EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Skalbinių džiovyklės

Skalbinių džiovyklė Dryer Candy CSH9A2DE-S | 9 kg | A++ | NFC | Heat pump

Kaina: 504.34 €
Žiūrėk ČIA
Skalbinių džiovyklė Bosch WTW 855R9SN Skalbinių džiovyklės

Skalbinių džiovyklė Bosch WTW 855R9SN

Kaina: 749.79 €792.63 €
Žiūrėk ČIA

Skalbinių džiovyklė Gorenje Dryer machine DE71 Heat pump, Condensation, 7 kg, Energy efficiency class A+, White, LED, Depth 62.5 cm, Display,

Kaina: 575.00 €
Žiūrėk ČIA

Skalbinių džiovyklė Gorenje Dryer machine DA92IL Heat pump, Condensation, 9 kg, Energy efficiency class A++, Number of programs 14, White, LED, Depth 62.5 cm, Display,

Kaina: 757.10 €
Žiūrėk ČIA

Skalbinių džiovyklė Gorenje Dryer machine DE82/G Heat pump, Condensation, 8 kg, Energy efficiency class A++, White, LED, Depth 62.5 cm, Display,

Kaina: 671.10 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė Electrolux EW8H358S

Kaina: 607.95 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė Dryer Candy GVSH9A2TCE-S | 9 kg A++ NFC Heat pump

Kaina: 443.17 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė Candy CS C8DG-S

Kaina: 344.10 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė Candy CS H10A2DE-S

Kaina: 481.50 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė Electrolux EW7H438B

Kaina: 502.95 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė AEG T8DEC68S

Kaina: 793.09 €
Žiūrėk ČIA

Skalbinių džiovyklė Whirlpool HSLX 80410

Kaina: 550.85 €
Žiūrėk ČIA

Džiovyklė Electrolux EW8HS259S

Kaina: 854.93 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Skalbinių džiovyklės internetu

Šiais laikais gyvenimas yra komfortabilus kaip niekada. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad technika, kurią galima rasti prekybos vietose, labai palengvina mūsų gyvenimus. Paprasčiausiai labai daug darbų atliekame ne mes, tačiau įranga, kuri tuo pačiu sutaupo ir labai daug mūsų laiko. Labai platų įrangos pasirinkimą galite rasti B-a.eu prekybos vietoje. Nuo paprasčiausių iki pačių didžiausių, kad gyvenimas būtų kur kas patogesnis. Viena iš tokių įrangų yra skalbinių džiovyklės, kurios plačiai naudojamos kiekvieną dieną ir kurių funkcionalumui paprasčiausiai nėra ribų.

Siūlome palyginti kuo daugiau variantų, suderinti kuo daugiau smulkmenų, apgalvoti kuo daugiau niuansų, kadangi radus kokybišką skalbinių džiovyklę daugiau neteks jos keisti nauja, kadangi ji labai sėkmingai ir profesionaliai tarnaus visą gyvenimą. Tad kai galima rinktis kokybę... kodėl gi ne?

Talpa

Vienas svarbiausių kriterijų, kurį reikia įvertinti ieškant tinkamiausios įrangos – talpa. Nuo pačių mažiausių iki pačių didžiausių džiovyklių, kurios leis be jokio vargo ir labai sėkmingai rasti puikiai jums tinkamą įrangą. Kuo daugiau žmonių reikia aptarnauti – tuo didesnės talpos džiovyklės yra pasirenkamos. O galima rasti tokias, kurios puikiai talpina 5 kg drabužius ir tokių, kurios sėkmingai išdžiovins net ir 10 kg drabužių. Žinoma, namams dažniausiai pasirenkamos mažesnės, kai pramoniniais bei komerciniais tikslais – didesnės. Visada verta numatyti du žingsnius į priekį ir rinktis tokią, kuri ir vėliau atitiks Jūsų lūkesčius.

Funkcionalumas

B-a.eu parduodamos džiovyklės internetu yra labai skirtingos ir pradėjus ieškoti pamatysite, kad skiriasi tikrai ne tik jų talpa, tačiau ir funkcionalumas, kuris apsprendžia pasirinkimą. Juk vienos įrangos turi labai daug skirtingų funkcijų, labai daug skirtingų rėžimų, kurie galiausiai leidžia džiaugtis radus kokybę, kuri Jums labiausiai tinka. Kai kurios turi kur kas mažiau galimybių, tačiau tiek kiek yra – puikiai atitinka poreikius. Taigi, šiuo atveju reikia nepamiršti, kad skiriantis žmonių poreikiams tuo pačiu reikia ieškoti ir atitinkamos įrangos. Juk ji gali turėti ir funkcijas skirtas skirtingos medžiagoms, jų džiovinimui. Ši galimybė tikrai labai mėgstama ir dažnai pasirenkama.

Gamintojas

B-a.eu katalogas labai platus ir džiovyklės skiriasi daugeliu funkcijų. Svarbiausia rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Štai dar vienas svarbius niuansas gali būti gamintojas, kuris taip pat apsprendžia konkretų pasirinkimą. Siūlome susipažinti su galimybėmis ir jas apgalvojus rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. O kadangi B-a.eu prekiauja tik žinomų gamintojų gaminiais – galiausiai tikrai rasite tai, kas atitinka Jūsų poreikius.

Niuansai, kurie padės susirasti

Dėl konkrečios įrangos pasirinkimo visada verta pasitarti su konsultantais, kurie puikiai išmano įrangos niuansus ir gali Jums atsakyti į visus klausimus bei padėti rasti tokią įrangą, kuri Jums labiausiai tinka. Tam kartui nerodysime kelis svarbiausius dalykus, kelias smulkmenas, kurios garantuos, kad radote geriausią pasirinkimą.

  • Visada verta rinktis A klasės įrangą, kadangi tai galimybė, kuri padės sutaupyti elektros energijos ir pagerinti Jūsų gyvenimą.
  • Reikia nebijoti, kad įranga gali sugadinti Jūsų drabužius ar kiekvieną kartą išėmus teks  tenkintis labai susiglamžiusiais rūbais. Tai yra mitas, kuris kartais gali atgrasyti nuo technikos pasirinkimo, tačiau ignoruokite jį, kadangi taip tikrai nenutiks. Skalbinių džiovyklės sukurtos taip, kad patenkintų skubančio žmogaus poreikius.
  • Dar vienas mitas yra kai, kad džiovinami drabužiai kur kas greičiau susidėvi. Galbūt net priešingai, kadangi jie išdžiovinami greičiau nei ant radiatorių, tad mažėja tikimybė, kad bluks spalva.

Tinkama įranga – geriausias profesionalumas. Leiskite sau sėkmingai džiovinti drabužius be jokio vargo!