Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Spalva
Tipas
Energijos klasė
Gaminio aukštis (cm)
Gaminio plotis (cm)
Gaminio gylis (cm)
 

Įmontuojamas šaldytuvas Electrolux ERN1200FOW

Kaina: 276.29 €
 
 

Ką būtina žinoti renkantis įmontuojamą šaldytuvą internetu?

Įsirengiant virtuvę norisi, kad viskas derėtų, spalvos, formos, linijos, tačiau juk tiek daug skirtingų daiktų virtuvėje, kartais tokia užduotis atrodo neįmanoma. Visgi ne visai. Pasirinkus įmontuojamą techniką internetu, galima viską suderinti iki smulkmenų ir sukurti vientisą, tvarkingą virtuvės dizainą. Dažniausiai diskutuojama ar šaldytuvas taip pat turėtų būti įmontuojamas, ar geriau palikti jį kiek nuošaliau, bet tokį koks yra. Abu sprendimai tinkami, tačiau šiandien plačiau pakalbėsime apie tai, į ką atkreipti dėmesį renkantis įmontuojamą šaldytuvą internete.

Jei kada žvilgtelėjote į elektroninių parduotuvių asortimentą, įmontuojamų šaldytuvų pasirinkimas išties nemažas – rinktis yra iš ko.Visgi, pirmas dalykas nuo kurio turėtumėte pradėti, yra vieta virtuvėje. Jei jūsų virtuvė nėra didelė, galbūt standartinė virtuvė bute, tuomet pirmiausia išsimatuokite vietą, kur statysite šaldytuvą, įvertinkite kokio dydžio ten darysite spintą šaldytuvui ir tuomet turėdami matmenis, susiaurinsite savo paiešką.

Įmontuojamas šaldytuvas būna su arba be šaldiklio. Dažniausias pasirinkimas yra su šaldikliu, taip praktiškiau. Tačiau rinkdamiesi internete pagal šaldytuvo tūrį, įvertinkite atskirai šaldytuvo ir šaldiklio dydį ir nuspręskite pagal savo mitybos įpročius kas jums yra svarbiau – didesnis šaldiklis ar tik simbolinis. Jei norite didelio brangesnio šaldytuvo, tačiau negalite rinktis plataus, nes virtuvėje mažai vietos, nesisielokite.  Rinkitės kuo aukštesnį. Žinoma, viršutinės lentynos ko gero nepasieksite, tačiau šaldytuve visuomet laikote kažką tokio, ko prireikia tik kartą per savaitę ar rečiau – štai šiems produktams bus skirta viršutinė lentyna. Juk lengviau kartą per savaitę palypėti ant kėdės ar kopetėlių, nei kasdien skųstis dėl per mažo pasirinkto pigesnio įmontuojamo šaldytuvo.

Įmontuojamo šaldytuvo keliamas triukšmo lygis yra akcentuojamas itin retai, tačiau be reikalo. Nors ir iš tikro įmontuotas tarsi „pasislepia“ tarp virtuvinių spintelių ir jo keliamas triukšmas sumažėja, tačiau ne tiek daug, kad į jį nekreiptume dėmesio. Jei renkatės įmontuojamą šaldytuvą ir šaldiklį internete virtuvei, kuri yra sujungta su svetaine ir svetainėje dažnai turite svečių, kurie pasilieka nakvoti arba patys miegate tame pačiame kambaryje, triukšmas naktį jums turėtų būti itin aktualus. Tokiu atveju, įsigykite brangesnį įmontuojamą šaldytuvą, kuris kelia mažiausią triukšmo lygį. Beje, dar labiau sumažinti šaldytuvo keliamą triukšmą galima po juo patiesus specialų guminį antivibracinį kilimėlį.

Kitas itin svarbus parametras – energijos suvartojimas. Įmontuojamas šaldytuvas yra vienas iš tų prietaisų namuose, kuris niekada neišjungiamas. Tad jei jis „valgo“ daug elektros energijos, greitai pastebėsite didesnes sąskaitas už elektrą.

Šiuolaikiniai šaldytuvai yra su No Frost arba dar vadinama bešerkšne sistema. Tai reiškia, jog šaldytuvas yra užšaldomas šaltu oru ir dėl to ant sienelių nesusidaro šerkšnas. Ši funkcija leidžia išvengti dažno šaldytuvo atšildymo – sutaupomas laikas, šaldytuvas veikia efektyviau.

Brangesnis ar pigesnis šaldytuvas – kokį pasirinkti?

Ar kada pagalvojote, kad šaldytuvas gali pasiūlyti kur kas daugiau, nei galimybę vėsiai laikyti produktus ar užšaldyti maistą. Norite į baldus įmontuojamo šaldytuvo? Puiku, Jums tereikia žinoti virtuvės spintelių dydį. Neužtenka įprasto dviejų skyrių šaldytuvo? Ne bėda, rinkitės iš modelių trimis, keturiomis, ar net penkiomis kameromis. Šiuolaikiniai brangesni šaldytuvai turi galybę įvairiausių funkcijų, nuo atvėsinto vandens bei ledo kubelių tiekimo, net nepravėrus šaldytuvo durelių, iki specialių ištraukiamų lentynėlių Jūsų mėgstamiems gėrimams. Sudarėme šį trumpą gidą, su kurio pagalba nesunkiai išsirinksite visus Jūsų poreikius atitinkantį šaldytuvą, taigi nuo šiol Jūs ir Jūsų produktai galėsite būti ramūs.

