EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Džiovyklės internetu

Skalbinių džiovyklė AEG T96699IH

Kaina: 717.38 €721.13 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė Siemens WT47W568DN

Kaina: 661.70 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė Electrolux EDH3897SDE

Kaina: 702.60 €
Žiūrėk ČIA

Skalbinių džiovyklė Whirlpool HSCX 70311

Kaina: 565.94 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė Electrolux EDH3686GDE

Kaina: 496.41 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė Bosch WTW87568SN

Kaina: 651.00 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė Electrolux EDH3684PDE

Kaina: 448.43 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė Bosch WTW875M8SN

Kaina: 724.50 €
Žiūrėk ČIA
Džiovyklė Bosch WTW854L8SN

Džiovyklė Bosch WTW854L8SN

Kaina: 546.00 €567.75 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė AEG T8DEC68S

Kaina: 748.81 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė Candy GCC 570NB-S

Kaina: 307.05 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė AEG T8DBG48S

Kaina: 556.20 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė Electrolux EDH3488GDE

Kaina: 556.98 €557.99 €
Žiūrėk ČIA

Skalbinių džiovyklė Whirlpool HSLX 80410

Kaina: 568.10 €
Žiūrėk ČIA

Skalbinių džiovyklė Whirlpool HDLX 70410

Kaina: 509.25 €
Žiūrėk ČIA

Skalbinių džiovyklė Whirlpool HDLX 70310

Kaina: 471.44 €
Žiūrėk ČIA

Skalbinių džiovyklė Whirlpool DDLX 80110

Kaina: 387.45 €
Žiūrėk ČIA

Skalbinių džiovyklė Whirlpool DDLX 70110

Kaina: 376.94 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Svajojantiems įsigyti pigiau skalbinių džiovyklę internetu– ką reikia žinoti?


Apie skalbinių džiovyklę svajoja daugelis. Deja, skalbinių džiovyklė nėra toks pigus daiktas, kurį tarsi dešros gabaliuką gali įsigyti parduotuvėje. Sprendimas įsigyti skalbinių džiovyklę internetu turi būti labai apgalvotas. Todėl šiandien pasistengsime aptarti pagrindinius niuansus lemiančius džiovyklės pasirinkimą internete.


Kur statyti džiovyklę?


Pripažinkime, skalbinių džiovyklė tikrai netilps į dviejų kambarių būtą. Paprastai gyvenantys daugiabučiuose turi pakankamai problemų įtalpinti skalbimo mašiną, tad kalbėti apie  kad ir mažiausią ir pigiausią skalbinių džiovyklę išties neverta. Nuosavuose namuose paprastai skalbyklei ir džiovyklei skiriamas specialus mažas kambariukas. Tačiau statant ten džiovyklę reikia aptarti jų įrengimo niuansus ir rūšis. Džiovyklės būna kondensacinės ir ventiliacinės.


Kondensacinė džiovyklė gali būti statoma kur norima. Visas iš skalbinių išgarintas vanduo patenka į specialią talpą. Kai kurie naujesni modeliai turi galimybę prijungti džiovyklę prie kanalizacijos sistemos, tad visas išgarintas vanduo iškart pašalinamas, nereikia išpylinėti. Tačiau norint pasinaudoti prijungimo prie kanalizacijos galimybe, reikia numatyti tokią vietą, arba džiovyklę statyti šalia skalbyklės ir naudoti tą patį prijungimą prie kanalizacijos.


Ventiliacinė džiovyklė iš drabužių išgarintą vandenį pašalina per ventiliacinę angą. Todėl džiovyklė turi būti statoma šalia ventiliacijos angos ir pajungta į angą. Kai kada sakoma, jog tereikia padaryti gerą ventiliaciją pačiame kambaryje, tačiau skalbiant itin dažnai ir naudojantis pigesne džiovykle, kambarys „paskęsta karštuose garuose – tai nėra gerai.


Kokios talpos džiovyklę pasirinkti?


