Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Viryklė Electrolux EKC54552OX

Kaina: 410.81 €

Viryklė Electrolux EKG51153OW

Kaina: 242.00 €
 
 

Dujinės ir elektrinės viryklės internetu

Daugeliui žmonių kasdieninis maisto gaminimas yra visiškai įprastas procesas, kuris gali užtikrinti, kad kasdien valgysite labai skanų bei kvapnų maistą. Šiuo metu įrangos, kuri gali padėti pagaminti labai skaniai ir tuo pačiu labai greitai – ypač daug. Tai padeda žmonėms sutaupyti daug laiko ir tuo pačiu nepergyventi, kad namuose gamintas maistas nebus toks skanus, kaip kad viešojo maitinimo įstaigose. Net ir neturint reikalingo išsilavinimo galite vadintis virtuvės šefu. O dažniausiai prie to prisideda dujinės ir elektrinės viryklės, kurios padės pagaminti pačius skaniausius patiekalus, kuriais nustebinsite ne tik save, tačiau ir kitus.

Dujinės ir elektrinės viryklės B-a.eu prekybos vietoje yra labai įvairios. Pradėjus ieškoti susidursite su labai plačia pasiūla, kuri gali sugluminti. Norėdami Jums padėti greičiau rasti tai, kas geriausiai derės Jūsų virtuvėje – nurodysime pagrindinę info, kurią turite žinoti norėdami kuo greičiau rasti tobulai Jūsų poreikius tenkinančią viryklę.

B-a.eu siūlo dviejų tipų virykles, kurios leis pagaminti skaniausius patiekalus ir tuo pačiu nesukti galvos dėl funkcionalumo, kadangi aukščiausios kokybės standartas pranoksta net ir pačių išrankiausių žmonių poreikius.

·        Dujinės viryklės.

Šiuo metu dujinės viryklės vis dar yra populiariausios namuose. Tiesiog bene visuose gyvenamo tipo namuose yra atvestos dujos, kurios suteikia galimybę naudotis virykle. Kaip ir išduoda pavadinimas  - jos veikia būtent dujų pagalba, o kadangi šiuo metu retas benaudoja balionus, nes dujos yra atvestos iki namų – patogumas yra paties aukščiausio standarto. Tiesa, įdomu tai, kad galima rasti žmonių, kurie teigia, kad būtent dujinės viryklės padeda pagaminti kur kas skanesnį maistą nei kad elektrinės. Juolab, pirmosios plačiai naudojamos kepiniams. Verta akcentuoti ir mažesnę kainą, kuri dažniausiai paskatina rinktis būtent šio tipo viryklę

·        Elektrinės viryklės.

Kiek inovatyvesnis pasirinkimas yra elektrinės viryklės. Jas labai dažnai renkasi tie, kurie nori, kad prietaiso paviršius būtų lygus. Tokiu atveju jos atrodo kur kas tvarkingiau, o daugelis žmonių mėgsta gaminti tik labai tvarkingoje virtuvėje. Tiesa, svarbu, kad kiekvienas prietaisas reikalautų kuo mažiau laiko savo priežiūrai.

Nors elektrinės viryklės yra kiek brangesnės, tačiau daugelis teigia, kad tai kur kas funkcionalesnis pasirinkimas, kurį reikia įvertinti. Dizaino prasme jos atrodo kur kas solidžiau, puikiai dera tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus namuose. Problema, kad dingus elektrai nebepavyks jomis naudotis, nors tai nutinka taip retai, kad nereikia dėl to pergyventi. Galiausiai, daugelis šiuolaikinių namų turi generatorius, tad tokiu atveju vienintelis minusas visiškai dingsta.

B-a.eu dujinės ir elektrinės viryklės yra labai įvairios. Taip stengiamasi kiekvienam žmogui pasiūlyti tai, kas jam labiausiai tinka. Sėkmingai paieškai tuo pačiu nurodysime pagrindinius aspektus, kuriuos taip pat labai naudinga įvertinti, jeigu norite jaustis ramus, kad radote tą įrangą, kuri geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

·        Svarbus kriterijus paieškoms yra kaina.

