Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Energijos klasė
Tipai
Spalvos
Aukščio padėtys
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Šaldytuvas Samsung RB31FSRNDSS/EF

Kaina: 388.51 €389.00 €

Šaldytuvas - šaldiklis AEG S53600CSS0

Kaina: 479.77 €

Šaldytuvas Samsung RB29HSR2DSA/EF

Kaina: 363.00 €

Šaldytuvas Samsung RB31FERNCSS/EF

Kaina: 456.11 €

Šaldytuvas Candy CCTOS 502 XH

Kaina: 218.09 €

Šaldytuvas-vitrina Snaigė CD350 1003

Kaina: 408.24 €
 
 

Ką reikia žinoti perkant šaldytuvą

Ar kada pagalvojote, kad šaldytuvas gali pasiūlyti kur kas daugiau, nei galimybę vėsiai laikyti produktus ar užšaldyti maistą. Norite į baldus įmontuojamo šaldytuvo? Puiku, Jums tereikia žinoti virtuvės spintelių dydį. Neužtenka įprasto dviejų skyrių šaldytuvo? Ne bėda, rinkitės iš modelių trimis, keturiomis, ar net penkiomis kameromis. Šiuolaikiniai šaldytuvai turi galybę įvairiausių funkcijų, nuo atvėsinto vandens bei ledo kubelių tiekimo, net nepravėrus šaldytuvo durelių, iki specialių ištraukiamų lentynėlių Jūsų mėgstamiems gėrimams. Sudarėme šį trumpą gidą, su kurio pagalba nesunkiai išsirinksite visus Jūsų poreikius atitinkantį šaldytuvą, taigi nuo šiol Jūs ir Jūsų produktai galėsite būti ramūs.

Pasirinkite šaldytuvo tipą

Atsiminkite, jog vieno geriausio šaldytuvo visiems poreikiams nėra. Vieniems vartotojams patogiausi dviejų kamerų šaldytuvai su šaldikliu apačioje dėl jų ekonomiškumo, kiti renkasi tokius pat šaldytuvus, tik su šaldikliu viršuje. Treti nė už ką nekeistų savo talpaus dviejų durų šaldytuvo. Rinkitės pagal tai, kas geriausia Jums ir Jūsų namams:

• Dviejų skyrių šaldytuvai su šaldymo kamera viršuje („Top Freezer“)

Šaldytuvas, puikiai tinkantis mažoms virtuvėms. Šie šaldytuvai turi daugiausiai laikymo vietos (220-300 l), lyginant pagal šaldytuvo dydį (įprastai iki 190 cm aukščio), bei pasižymi mažesne kaina. Pagrindinis minusas – teks priprasti kūprintis, norint paimti produktus nuo žemiausios lentynos.

• Dviejų skyrių šaldytuvai su šaldymo kamera apačioje („Bottom Freezer“)

Tradicinis šaldytuvas. Kiek mažiau talpus (200-280 l) ir brangesnis, lyginant su prieš tai minėtu tipu, tačiau turintis patogesnį kamerų išdėstymą. Pagrindinė kamera yra aukštesniame lygyje, o šaldymo kamera, kuri rečiau naudojama – žemesniame.

• Prancūziškų durų šaldytuvai („French Door“)

Talpus šaldytuvas (400-450 l) su dvejomis siauresnėmis durimis viršuje, skirtomis pagrindiniam skyriui ir vienomis platesnėmis apačioje, skirtomis šaldymo kamerai. Gali turėti papildomą skyrių – stalčių. Patogus tuo, kad norint įdėti ar išimti mažesnį produktą, pakanka atidaryti vieną šaldytuvo pusę, be to, mažos durelės puikiai tiks nedidelėje erdvėje. Kai kurie šio tipo šaldytuvai durelėse turi įmontuotus vandens bei ledo dozatorius.

• Dviduriai šaldytuvai („Side-by-Side“)

Šio tipo šaldytuvas turi dvivėres duris, kurių viena skirta pagrindiniam skyriui, kita – šaldymo kamerai. Tokie šaldytuvai yra platesni, todėl pasižymi didele talpa (500 ir daugiau litrų). Į šių šaldytuvų dureles paprastai montuojami vandens ir ledo dozatoriai bei įvairios technologinės naujovės. Puikiai tinka didelėms šeimoms, tačiau dėl savo dydžio yra mažiausiai ekonomiški.

