EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Talpa
Energijos klasė
Vandens sunaudojimas
Indaplovės plotis
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Įmontuojamos indaplovės internetu

60 cm pločio įmontuojama indaplovė Electrolux EEG69310L

Kaina: 695.00 €
Žiūrėk ČIA

Įmontuojama indaplovė Bosch SMV46KX01E

Kaina: 496.80 €
Žiūrėk ČIA

60 cm pločio įmontuojama indaplovė AEG FSE63717P

Kaina: 603.72 €
Žiūrėk ČIA

Indaplovė Hotpoint ARISTON LSTB 4B01 EU

Kaina: 283.55 €
Žiūrėk ČIA

60 cm pločio įmontuojama indaplovė Electrolux EES69310L

Kaina: 525.01 €
Žiūrėk ČIA

60 cm pločio įmontuojama indaplovė Electrolux EEG67310L

Kaina: 541.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

 

Viskas apie Indaploves 

 

Jei anksčiau indaplovių niekas nevertino, tai šiais laikais jos vis populiaresnės mūsų namuose. Kokia to priežastis? Ir kaip galų gale jos veikia?

 

Jei anksčiau indaplovės veikdavo gana garsiai, tai dabar jų keliamas triukšmas prilygsta žmogaus pokalbiui. Taip pat jos atpigo bei tapo kur kas ergonomiškesnės. Jei anksčiau vienu plovimu sunaudodavo 20-30 l vandens, tai dabar sunaudoja vos 10-15 l. Ir kadangi 80% energijos sunaudojama vandeniui šildyti, mažesnis vandens kiekis reiškia tai, kad indaplovė išeikvoja mažiau elektros.

 

Taigi, kaip veikia indaplovės? Pirmiausia į indaplovę pripumpuojama vandens. Kai pribėga pakankamai, vandens plūdė blokuoja jo tiekimą. Kaitinimo elementas sušildo vandenį iki reikiamos temperatūros, tada į jį patenka druskų ir jos suminkština vandenį. Į vandenį subėga ir įpiltas indų ploviklis. Pompa stumia vandenį aukštyn į sparnų purškiklius. Vanduo išpurškiamas ant nešvarių indų ir drauge su nešvarumais teka žemyn. Vanduo filtruojamas čia pat indaplovėje ir juo vėl plaunami indai. Baigus plauti, vanduo išpumpuojamas. Į indaplovę pribėga švaraus vandens, į jį patenka skalavimo skysčio ir indai išskalaujami. Galiausiai jie kaitinami, kol išdžiūsta.

 

Kokie pagrindiniai indaplovių pranašumai prieš įprastinį indų plovimą rankomis?

 

1.Indaplovė taupo vandenį. Remiantis tyrimais, šeima, naudodamasi indaplove, gali sutaupyti daugiau nei pusę – iki 60 proc. – vandens kiekio, sunaudojamo indus plaunant rankomis. Kitaip tariant, keturių asmenų šeima per dieną gali sutaupyti nuo 23 iki 46 litrų vandens.

 

2.Indaplovė taupo laiką. Laiką, kai indaplovė plauną jūsų indus, galite skirti svarbesniems reikalams.

 

3.Indaplovė taupo indų ploviklį. Tyrimais įrodyta, kad naudojantis indaplovėmis išeikvojama 25 proc. mažiau indų ploviklio nei plaunant juos rankomis.

 

4.Indaplovė tausoja rankų odą. Plaunant indus rankomis, plovikliai gali pažeisti rankų odą.

 

5. Indaplovė padeda palaikyti higieną. Indus plaunant rankomis, dažniausiai pasirenkama 40° C vandens temperatūra, kuri nėra tokia aukšta, kad visiškai sunaikintų bakterijas. Na, o plaunant indus indaplove, bakterijos sunaikinamos pilnai.

 

Dar šis tas apie indaploves ...

 

Beveik visose šiuolaikinėse indaplovėse numatytas režimas, jį nustačius įrenginys dirba ne visu pajėgumu. Tai reiškia, kad plaunami tik viršutiniame arba tik apatiniame stalčiuose sudėti indai. Pačiose moderniausiose indaplovėse yra sumontuotų jutiklių ir jie nustato ne tik indų, bet ir ant jų sienelių esančių nešvarumų kiekį. Dažniausiai indaplovėje yra ir laiko nustatymo mechanizmas, jį įjungus indus galima plauti naktį ar bet kokiu kitu jums patogiu metu. Geriausi indaplovių modeliai žymimi visomis trimis A raidėmis. B klasė rodo šiek tiek didesnes energijos ir vandens sąnaudas bei prastesnius plovimo ir džiovinimo rezultatus, C – dar prastesnius, bet tokių rinkoje jau beveik nepasitaiko.