·        Būtinai reikia įvertinti ir energetinio naudingumo klasę.

·        Žinoma, kiek degiklių ji turi. Standartas yra keturi, tačiau šiuo metu labai mielai perkamos mažesnės - su dviem degikliais.

·        Taip pat įvertinkite ir viryklės matmenis. Kai tiksliai žinote kur ji stovės – ieškoti tampa kur kas paprasčiau.

·        Plačiau naudinga susipažinti ir su gamintojais.

·        Daugeliui žmonių labai svarbus aspektas yra stilius, kuris leis džiaugtis tokia įranga, kuri puikiai dera Jūsų virtuvėje.

Jeigu norite, kad maistas būtų skanus, tačiau netektų gaišti daug laiko, kol pavyksta sukurti šedevrą – siūlome rinktis profesionalias virykles, kurios garantuos, kad greitai tapsite puikus virtuvės šefas.

_______________________________

Viryklė – kokią pasirinkti?

Išsirinkti viryklę – nelengvas užsiėmimas. Tenka rinktis ne tik iš gausybės įvairių gamintojų ir modelių, bet ir skirtingų viryklių tipų. Dalis žmonių griežtai atsisako dujinių viryklių ir renkasi elektrines, kiti priešingai - maisto gaminimo be dujinės viryklės tiesiog neįsivaizduoja. Naujos modernios viryklės su stiklo keramikos danga atrodo itin patraukliai, tačiau kai kurie pirkėjai verčiau renkasi paprastesnio dizaino, tačiau didesnes, komercinio tipo virykles, kurios turi visas profesionalaus maisto gaminimo galimybes. Žinoma, svarbu atsižvelgti ir į turimą biudžetą bei virtuvės dydį – šie faktoriai yra bene svarbiausi, renkantis viryklę. Šiame pirkimo vadove trumpai aptarsime viską, ką reikia žinoti, kad išsirinktumėte tinkamiausią variantą.

Apie ką turėtumėte pagalvoti, prieš perkant viryklę?

Pirmiausia turėtumėte numatyti vietą viryklei – nuo to priklausys jos dydis ir tipas. Turintiems nedidelę virtuvę rekomenduojama rinktis pastatomą viryklę: jai bus kur kas paprasčiau rasti vietos, o prireikus – perstatyti. Be to, pastatomos viryklės užima mažiau vietos, nei kitos. Elektrinių viryklių pasirinkimas didesnis, nei dujinių – turėkite tai galvoje, prieš renkantis, kokio tipo viryklės norite. Taip pat turėtumėte apgalvoti, kiek dažnai ir kokį maistą ruošiatės gaminti. Pirkėjams, mėgstantiems gaminti, vertėtų pagalvoti apie didesnę viryklę, o gal net apie modelį su dviguba orkaite, kuris leistų gaminti daugiau maisto vienu metu.

Viryklių rūšys

Viryklės paprastai būna dviejų rūšių: dujinės ir elektrinės.

  • Dujinės viryklės

Šios viryklės šilumą išskiria naudodamos dujas. Atsiradus elektrinėms viryklėms, dujinių viryklių populiarumas gerokai sumenko, mat elektrinės viryklės laikomos patogesnėmis bei saugesnėmis. Vis dėlto, dujinės viryklės turi savo pirkėjų ratą – dalis jų įsitikinę, kad dujinės viryklės geriau tinka maisto gaminimui, nei elektrinės, kiti jas renkasi tiesiog dėl gero kainos ir kokybės santykio. Dujinės viryklės paprastai būna pastatomo tipo.