• Įmontuojami šaldytuvai

Dėl specialios konstrukcijos, šio tipo šaldytuvai brangesni už įprastus modelius. Šiems šaldytuvams galite parinkti ne tik norimus matmenis, bet ir durelių spalvą bei medžiagą, taip maksimaliai priderinant juos prie virtuvės interjero. Paprastai įmontuojami šaldytuvai būna dviduriai arba su šaldymo kamera apačioje.

• Kompaktiški (mini) šaldytuvai

Puikiai tiks biure, sodo namelyje ar lauko bare. Nors jų talpa prilygsta vos trečdaliui ar ketvirtadaliui įprastų šaldytuvų talpos, to visiškai pakaks būtiniausiems produktams bei gėrimams laikyti.

Apsvarstykite šaldytuvo dydį bei talpą

Standartinis šaldytuvų plotis ir gylis yra 60 cm, aukštis – iki 190 cm. Tačiau, priklausomai nuo šaldytuvo tipo, aukštis gali svyruoti nuo 60 iki 200 ir daugiau centimetrų. Dvivėrių šaldytuvų plotis svyruoja nuo 80 iki 120 cm, aukštis – 170-210 cm. Įprastai, 3-4 asmenų šeimai rekomenduojamas 200-250 l talpos šaldytuvas. Tačiau, jei mėgstate retesnius ir didesnius apsipirkimus, rekomenduojame ieškoti šaldytuvo, kuris talpintų bent 300 litrų.

Atkreipkite dėmesį į energijos etiketę

Šaldytuvai, pagal suvartojamą elektros energiją, žymimi raidėmis nuo A iki G. Kuo raidė aukščiau abėcėlėje, tuo šaldytuvas ekonomiškesnis. Šaldytuvai, suvartojantys nuo 300 iki 600 kWh per metus, priskiriami A, B ir C energijos suvartojimo klasėms.

Pasirinkite Jums reikalingas funkcijas

Įvairios funkcijos, įdiegtos šaldytuve, lemia ne tik jo kainą. Jos lemia ir Jūsų gyvenimo kokybę, nes tam tikros funkcijos gali žymiai palengvinti kasdienybę. Todėl atkreipkite dėmesį, kokios funkcijos numatytos Jūsų nusižiūrėtame modelyje, o ar verta už jas papildomai mokėti – spręsti Jums.

• Vandens ir ledo dozatoriai, montuojami durelėse. Populiariausia funkcija, kurios reikalauja didžioji dalis pirkėjų. Nuostabu, kai gali bet kada atsigaivinti stikline šalto vandens ir nereikia vargti su ledukais, tačiau nepamirškite, kad ši funkcija išeikvos daugiau elektros energijos, o papildomo vandens laikymas sumažins šaldytuvo talpą.

• „No Frost“ šaldymo sistema. Dėl šios ypatingos šaldymo sistemos produktai greitai atšąla ir nepasidengia šerkšnu. Šios sistemos trūkumas – produktai greitai praranda drėgmę, todėl reikia juos laikyti uždaruose induose, ar suvyniotus į plėvelę.

• Keičiama durų atidarymo kryptis. Ši funkcija, nors ir gana įprasta, gali būti ne visuose šaldytuvuose. Ji ypač naudinga mažose virtuvėse.

• Klimato kontrolė. Ši funkcija leis kontroliuoti skirtingą temperatūrą skirtingose šaldytuvo lentynose. Pavyzdžiui, galėsite nustatyti, kad lentyna, kurioje laikote mėsą, būtų šaltesnė, nei kitos.

• Antibakterinė danga. Šaldytuvo vidinės sienelės, padengtos specialia antibakterine danga, kuri neleidžia daugintis bakterijoms ir mikrobams.

• Patogesnės lentynėlės. Tokių lentynėlių dėka galite nesunkiai paskirstyti šaldytuvo vietą. Tai ypač naudinga, kai tenka šaldytuve laikyti aukštesnius, nei įprasta, produktus.

_________________________________________________

Šaldytuvai ir šaldikliai internetu

Jeigu norite skaniai maitintis ir visada atsargai turėti maisto, kuris visada šviežias, be jokio nenorimo kvapo ir tuo pačiu išsilaikęs – tokiu atveju kokybiški B-a.eu produkcija kaip tik Jums! Užsisakykite dabar ir jau po poros dienų džiaukitės kokybe, kuri leis visada jaustis ramiai, kadangi tiek šaldytuve tiek šaldiklyje bus maisto. O užsakyta buitinė technika pasieks Jūsų namus jau po poros dienų. Gaminiams suteikiama garantija, tuo pačiu, grąžinimo galimybė. Kadangi prekiaujame tik žinomų gamintojų gaminiais, kurie yra sertifikuoti – jaučiamės ramūs, kad grąžinti prekes poreikio nebus.

