Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Gamintojas
Tipai
Spalvos
 
Kaitlentė Electrolux EHF6342XOK Įmontuojamos kaitlentės

Kaitlentė Electrolux EHF6342XOK

Kaina: 229.68 €257.25 €
 
 

Įmontuojamos elektrinės, indukcinės ir dujinės kaitlentės internetu

Maisto gaminimas yra neatsiejamas nuo tinkamiausios įrangos pasirinkimo. Labai daug žmonių skundžiasi, kad pagaminti skanius patiekalus jiems tampa labai didelių iššūkiu. Geriausias kiekvienos virtuvės šeimininko pagalbininkas yra kokybiškos kaitletės, kurios neužima daug vietos, atrodo labai stilingai, kainos prasme yra gana pigios, lengvai prižiūrimos ir garantuojančios, kad kiekvienas patiekalas bus skanus kaip niekada. Įmontuojamos elektrinės, indukcinės bei dujinės kaitlentės B-a.eu prekybos vietoje – geriausias pasirinkimas, kuris nudžiugina visus ieškančius kokybės ir norinčius, kad ta kokybė nebūtų labai brangi.

B-a.eu parduodamų kaitlenčių internetu pasirinkimas yra labai platus, tad tai suteikia galimybę kiekvienam rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Atskleisime pagrindinę info, kurią turite įvertinti ir apgalvoti norint jaustis ramiai, kad radote tas kaitlentes, kurios geriausiai patenkina Jūsų poreikius.

  • Įmontuojamos kaitlenės gali turėti nuo dviejų iki keturių degiklių ir kiekvienas pagal savo poreikius gali nuspręsti, kokio dydžio variantas Jums labiausiai tinka. Tie, kurie gamina mažiau, dažniausiai renkasi ir mažesnes kaitlentės. Tuo tarpu gaminantis daugiau dažniausiai renkasi bent keturias, kad vienu metu galėtų gaminti kuo daugiau.
  • Indukcinės kaitlentės labai mėgstamos dėl didelio galingumo, tad taip suteikiama galimybė vienu metu išgauti didesnį energijos kiekį ir tuo pačiu džiaugtis kokybe, kuri leis sėkmingai pagaminti vienu metu labai daug patiekalų. Tu pačiu maksimaliai greitas įkaitimas leidžia sumažinti energijos nuostolius, tad visada verta rinktis A+++klasės kaitlentes.
  • Svarbiausia kaitinimo metu naudoti ir konkrečius indus, kadangi tik tokiu atveju pavyks išgauti didžiausia dujinės viryklės našumą ir džiaugtis jo sistemingumu. Daugiausia dėmesio reikia skirti tokiu atveju, jeigu nuspręsite, kad įmontuojama indukcinė kaitlentė Jums tinka labiausiai.
  • Pasirinkus tinkamą kaitlentę galėsite jausis ramus, kad ji nereikalaus didelės priežiūros. Geriausia yra išvalyti po kiekvieno valgio. Tokiu atveju nesunkiai palaikysite tvarką ir tuo pačiu neteks susidurti su labai nemaloniais svylėsiais.
  • Jeigu norite, kad kaitlentė Jums tarnautų kuo ilgiau – tokiu atveju ją reikia įjungti tik tada, kai ji Jums yra reikalinga. Paprasčiausiai įjungus ir neuždėjus indo prisidėsite prie jos gadinimo ir kur kas greitesnio dėvėjimosi.
  • Lygiai taip pat reikia nepamiršti, kad moliniai indai niekada nebus geras pasirinkimas, kadangi jie gali sugadinti kaitletės paviršių. Dar kartą akcentuojame, kad tinkamiausių indų pasirinkimas yra būtinas. Tokiu atveju ne tik pavyks išsaugoti kaitlentes, tačiau tuo pačiu ir džiaugtis kur kas skaniau pagaminamu maistu.
  • Ieškodami tinkamiausio valiklio savo kaitlentei taip pat siūlome nepamiršti, kad balikliai šiuo atveju tikrai nėra geras pasirinkimas. Daugeliu atveju labai puikiai pasitarnauja paprasčiausias vanduo su muilu. Taip pat reikia naudoti kempinę, kurios paviršius yra kuo švelnesnis. Taip pat, kaip jau kartojome, valyti reguliariai, kadangi tokiu atveju neteks susidurti su degėsiais, kurie vėliau labai sunkiai nusivalo ir su šiurkščiu kempinės  paviršiumi galite paprasčiausiai kaitlentę sugadinti.