  • Elektrinės viryklės

Kaip jau minėta, tai populiariausia viryklių rūšis. Taip yra daugiausia dėl saugumo sumetimų, be to, jos tolygiau paskirsto šilumą, nei dujinės viryklės. Ko gero vienintelis elektrinių viryklių trūkumas yra tas, kad dingus elektrai jos tampa nenaudojamomis, priešingai nei dujinės. Elektrinės viryklės gali būti kaitlentės tipo, pastatomos, arba integruojamos į baldus. Dizaino atžvilgiu, pasirinkimas taip pat labai platus: galima rinktis iš įvairiausių stilių ir spalvų, tokių kaip nerūdijančio plieno, baltos, juodos, raudonos ir kt.

Viryklių tipai

Pasiūloje galima rasti įvairių viryklių tipų, nuo mažų viryklių, iki didelių. Pasirinkimas priklauso tik nuo pirkėjo norų, poreikių ir, žinoma, biudžeto. Viryklės, skirtos namams, gali būti kelių tipų. Tai gali būti tiek dujinė, tiek elektrinė viryklė, pastatoma arba įmontuojama. Dažniausiai namų viryklė tiesiogiai atspindi pirkėjo virtuvės dydį, gaminamo maisto tipą bei kiekį. Prieš perkant viryklę, reikėtų nuspręsti, koks tipas jums geriausiai tinka. Viryklių tipai gali būti šie:

  • Viryklės su dviguba orkaite

Tai didelės viryklės, turinčios dvi orkaites. Tokio tipo viryklė gali būti labai naudinga tiems, kurie mėgsta gaminti daug ir dažnai. Dvi orkaitės ypač pravartu švenčių, šeimos susibūrimų metu, kuomet vienu metu reikia pagaminti daug maisto, arba turint didelę šeimą. Žinoma, ji pravers kiekvienam, nes tai tiesiog patogu: vienu metu galima kepti du patiekalus, nebijant, kad persismelks kvapai. Dviguba orkaitė gali būti montuojama atskirai nuo kaitlentės arba būti pastatomos viryklės apačioje.

  • Pastatomos viryklės

Tokio tipo viryklės nėra visam laikui įmontuojamos į virtuvės baldus – jas galima įsigyti atskirai ir vėliau jos gali būti perstatytos į bet kurią virtuvės vietą. Pastatoma viryklė gali būti puikus sprendimas esant laikinam būstui – gyvenant nuomotame bute ar name. Pastatomos viryklės gali būti įvairių rūšių: dujinės, elektrinės, su dviguba orkaite.

  • Kaitlentės

Tai naujausias viryklės tipas. Kaitlentės turi lygų paviršių, kurį itin lengva valyti, įkaista greitai ir tolygiai bei puikiai dera moderniame interjere. Šio tipo viryklės yra brangesnės, lyginant su kitomis. Įsigyti kaitlentę – puikus pasirinkimas, tačiau prieš perkant turėtumėte žinoti, kokio dydžio kaitlentė jums tiktų, mat jos gali būti ilgesnės ir platesnės, nei įprastos viryklės. Be to, šioms viryklėms gali prireikti ir specialių priežiūros priemonių bei indų.

  • Integruojamos orkaitės

Jei jums svarbi jūsų virtuvės išvaizda, pagalvokite apie integruojamos orkaitės galimybę. Tokią orkaitę galima paslėpti už virtuvinio baldų komplekto durelių – taip išlaikysite vieningą virtuvės stilių. Galite pasirinkti įprastą arba dvigubą integruojamą orkaitę, o kaitlentę įsigyti atskirai.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis viryklę?

Pirmiausia turėtumėte perskaityti gamintojo pateiktas specifikacijas: tai dujinė ar elektrinė viryklė, kiek degiklių ji turi ir t.t. Jei rinksitės elektrinę viryklę, atkreipkite dėmesį į energijos suvartojimo klasę. Viryklės, žymimos A+++ reitingu, suvartoja mažiausiai elektros energijos ir yra ekonomiškiausios. Be to, jums reikėtų sužinoti tikslius viryklės matmenis, kad įsitikintumėte, jog ji tilps jūsų norimoje vietoje. Nepamirškite, kad viryklė – tai investicija į jūsų namų gerovę, todėl tinkamai pasirinkta ir deramai prižiūrima, ji tarnaus jums ilgus metus.