Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Teptukas Lasur - Pinsel plokščias plastikine rankena LAZ * 30 mm/11 mm

Kaina: 1.02 €

Teptukas Lasur - Pinsel plokščias plastikine rankena LAZ * 70 mm/14,5 mm

Kaina: 1.99 €

Teptukas Lasur - Pinsel plokščias plastikine rankena LAZ * 50 mm/13 mm

Kaina: 1.46 €

Dažytojų šepetys 40x140 mm 05144

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 1.88 €

Teptukas plokščias 1", baltas IŠ041625

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 0.74 €

Teptukas plokščias 1", baltas 90310B

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 0.41 €

Dažytojų šepetys 50x150 mm 05145

Užsakoma. Klauskite
 
 

Teptukai                                                                                                   

Teptukas yra įrankis skirtas apdailos darbams. Teptukai yra sudaryti iš šerių ir rankenos.

Teptukai yra gaminami įvairių išmatavimų, medžiagų, skirtingų spalvų ir kt.

Parduotuvėse siūlomi teptukai su trijų rūšių šeriais: natūraliais, sintetiniais ir mišriais.

Natūralūs šeriai neblizga, yra stambesni ir standesni. Tai paprastai būna kiaulės šeriai, tačiau prekybos vietose galima rasti ir voverės, barsuko kailio teptukų, kartais gaminant teptukus naudojami ir karvės ausų šereliai, ir arklio šeriai. Kiaulės šeriai būna baltos, pilkos arba juodos spalvos. Nuo teptuko šerių priklauso ir teptuko kokybė, dažų padengimas, nes teptukai su kiaulių šeriais dažus padengia tolygiai ir gerai, o ilgiau tarnauja  teptukai su sintetiniais šeriais. Natūralių šerių teptukai netinkami ir silikatiniams dažams, nes šie dažai „išėda” šerius. Natūralių šerių teptukai geriausiai tinka dažyti skiedžiamais dažais (su tirpikliais) ir medžio apsaugos priemonėmis.

Teptukai su sintetiniais šeriais yra gaminami iš nailono ir poliesterio, todėl paprastai būna minkšti ir elastingi. Teptukai iš sintetinių šerių yra gaminami įvairaus ilgio ir įvairių spalvų. Tokie teptukai palieka minkštą pėdsaką. Tinka dažant lateksiniais ir silikatiniais dažais, kadangi jie nesugeria vandens taip, kaip natūralūs šeriai.

Nuo teptuko dydžio priklauso kokie paviršiai bus dažomi, nes su dideliais teptukais yra dažomi dideli paviršiai, o mažais teptukais siauros vietos. Prieš pradedant naudoti teptukus reikėtų juos nuplauti muiliniame vandenyje. O jeigu norite, kad šeriai nepaliktų žymių ant šviežiai dažytų paviršių, tai teptukus reikėtų prieš naudojimą beveik valandą palaikyti vandenyje.

Kad dažai tolygiau pasiskirstytų, teptuką reikėtų įmerkti į dažus ir patrinti į vidinę indelio sienelę. Ir taip reikėtų kartoti tol, kol sušlampa maždaug pusę teptuko.

Dažant teptuką reikėtų sukioti, kad šeriai vienodai dėvėtųsi iš visų pusių.

Po naudojimo, kad išvengtumėte pelėsių atsiradimo, teptukus, kurie yra išdžiovinti patartina laikyti pergamente.

Aliejiniams dažams yra skirti teptukai su natūraliais šereliais. Pamirkyti dažuose, kurių pagrindas – vanduo, natūralūs šereliai sugers vandenį ir suminkštės. Su sintetiniais šereliais pagaminti teptukai yra skirti lateksiniams arba vandeniniams dažams, tačiau gali būti naudojami ir dažant aliejiniais dažais. Jeigu nežinote kokį teptuką geriausiai išsirinkti, tai gali Jums padėti pardavėjas – konsultantas.

Taigi teptukas labiau tinka baldams, grindjuostėms, langų rėmams, mediniams fasadams ir kt. dažyti. Dažant teptuku dažai geriau sukimba su paviršiumi.