Dydis arba kitaip džiovinamų skalbinių kilogramai, talpa yra dar vienas svarbus parametras priimant sprendimą. Pirmiausia, džiovyklė neturi būti mažesnė nei skalbyklė. Jei sakykime, skalbyklė 7 kg, o džiovyklė 5 kg, tai reiškia, jog džiovinti reikės per du kartus. Džiovinimo sėkmė priklauso nuo skalbinių kiekio, kuo mažiau, tuo geriau išdžiovinama. Tad geriausia, jog džiovyklė būtų tokio pat dydžio arba net didesnė už skalbyklę. Kita vertus, nesirinkite per didelės, kadangi džiovindami tik porą rūbų didelėje brangesnėje džiovyklėje eikvosite elektros energiją.


Džiovyklės naudingos funkcijos


Džiovyklės skalbiniams  turi keletą skirtingų džiovinimo režimų bei įvairių funkcijų. Tačiau kurios iš jų tikrai vertos dėmesio ir turėtų tapti kriteriju naujai džiovyklei? Pirmiausia, itin patogus yra šilumos jutiklis. Jis leidžia automatiškai nustatyti skalbinių drėgmę ir džiovinti tiek kiek reikia. Tai leidžia pasiekti tinkamą drabužių sausumą bei leidžia sutaupyti elektros energijos, kadangi ši neeikvojama.


Kita naudinga funkcija – apdorojimas garais. Specialiai garais apdoroti skalbiniai atgauna pirminę apimtį ir stangrumą, medžiaga nesiglamžo arba glamžosi mažiau, taip pat yra pašalinami nemalonūs kvapai.


Temperatūros reguliavimas taip pat aktualus – temperatūros pasirinkimas priklausomai nuo audinio tipo padeda pasiekti geriausių džiovinimo rezultatų, nepažeidžia audinio. Paprastai džiovyklės turi bent du džiovinimo režimus pagal medžiagas – medvilnė ir sintetika. Daugiau būna programos skirtos jautresniems audiniams – šilkui ar vilnai.


Dažniausiai džiovyklės būna standartinio dydžio – plotis – 60 cm, gylis – 60 cm. Paprastai džiovyklių būgnas būna apie 110 l talpos, kadangi kuo jis didesnis, tuo mažiau glamžosi džiovinami rūbai. Tam, kad skalbiniai kuo mažiau deformuotųsi, daugelio mašinų būgnai periodiškai stabteli ir pradeda suktis į kitą pusę. Net ir sukimosi trajektorija gali būti ne apskritimo, o aštuoniukės formos, kas apsaugo variklį nuo perkrovos, o skalbiniai lieka minkšti ir glotnūs.


Atkreipkite dėmesį, kad kuo didesnes apsukas naudosite gręždami, tuo mažiau laiko prireiks jiems išdžiovinti, taip pat atitinkamai bus mažesnės elektros energijos sąnaudos. Renkantis džiovyklę svarbu žinoti ar ji stovės šalia ar virš skalbyklės. Taip pat vertėtų rinktis to paties gamintojo skalbyklę ir džiovyklę – jų tarpusavio tvirtinimui būna numatytas specialus rėmelis, kuris gali turėti net stalčių skalbiniams sudėti. Pagrindinės džiovyklių savybės, kaip ir skalbyklėje, yra talpa, programų pasirinkimas, bei papildomos galimybės - pvz. lyginimas garais.


Štai keli egzistuojantys mitai apie džiovykles:


Džiovyklės naudoja daug elektros energijos.

Netiesa, nes galima įsigyti A+ klasės džiovyklių.


Džiovyklėse drabužiai praranda dydį ir formą.

Netiesa, nes kiekvienam audinio tipui yra skirta speciali programa, kuri tausoja džiovinamus drabužius.


Džiovinami drabužiai greičiau susidėvi.

Netiesa, nes yra specialios džiovyklės su audinius tausojančiomis funkcijomis.


Džiovyklės skleidžia triukšmą.

Šiuolaikinių džiovyklių triukšmo lygis tik šiek tiek didesnis nei skalbyklių ar gartraukių, todėl ypatingo diskomforto jos tikrai nesukels.