Bevielis dūmų detektorius König duo-pack SAS-SA2002

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 28.34 €
Žiūrėk ČIA

Bevielis dūmų detektorius König SAS-SA200

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 14.16 €
Žiūrėk ČIA

Dūmų detektorius König SAS-SA100

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 10.04 €
Žiūrėk ČIA

Dūmų detektorius Devolo Smoke Detector Z-Wave

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 59.17 €
Žiūrėk ČIA

Dūmų detektorius ZIPATO Smart Smoke Sensor Z-Wave

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 44.58 €
Žiūrėk ČIA

Dūmų detektorius ZIPATO Smoke Sensor Z-Wave

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 67.43 €
Žiūrėk ČIA

Dūmų detektorius su ličio Longlife baterija, König SAS-SA110

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 13.85 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Dūmų detektoriai, gaisro gesinimo priemonės internetu

2018-tųjų metų gegužės 1 diena yra ypatinga tuo, kad tai data nuo kurios kiekvienuose namuose privalo būti po kokybišką dūmų detektorių, kuris garantuoja, kad imsitės visų saugumo reikalavimų, kurie padės apsaugoti net ir jus pačius. B-a.eu dūmų detektoriai internetu yra labai pigūs, labai lengvai montuojami ir tuo pačiu pačiu yra itin kokybiški, tad juos pasirinkę galite jaustis visiškai ramūs, kad iškilus gaisro pavojui būtinai apie tai sužinosite ir tuo pačiu gyvenimas bus kur kas saugesnis.

Nors dūmų detektoriai būtini visuose namuose, tačiau žmonės vis dar neskuba rūpintis savo saugumu. Klausiame, kodėl? Juk jie pigūs, montavimas labai paprastas, tačiau šis mažas pipsintys daiktelis gali išgelbėti Jums gyvybę. Kai tik atsiras namuose dūmų – detektorius pradės intensyviai pipsėti ir žmogus išgirdęs garsą galės pabėgti iš namų. Tai labai aktualu tokiu atveju, kai gaisras kyla nakties metu ir žmonės per miegus paprasčiausiai nejaučia, kad namuose yra kilęs pavojus. O kai apsaugoti namų gyventojus ir savo šeimą yra taip paprasta – pasinaudoti galimybes paprasčiausiai būtina. B-a.eu dūmų detektoriai ir kitos gaisro gesinimo priemonės – ne galimybė, tačiau būtinybė, be kurios neturėtų gyventi nei vienas žmogus, kuris nori jaustis saugus ir gyventi ramiai. Kiekvieno mūsų atsakomybė yra savo rankose ir tinkamai pasirūpinus  technika gyvensite nevaržomi smulkmenų, kurios gali kartais apsunkinti gyvenimą. Svarbiausia detektorius laikyti ne tik tuose kambariuose, kurie atrodo pavojingiausi ir kuriuose, rodo, gaisras gali kilti dažniausiai, pavyzdžiui, virtuvėje, tačiau kiekviename kambaryje po vieną, kadangi niekada negali žinoti kas sukels gaisrą.

Saugumas turi būti kiekvieno žmogaus prioritetas. Ir geriausiam saugumui pasiekti – svarbu susirasti tokį detektorių, kurio kokybė bei charakteristikos patenkintų Jūsų poreikius. Nurodysime svarbiausius aspektus, kurie garantuoja, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.

  • Rekomenduojame apsiskaičiuoti, kiek įrangos jums reikės. Jeigu norite būti visiškai saugus, tokiu atveju reikalingi detektoriai kiekviename kambaryje. Taip pat siūlome nepamiršti ir koridorių bei laiptinių.
  • Joniniai detektoriai yra kur kas jautresni, tad jie geba ir kur kas greičiau atpažinti dūmus, kurie gali būti gaisro rezultatas. Tuo tarpu fotoelektriniai geriausiai tinka tuomet, kai liepsnoja drabužiai arba patalynė. Bet kuriuo atveju, abejų rūšių detektoriai labai puikiai atlieka jiems paskirtą darbą ir garantuoja, kad gaisro atveju žmogus bus įspėtas dėl pavojaus.
  • Detektoriai veikia baterijų pagalba. Dažniausiai paprastas baterijas reikia keisti bent jau kas pusę metų. Tiesa, galima rasti ir tokią įrangą, kur baterijų nereikia keisti net dešimtimis metų. Jeigu jau nuspręsite, kad jums puikiai tiks pirmasis variantas, tokiu atveju siūlome kur kas nors pasižymėti, kad baterijų keitimas nebūtų pamirštas.
  • Daugelis detektorių turi testavimo funkciją, kuria pasinaudoti labai rekomenduojame. Tokiu atveju paprasčiausiai žinosite, kad įranga puikiai veikia ir tuomet gyvenimas namuose bus visiškai saugus ir leis pasitikėti įranga, kuri turėtų jus saugoti.
  • Detektoriai gali turėti ne tik garsinius, tačiau net ir vaizdiniu pranešimus. Visgi, daugelis žmonių tikina, kad būtent garsus signalas yra geriausiai pajuntamas ir geriausiai padeda išvengti gaisro keliamo pavojaus.

B-a.eu dūmų detektoriai ir gaisro gesinimo priemonės – būtinos kiekvienuose namuose, kadangi tik tokiu atveju galėsite būti visiškai ramus, kad pasirūpinote viskuo, ko tik reikia, kad gyvenimas būtų visiškai saugus. Svarbiausia pagaliau įsigyti ir daugiau gyvenimo nebesukti dėl to galvos.