Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
MONTAVIMO TIPAS
Tipai
Spalvos
Galingumas 1
Gartraukių plotis
 

Gartraukis Candy CBT6240W

Kaina: 89.93 €
 
 

Gartraukiai, virtuvės garų surinktuvai internetu

Jeigu norite, kad maisto gaminimas būtų kuo paprastesnis, nekeltų jokio diskomforto ir virtuvės patalpa visada būtų švari bei graži – tokiu atveju siūlome įsigyti kokybiškus gartraukius, kurie garantuos, kad rasite kokybę, kuri patenkins Jūsų poreikius ir gaminimas bus malonus kaip niekada.

Tiesa, gaminimo metu dažniausiai ore tvyrantys dūmai kelia labai didelį diskomfortą. Norint jų išvengti naudinga įsigyti kokybiškus gartraukius, kurie padės be jokio vargo sėkmingai sugerti dūmus, kurie ne tik kelia diskomfortą regai, tačiau tuo pačiu ir kvapas įsigeria į baldus, o vėliau pašalinti nemalonius kvapus tampa labai sudėtinga. Siūlome įsigijus kokybišką įrangą ją kuo greičiau primontuoti, kadangi su ja gyvenimas labai greitai pasikeis į gerąją pusę. Gartraukiai internetu B-a.eu prekybos vietoje yra labai įvairūs ir kuo greičiau jie bus pradedami naudoti – tuo greičiau rasite įrangą, kuri palengvins Jūsų gyvenimą.

  • Kamino tipo gartraukiai yra vienas populiariausių pasirinkimų, kuris dažniausiai pasirenkamas tada, kai norisi, kad jie ne tik atliktų dūmų sutraukimo, tačiau tuo pačiu ir estetinę. Jie dažniausiai tvirtinami prie sienos. Puikiai valo orą. Galima rasti tiek daugiau, tiek mažiau galingų, o B-a.eu pasiūla kiekviena pagal jo poreikius. Vertinkite galimybes, rinkitės jas ir džiaukitės, kad kiekvienas gali rasti tai, kas leis dekoruoti virtuvę funkcionalia įranga.
  • Erdviniai garų surinktuvai yra kitas pasirinkimas. Jis kabinamas toje vietoje, kur yra gaminamas maistas. Taip stengiamasi pasiekti maksimumą ir išvalyti orą taip stipriai, kaip tik įmanoma. Jeigu gaminate labai dažnai ir labai aktyviai – tokiu atveju reguliarus valymas yra būtinas, kadangi tik tokiu atveju pavyks jaustis komfortabiliai.
  • Toliau B-a.eu taip pat siūlo įvertinti ir garų rinktuvus, kurie profesionaliai įmontuojami į spintelę. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi, kad technika visiškai nesimatytų, tačiau puikiai atliktų jai paskirtą funkciją ir leistų džiaugtis kokybe, kuri neatsiejama nuo profesionalumo.
  • Tradiciniai gartraukiai dažniausiai montuojami po spintele virš dujinės. Tokiu atveju kiekvieno gaminimo metu naudinga juos įjungti, kadangi net ir mažiausias kiekis dūmų visiškai išnyks ir tokiu atveju neteks justi po visus kambarius „vaikščiojančius dūmų kvapus“. Juk tai apkrauna namus ir dažnai kelia diskomfortą.

Skiriantis įrangai tuo pačiu skiriasi ir jos priežiūra. Šiuolaikiniai virtuvės garų surinktuvai yra labai funkcionalūs ir dažniausiai stengiamasi rasti tokią įrangą, kuri pilnai atitinka poreikius, nėra brangi ir kurios priežiūra nėra sudėtinga. Būtent tokias prekes siūlo ir B-a.eu. Naudinga pasinaudoti galimybėmis, įvertinti jas ir rinktis kokybę, kuri nepaliks abejingų. Svarbu nepamiršti,  kad ši įranga labai kaupia riebalus. Tai yra visiškai natūralu. Jeigu nenorite, kad garintuvai labai apsikrautų riebalais – tokiu atveju naudinga skirti šiek tiek laiko jų priežiūrai. Taip pat siūlome nepamiršti, kad ilgainiui technika labai sunkiai išsivalys, tad geriausia šveisti kartą per savaitę, kad ji paprasčiausiai „neapsineštų“ ir jos valymas nebūtų per daug sudėtingas. Jau geriau po truputį nei labai intensyviai vienu metu. Tuomet gali nepadėti net ir patys stipriausi plovikliai.

B-a.eu suteikia galimybę kiekvienam klientui rasti tokias prekes, kokių jam labiausiai reikia ir džiaugtis, kad kaina nebus labai didelė. Kadangi reguliariai skelbiamos akcijos – pasinaudoti galimybėmis paprasčiausiai būtina. Tokiu atveju pigiau įsigysite puikus gartraukius, kurie padės gaminti skaniai ir džiaugtis patiekalais be jokio nemalonaus kvapo. Būtent tam puikiai tinka virtuvės garų surinktuvai, kuriuos Jums siūlo B-a.eu prekybos vieta.

Profesionalumas visai šalia. Rinkitės jį su mumis!