B-a.eu įmontuojamos kaitlentės internetu yra labai skirtingos. Viskas priklauso nuo to, pirmiausia, kokia energijos išgavimo priemonė Jums labiausiai tinka. Populiariausios elektrinės, kadangi jos labai greita įmontuojamos ir jos išgavimui nereikia jokių papildomų priemonių. Geras pasirinkimas ir dujinės, kadangi šiuo metu dažniausiai nenaudojami balionai, o tiesiog iki namų yra atvesta dujų sistema. Svarbiausia pasirinkti tokį variantą, kuris Jums labiausiai tinka. O gera prekybos vieta garantuoja profesionalumą, kurio tikisi kiekvienas. Siūlome tai įvertinti ir rinktis atsakingai. Mažos kainos, greitas pristatymas ir galimybės – viskas, ko Jums reikia, kad kokybė patenkintų poreikius.

_____________

Ką vertėtų žinoti apie kaitlentes

• Stiklokeraminiame paviršiuje yra trys arba keturios kaitvietės. Kaitlentės paviršius yra visiškai lygus, be briaunų, kurios kauptų purvą.

• Indukcinės kaitvietės yra didelio galingumo. Karštis sugeneruojamas tiesiai į puodo dugną, taip nepatiriami energijos nuostoliai. Todėl, lyginant su tradiciniais kaitinimo paviršiais, veikiančiais spinduliavimo principu, reikiamas energijos kiekis yra žymiai mažesnis.

• Stiklokeraminis paviršius tiesiogiai nešildomas, tik netiesiogiai, t.y. nuo puodo. Indukcinė kaitvietė generuoja karštį nuo indukcinės spiralės, esančios po stiklokeraminiu paviršiumi. Spiralė į indo dugną sukuria magnetinį lauką, kuris kontroliuojamas srove.

Indukcinė kaitlentė veiks puikiai, jei naudosite tinkamus indus.
• Virimo indas turėtų būti pastatytas pačiame kaitvietės viduryje.
• Maistui gaminti ant indukcinės kaitlentės reikalingi metaliniai indai su galinčiu įsimagnetinti tinkamo skersmens dugnu. Pavyzdžui plieniniai, emaliuoti ar plieniniai puodai su storu dugnu. Netinkami indai: plieniniai su variniu ar aliumininiu dugnu, stikliniai puodai.

Puodų atpažinimas
Vienas iš didžiausių indukcinio paviršiaus privalumų tai yra puodų (keptuvių) atpažinimo funkcija. Net jei ant kaitvietės nėra puodo ar jo dugno skersmuo mažesnis nei kaitvietės skersmuo, nebus šilumos energijos netekimo. Kai kaitvietė įjungta, galingumo indikatorius rodo simbolį „U“. Jeigu uždėsite puodą ant kaitvietės per 10 minučių, kaitvietė atpažins indą ir įsijungs nustatytu galingumu. Nuėmus puodą ar keptuvę nuo kaitvietės, galios tiekimas nutraukiamas. Jei ant kaitvietės uždėsite per mažo skersmens puodą ar keptuvę, kaitvietė atpažins indą ir naudos tik reikiamą kiekį energijos.

Kaitvietę galite sugadinti, jeigu:
• ją įjungsite ir neuždėsite ant jos jokio indo, arba jei uždėsite tuščią indą;
• naudosite terakotos (molio) indus, kurie gali subraižyti stiklokeraminį kaitlentės paviršių.

