EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Apsaugos priemonės nuo triukšmo internetu pigiau

 
 

Apsauga nuo triukšmo                                                                               

 

Žmonės, dirbantys triukšmingomis sąlygomis (gamyklose, kelių darbuotojai, oro uostų darbuotojai, garso inžinieriai, diskotekų vedėjai ir kitų profesijų atstovai), yra rizikos grupėje, nes jiems gresia ūžesys ausyse ir prikurtimas.

 

Todėl tokie žmonės darbe ir ne tik turėtų naudotų apsaugas nuo triukšmo – ausines nuo triukšmo arba kamštelius ausims nuo triukšmo.

 

Apsaugą ausims galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dizainų, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

 

Renkantis ausines nuo triukšmo reikia atsižvelgti į garso silpninimą, ausies įdėklo medžiagas, ar lankos ilgis yra reguliuojamas, ausinių ryški spalva padidina vartotojo matomumą ir kita. Ausines nuo triukšmo taip pat rinkitės atsižvelgę į patogumą, lengvumą, kompaktiškumą, komfortabilumą ir kita. Jeigu lankelis susilenkia, tai patogiai galite nešiote pavyzdžiui ir kišenėje.

 

Kamštelius ausims nuo triukšmo galite rinktis vienkartinius, kurie gali būti pagaminti iš minkštos poliuretano putos.

 

Taigi klausos apsaugos priemonės: neturi blokuoti visų garsų, užtenka tik sušvelninti ar prislopinti garsus, neįmanoma pasiekti visiškos tylos, nes garsas taip pat yra perduodamas į būgnelį per kaulą, jeigu rinksitės individualiai pagamintas klausos apsaugas, tai nebūtinai jos geriausiai apsaugos Jūsų ausis, tačiau jos tikrai Jums bus patogios, ausų apsaugomis stenkitės su kitais nesidalinti, nes galite užsikrėsti ausies infekcija ir kita.

 

Taigi jeigu nežinote, kokią apsaugą nuo triukšmo pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Apsaugą nuo triukšmo pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Apsaugą nuo triukšmo galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi jeigu norite ilgai džiaugtis gera klausa, nepamirškite naudoti apsaugų nuo triukšmo – ausines nuo triukšmo, kamštelius ausims nuo triukšmo ir kita.