Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Atsiprašome, bet šioje kategorijoje prekių laikinai neturime. Jei jums yra reikalinga konkretaus gamintojo, modelio ar parametrų prekė, galite pasinaudoti svetainės paieškos funkcija. Visas panašias į šios kategorijos prekes rasite čia:

Statybiniai blokeliai

Mūro blokeliai HAUS SM6

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 110.40 €

Įdiegti klojiniai pamatams ir sienoms HAUS P6-30

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 108.10 €

Įdiegti klojiniai pamatams ir sienoms HAUS P25

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 109.25 €

Įdiegti klojiniai pamatams ir sienoms HAUS P6-20

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 110.40 €
 
 

Betono blokeliai internetu geromis kainomis


Betoniniai blokeliai skirti daugiaaukščių gyvenamųjų bei pramoninių pastatų sienoms statyti, įvairūs mūro, betoniniai blokeliai pamatams, monolitinėms sienoms, laikančioms ir atraminėms sienoms, hidroizoliacinėms sienoms, aukšto gaisro atsparumo sienoms, kaminams, tvoroms ir kitiems statiniams. Taip pat galime pasiūlyti betoninius sąraminius blokelius sąramoms virš konstrukcinių elementų.

Populiariausių gamintojų betoniniai blokeliai


Mūsų kataloge rasite populiariausius rinkoje HAUS, BROLIO ir kitų gamintojų betono blokelius. Parduodame skirtingų matmenų betoninius blokelius, todėl tikrai rasite tinkamiausią sprendimą vykdomoms statyboms. Atminkite, kad tik patikrintų gamintojų betoniniai blokeliai atitiks visas reikiamas technines charakteristikas ir tarnaus žymiai ilgiau.

Nesate tikri, kokie betono blokeliai jums geriausiai tiktų? Reikia pagalbos suskaičiuoti, kiek blokelių jums reikės statybos darbams? Susisiekite su mumis. Supažindinkite su poreikiais ir mes paruošime pasiūlymą, atitinkantį jūsų lūkesčius ir finansines galimybes.

Betono blokeliai pristatomi visoje Lietuvoje.