EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Namų projektai internetu

Naujienos Visos naujienos
Individualaus namo projektas 'Artemidė' Tradiciniai namai

Individualaus namo projektas 'Artemidė'

Kaina: 0.00 €1063.94 €
Žiūrėk ČIA
Individualaus namo projektas 'Mila' Nebrangūs namai

Individualaus namo projektas 'Mila'

Kaina: 598.99 €814.15 €
Žiūrėk ČIA
Individualaus namo projektas 'Sonata' Nebrangūs namai

Individualaus namo projektas 'Sonata'

Kaina: 690.79 €814.15 €
Žiūrėk ČIA

Individualaus namo projektas 'Antanina'

Kaina: 955.43 €
Žiūrėk ČIA

Individualaus namo projektas 'Estera'

Kaina: 814.29 €
Žiūrėk ČIA

Individualaus namo projektas 'Snieguolė'

Kaina: 814.15 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Individualaus namo projektas 'Elvira'

Kaina: 740.13 €
Žiūrėk ČIA
Individualaus namo projektas 'Artemidė' Tradiciniai namai

Individualaus namo projektas 'Artemidė'

Kaina: 0.00 €1063.94 €
Žiūrėk ČIA
Individualaus namo projektas 'Mila' Nebrangūs namai

Individualaus namo projektas 'Mila'

Kaina: 598.99 €814.15 €
Žiūrėk ČIA
Individualaus namo projektas 'Sonata' Nebrangūs namai

Individualaus namo projektas 'Sonata'

Kaina: 690.79 €814.15 €
Žiūrėk ČIA

Individualaus namo projektas 'Antanina'

Kaina: 955.43 €
Žiūrėk ČIA

Individualaus namo projektas 'Snieguolė'

Kaina: 814.15 €
Žiūrėk ČIA
 

Namų projektai internetu-greitas ir pigus būdas svajonės įgyvendinimui

Privataus namo statybos - tikra lietuviška svajonė. Galimybė gyventi savo name, turėti uždarą kiemą, gražų šiltnamį ir lygią veją vilioja daugelį. Tačiau imant realiau svarstyti statybų galimybes, skaičiuojant kainas ir įvertinant būsimus rūpesčius, iškyla tikrai nemažai problemų. Dažnai žmonės nustemba išgirdę dar tik namo projektavimo kainą - kokius du tūkstančius eurų visai neįmantriam namui. Baisu ir pagalvoti, kokios išlaidos laukia tolimesnėse stadijose. Tad norint pasistatyti tikrai gerą namą, taupyti tenka daugeliui. Tą daryti reikia protingai ir kiekvienoje stadijoje. Kartotinio namo projekto pasirinkimas - vienas iš puikių sprendimų, leisiančių sutaupyti dvigubai ar net daugiau palyginus su individualaus projekto vystymu.

Kartotinio namo projekto pirkimas leidžia ne tik sutaupyti nemažai pinigų. Jūs gaunate ir gausybę gerų idėjų, projekto išbaigtumą, galbūt net atsiliepimus iš jau tokį namą turinčių kaimynų. Kartotiniai namų projektai paprastai kur kas labiau patikrinti laiko, išdirbti, tokių namų išplanavimas praktiškas ir universalus. Planuodami savo namą nuo nulio jūs rizikuojate toli gražu ne viską apgalvoti. Net ir su architekto pagalba. Bereikalingos erdvės, nepatogus funkcinių patalpų išdėstymas ar tiesiog neekonomiški sprendimai darantis individualų projektą yra tiesiog neišvengiami.

Žinoma, toli gražu ne visada pavyks ką nors išsirinkti ir iš kartotinių namų projektų. Galbūt vienuose patiks stogo forma, kituose išplanavimas, o dar kituose kai kurios patalpos pasirodys visiškai nesusijusios su jūsų asmeniniais poreikiais. Tai - dažna situacija. Ir architektai gana dažnai gauna užsakymų nedideliems pakeitimams kartiniuose namų projektuose. Tai leidžia įsigyti projektą kur kas pigiau, bet tuo pačiu ir pritaikyti jį savo poreikiams. Žinoma, jei planuosite labai daug pakeitimų, galbūt visko planavimas nuo nulio bus geresnis pasirinkimas. Kita vertus, didelis kartotinių namų projektų pasirinkimas atrasti savo svajonių namą leidžia daugeliui.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis namo projektą? Kad ir kokie gražūs ir didingi būtų jūsų norai, būtinai atsižvelkite ir į savo biudžetą. Laimei, dauguma jau tą supranta ir vieni populiariausių yra nebrangių namų projektai. Nebrangus namas turi reikšti racionalius architektūrinius sprendimus, poreikius atitinkančio ploto ir kambarių skaičiaus pasirinkimą, o ne taupymą medžiagų ir darbų kokybės sąskaita. Šimto ir dviejų šimtų kvadratų namas gali kainuoti  tiek pat, tačiau jų kokybė, šiltumas, eksploatacijos kaštai skirsis ženkliai. Tad projekto pasirinkimas gali leisti arba sutaupyti ne vieną dešimtį tūkstančių eurų statybų ir eksploatacijos metu, arba tiek pat išleisti papildomai. Gerai pagalvokite, kokie jūsų prioritetai ir galimybės.

