Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Pigūs metalo profiliai internetu

 
 

Metalo profiliai                                                                                                  

 

Metalo profiliai gali būti profiliai C, profiliai L, profiliai Omega, profiliai S, profiliai U, profiliai Z ir kita.

 

Cinkuoti metalo profiliai C, Z, U yra gaminami įvairių išmatavimų, gamintojų, svorio ir kita.

 

Cinkuoti C profiliai naudojami gamybinių ir pramonės patalpų, sandėlių, prekybinių ir sporto , biuro ir administracinių pastatų išorinių ir skiriamųjų sienų konstrukcijoms, sienų statramsčiams, langų angų šiose konstrukcijose aprėminimui.

 

Cinkuoti Z profiliai naudojami tokių pat objektų  išorinių bei skiriamųjų sienų konstrukcijoms, sienų statramsčiams, stogų gegnėms.

 

Cinkuoti U profiliai naudojami konstrukcijų iš Z ir C profilių perimetro „aprėminimui“ (Z ir C galai sutvirtinami U profiliu), langų angų suformavimui.

 

Omega profiliai yra naudojami fasadų apdailos iš metalo kasečių tvirtinimui, ventiliuojamų fasadų įrengimui, kai tarp apšiltinimo ir apdailos medžiagų reikia palikti oro tarpą ventiliacijai.

 

L, Z-flex (pusė Z profilio) profiliai naudojami karkasų konstrukcijoms, šiltinimo ir apdailos medžiagoms prie sienų iš mineralinių medžiagų tvirtinti. Karkasai iš šių profilių naudojami ir renovuojamų pastatų fasadams.

 

Taigi metalo profilius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.