Ką vertėtų žinoti apie kaitlentes

Stiklokeraminio paviršiaus valymas ir priežiūra

Stiklokeraminį paviršių valykite po kiekvieno naudojimo ir tik tada, kai jis visiškai atvėsęs, nes mažiausi nenuvalyti nešvarumai kitą kartą naudojant prietaisą gali pridegti. Reguliariai priežiūrai naudokite specialias valymo priemones, kurių dėka stiklokeramika padengiama apsauginiu sluoksniu. Prieš kiekvieną naudojimą nuo kaitlentės nuvalykite dulkes ir kitas daleles, nes jos gali subraižyti stiklokeramiką.
Įspėjimas: naudodami metalines ar kitas šiurkščias kempines bei abrazyvinių dalelių turinčius valiklius, galite subraižyti stiklokeramiką. Kaitlentę gali sugadinti aštrūs purškikliai ir netinkami skysti valikliai.
Maisto ruošimo indo subraižytas dugnas arba šiurkščių valymo priemonių naudojimas gali išdildyti kaitlentės paviršių.
Nedidelės dėmės nuvalomos drėgna minkšta šluoste, po to paviršius nusausinamas. Vandens dėmės pašalinamos švelniu acto tirpalu, tačiau juo negalima valyti rėmelio (tik kai kurių modelių), nes jis praras blizgesį. Niekada nenaudokite stiprių purškiklių ar valiklių.
Didelės dėmės pašalinamos specialiu stiklokeraminio paviršiaus valikliu.
Atidžiai sekite gamintojo instrukcijas.
Sunkiai pašalinamos dėmės ar prikepusio maisto likučiai valomi specialiu stiklokeraminiams paviršiams skirtu gramdikliu. Būkite atsargūs, kad gramdiklio rankenėlės nepriliestumėte prie kaitlentės paviršiaus.
Cukrus arba maistas, kurio sudėtyje yra cukraus, gali nepataisomai sugadinti stiklokeraminį paviršių, todėl
cukrų arba išsipylusį maistą, kurio sudėtyje yra cukraus, reikia nuvalyti nedelsiant, kol kaitlentės paviršius dar karštas.
Stiklokeraminio paviršiaus spalvos pakitimai neturi jokios įtakos prietaiso veikimui ir patvarumui. Dažniausiai jie atsiranda dėl pridegusio maisto likučių arba kaitlentės paviršiumi slankiojant puodus bei keptuves (ypatingai aliuminio ar vario dugnais). Toks spalvos pakitimas sunkiai pašalinamas.

Ką vertėtų žinoti apie kaitlentes

Santrauka apie indukcine:

1. Jos efektyvumas yra ~90% (dujines 39.9%, elektrines ~70%) Vadinasi indukcine isvaistys mazdaug 10% naudojamos elektros.

2. Indukcine del savo ypac greito ikaitinimo indu, del automatinio atsijunginejimo, kai nukeli puodus - sutaupo kazkur apie 40-50% elektros energijos lyginant su elektrine keramikine.

3. Pavirsius ju nekaista, kaista tik ta vieta kuri yra Po puodu (NUO puodo karscio) -tad jei isbegs koks cukrus (uogiene) ar pan - tei nera taip baisu, kaip su elektrinem stiklokeramikinem. Nes pavirsius bus vesus (net sokolada padejus netirps).

4. Del puodu:
Nereikia pirkti puodu uz 200lt. Tiesiog įsigykite jums patinkancius indus, tinkancius pagal jusu kisene ir prilipdykit magneta prie dugno - jei lips - tinka. Nors buna ivairiu misiniu metalo, tad nereiskia, kad visi bus idealus. Tu kuriu sudetyje yra mazesnis kiekis magnetinio metalo - tos bus maziau efektyvesnes, ir buna, kad garsiau 'veikia'.

5. Pavojingumas. PACIOS pavojingiausios yra dujines-jos i ora iskyria didziulius kiekius nuodingu duju CO, kurios yra bekvapes ir mirtinos -tad jus esat nuodu kameroj.
Indukcine vyrykle naudoja elektromagnetini lauka, kuris privercia metalo elektronus judeti ir sukuria trinti, kas poto sukelia karsti - puodas ikaista. Nustatyta, kad 30cm atstumu laukas nebera juntamas-tad jei nestovesite kiauras dienas prie jos - bukite ramus. Nors zmones su sirdies "aparatais" yra perspejami, nes jiems kenkia visi elektromagnetiniai irenginiai.