Žinoma, vienoje pirmųjų vietų renkantis namą yra ir jo dizanas. Ko gero jis netgi dominuoja. Dydį, šiltumą ir kokybę jau galima koreguoti po to, o štai tradicinį namą paversti moderniu ar atvirkščiai bus kur kas sudėtingiau. Tad ar jums labiau patinka tradiciniai, ar modernūs namai reikia nuspręsti dar projekto pasirinkimo stadijoje.

Tradicinio dizaino namai paprastai turi antrą aukštą arba bent mansardą, dvišlaitį stogą, laiko patikrintą architektūrą ir daugiau mažiau įprastą išplanavimą. Tokie namai retai kada iškrenta iš viso kraštovaizdžio konteksto, yra paprasti ir gražūs. Kita vertus, ne visada toks namas bus patogiausias, pigiausias ar šilčiausias. O kai kam tiesiog per nuobodus.

Tad savo nišą šiais laikais turi ir modernių namų projektai. Ko galima tikėtis iš modernaus namo architektūros? Kur kas dažniau tai bus vienaukštis namas be jokių laiptinių, jis turės plokščią stogą, konstrukcijoje pamatysime daug stiklo ir vyraus šiltumui kur kas optimalesnės kubo formos. Modernus namas išsiskirs aplinkoje, jei bus tinkamai suprojektuotas, bus šviesesnis viduje. Paprastai jų išplanavime rasime didžiulę svetainę kartu su virtuve. Tokie namai gražūs toli gražu ne visiems, tačiau kiti neįsivaizduoja savęs gyvenančio standartiniame name su mansarda ir šlaitiniu stogu.

Kad ir kokį namo projektą besirinksite, modernų ar tradicinį, didelį dėmesį skirkite patalpų išplanavimo nagrinėjimui. Tai - svarbiausia namo dalis, nes išorę matysite tik būdami lauke. Išplanavimas turi būti patogus ir atitikti jūsų lūkesčius. Jei atsakingai žiūrite į kartotinio namo projekto pasirinkimą ir jo tinkamumą jūsų poreikiams, konsultuokitės. Bet kokiu atveju kartotinio namo projekto pirkimas internetu bus ženkliai pigesnis ir patogesnis būdas pradėti savo svajonės - nuosavo namo - įgyvendinimą.

Svajonės įgyvendinimą dera pradėti nuo projekto pasirinkimo. Mūsų parduodamus projektus kūrė ilgametę patirtį turintys specialistai. Brėžiniai yra išsamūs ir aiškūs. Visa dokumentacija pateikiama lietuvių kalba ir atitinka Lietuvos teisės normų reikalavimus.

Parduodamo techninio projekto dalį sudaro statinio architektūra ir konstrukcijos (SA,SK): aiškinamasis raštas, techniniai reikalavimai (techninės specifikacijos) (TR), brėžiniai:

1. pamatų brėžinyje pateikiamas pamatų išdėstymas, matmenys, jų įrengimo gylis ir medžiagos,

2. pirmojo ir kitų aukštų brėžinyje pateikiamas patalpų išdėstymas ir jų matmenys, plotai, sienų (laikančiųjų, atitvarinių ir kt.) išdėstymas. Taip pat siūlomas durų angų, virtuvės ir sanitarinių įrenginių išdėstymas ir kita,

3. stogo konstrukcijos brėžinyje pateikiamas stogo elementų išdėstymas ir jo pjūviai,  

4. perdangų ir sąramų brėžinyje pateikiami perdangos sijų ir perdangos blokelių išdėstymas, sąramų ir pagrindinių sijų matmenys,

5. stogo plane pateikta stogo forma, matmenys, nuolydis, stoglangių, lietvamzdžių, vėdinimo kanalų išdėstymas,

6. pjūvis duodamas skersai arba išilgai per visą pastato aukštį nuo pamatų iki stogo viršaus. Pateiktos grindų, perdangų, stogo, sienų konstrukcijos detalės,

7. fasado brėžinyje parodomas namo vaizdas - priekinis, galinis, šoniniai; aprašomos apdailos medžiagos,

8. durų ir langų brėžinyje pateikiama langų bei durų rūšys ir matmenys.

Namas turi atitikti visų šeimos narių poreikius. Jis turi būti funkcionalus, patogus ir ekonomiškas, todėl iškilus papildomiems klausimams,  Jūs, galite kreiptis į patyrusius mūsų įmonės specialistus. Čia bus ne tik atsakyta į visus Jums iškilusius klausimus, suteikta profesionali konsultacija, bet taip pat, užpildę  anketą,  galėsite gauti  CD su 100 namų projektų, kur galėsite kurti savo svajonių namą, keisdami fasado spalvas, baldų išdėstymą ir kt.