B-a.eu šaldikliai ir šaldytuvai internetu yra labai skirtingi, kad kiekvienas žmogus pagal savo poreikius rastų ir labiausiai jam tinkamą produkciją. Nuo pačios mažiausios ir paprasčiausios iki labai didelės ir ypač funkcionalios. O ko labiausiai reikia Jums?

  1. Ieškodami tinkamiausios buitinės įrangos įvertinkite, kokios klasės technika Jums reikalinga. Pati ekonomiškiausia yra A+++ klasės. Dažniausiai ji kainuoja brangiau, tačiau gana greitai atsiperka, kadangi ima kur kas mažiau elektros energijos ir taip užtikrina, kad gyvenimas bus komfortabilus ir tuo pačiu ekonomiškas. Pasirinkimas platus, tačiau norintys sutaupyti, šiuo atveju, turėtų mokėti kiek daugiau.
  2. Šaldytuvai ir šaldikliai internetu taip pat gali būti pasirenkami ir pagal savo dizainą. Standartiniai balti šaldytuvai tikrai nebėra vienintelis pasirinkimas, o B-a.eu siūlo labai plačia pasiūlą, kuri suteikia galimybę kiekviena rasti tokią produkciją, kuri geriausiai atitinka poreikius. Nuo juodų bei ryškiai raudonų, kurie labai skoningai atrodo moderniame interjere iki pastelinių atspalvių, kurie nuostabiai derės klasikiniame interjere.
  3. Dydis yra dar viena svarbus kriterijus, kuris gali pagreitinti paieškas. Štai įvertinkite tai, kad šaldytuvai gali būti ir labai dideli, ir labai maži, kurie dažniausiai skirti vienam gyvenančiam žmogui. Ieškodami tinkamiausio šaldytuvo įvertinkite ne tik savo poreikius ir kiek maisto laikysite, tačiau tuo pačiu ir kurioje vietoje jis stovės. Labai dažnai konkreti vieta apsprendžia, kokie matmenys yra labiausiai priimtini. Štai šaldykliai, priešingai, dažniausiai pasirenkami  didesni, kadangi ten neribotą laiko tarpą galima laikyti tiek maisto produktų – kiek reikia, tad geriau rinktis didesnį ir tuo pačiu ekonomiškesnį.
  4. Visada verta plačiau pasidomėti ir gamintojais, kadangi tai gali būti svarbus impulsas skatinantis rinktis vieno arba kito gamintojo produkciją. B-a.eu prekiauja tik žinomų, patikimų bei sertifikuotą produkciją siūlančiais gamintojais, kurie užtikrina, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. SNAIGĖ, Siemens, NEO, MIELE, LG ir daugelis kitų, kurie puikiai žinomi visame pasaulyje ir pripažįstami kaip aukštos kokybės gaminiai už mažiausią kainą.
  5. Vidus taip pat dažniausiai svarbus aspektas, kadangi kartais žmonės pirkdami šaldiklius jau tiksliai žino, ko jiems reikia. Štai labai mėgstami šaldytuvai, kurie turi daržovėms skirtą vietą. Taip pat dažniausiai siūlomi tokie, kur galima laikyti kiaušinius. Vidus gali būti labai skirtingas. Nuo standartinio išdėstymo iki labai individualaus kiekviena kurie ieško kažko neįprasto.

B-a.eu šaldikliai bei šaldytuvai internetu – geriausias pasirinkimas už priimtiną kainą, kuris leis džiaugtis nuostabiai skaniu maistu ir tuo pačiu nepermokėti nei už patį gaminį, nei už energiją, kurios jis reikalauja.

Jeigu pačiam sunku apsispręsti, kuri produkcija Jums labiausiai tinka – susisekite ir mes atsakysime Jums į visus klausimus, pakonsultuosime ir garantuosime, kad įsigyta buitinė technika pranoks Jūsų poreikius ir po ranka visada turėti maisto produktus, kurie padės pagaminti skaniausius patiekalus.