Pasirinkite šaldytuvo tipą

Atsiminkite, jog vieno geriausio tarp brangiausių ar pigiausių šaldytuvo visiems poreikiams nėra. Vieniems vartotojams patogiausi dviejų kamerų šaldytuvai su šaldikliu apačioje dėl jų ekonomiškumo, kiti renkasi tokios pat kainos šaldytuvus, tik su šaldikliu viršuje. Treti nė už ką nekeistų savo talpaus brangesnio dviejų durų šaldytuvo. Rinkitės pagal tai, kas geriausia Jums ir Jūsų namams:

Dviejų skyrių šaldytuvai su šaldymo kamera viršuje („Top Freezer“)

Šaldytuvas, puikiai tinkantis mažoms virtuvėms. Šie šaldytuvai turi daugiausiai laikymo vietos (220-300 l), lyginant pagal šaldytuvo dydį (įprastai iki 190 cm aukščio), bei pasižymi mažesne kaina. Pagrindinis minusas – teks priprasti kūprintis, norint paimti produktus nuo žemiausios lentynos.

Dviejų skyrių šaldytuvai su šaldymo kamera apačioje („Bottom Freezer“)

Tradicinis šaldytuvas. Kiek mažiau talpus (200-280 l) ir brangesnis, lyginant su prieš tai minėtu tipu, tačiau turintis patogesnį kamerų išdėstymą. Pagrindinė kamera yra aukštesniame lygyje, o šaldymo kamera, kuri rečiau naudojama – žemesniame.

Prancūziškų durų šaldytuvai („French Door“)

Talpus šaldytuvas (400-450 l) su dvejomis siauresnėmis durimis viršuje, skirtomis pagrindiniam skyriui ir vienomis platesnėmis apačioje, skirtomis šaldymo kamerai. Gali turėti papildomą skyrių – stalčių. Patogus tuo, kad norint įdėti ar išimti mažesnį produktą, pakanka atidaryti vieną šaldytuvo pusę, be to, mažos durelės puikiai tiks nedidelėje erdvėje. Kai kurie šio tipo šaldytuvai durelėse turi įmontuotus vandens bei ledo dozatorius.

Dviduriai šaldytuvai („Side-by-Side“)

Šio tipo šaldytuvas turi dvivėres duris, kurių viena skirta pagrindiniam skyriui, kita – šaldymo kamerai. Tokie šaldytuvai yra platesni, todėl pasižymi didele talpa (500 ir daugiau litrų). Į šių šaldytuvų dureles paprastai montuojami vandens ir ledo dozatoriai bei įvairios technologinės naujovės. Puikiai tinka didelėms šeimoms, tačiau dėl savo dydžio yra mažiausiai ekonomiški.

Įmontuojami šaldytuvai

Dėl specialios konstrukcijos, šio tipo šaldytuvai brangesni už įprastus modelius. Šiems šaldytuvams galite parinkti ne tik norimus matmenis, bet ir durelių spalvą bei medžiagą, taip maksimaliai priderinant juos prie virtuvės interjero. Paprastai įmontuojami šaldytuvai būna dviduriai arba su šaldymo kamera apačioje.

Kompaktiški (mini) šaldytuvai

Puikiai tiks biure, sodo namelyje ar lauko bare. Nors jų talpa prilygsta vos trečdaliui ar ketvirtadaliui įprastų šaldytuvų talpos, to visiškai pakaks būtiniausiems produktams bei gėrimams laikyti.

Apsvarstykite šaldytuvo dydį bei talpą

Standartinis šaldytuvų plotis ir gylis yra 60 cm, aukštis – iki 190 cm. Tačiau, priklausomai nuo šaldytuvo tipo, aukštis gali svyruoti nuo 60 iki 200 ir daugiau centimetrų. Dvivėrių šaldytuvų plotis svyruoja nuo 80 iki 120 cm, aukštis – 170-210 cm. Įprastai, 3-4 asmenų šeimai rekomenduojamas 200-250 l talpos šaldytuvas. Tačiau, jei mėgstate retesnius ir didesnius apsipirkimus, rekomenduojame ieškoti šaldytuvo, kuris talpintų bent 300 litrų.

Atkreipkite dėmesį į energijos etiketę

Šaldytuvai, pagal suvartojamą elektros energiją, žymimi raidėmis nuo A iki G. Kuo raidė aukščiau abėcėlėje, tuo šaldytuvas ekonomiškesnis. Šaldytuvai, suvartojantys nuo 300 iki 600 kWh per metus, priskiriami A, B ir C energijos suvartojimo klasėms.

Pasirinkite Jums reikalingas šaldytuvo funkcijas

Įvairios funkcijos, įdiegtos šaldytuve, lemia ne tik jo kainą. Jos lemia ir Jūsų gyvenimo kokybę, nes tam tikros funkcijos gali žymiai palengvinti kasdienybę. Todėl atkreipkite dėmesį, kokios funkcijos numatytos Jūsų nusižiūrėtame modelyje, o ar verta už jas papildomai mokėti – spręsti Jums.

  • Vandens ir ledo dozatoriai, montuojami durelėse. Populiariausia funkcija, kurios reikalauja didžioji dalis pirkėjų. Nuostabu, kai gali bet kada atsigaivinti stikline šalto vandens ir nereikia vargti su ledukais, tačiau nepamirškite, kad ši funkcija išeikvos daugiau elektros energijos, o papildomo vandens laikymas sumažins šaldytuvo talpą.

  • „No Frost“ šaldymo sistema. Dėl šios ypatingos šaldymo sistemos produktai greitai atšąla ir nepasidengia šerkšnu. Šios sistemos trūkumas – produktai greitai praranda drėgmę, todėl reikia juos laikyti uždaruose induose, ar suvyniotus į plėvelę.

  • Keičiama durų atidarymo kryptis. Ši funkcija, nors ir gana įprasta, gali būti ne visuose šaldytuvuose. Ji ypač naudinga mažose virtuvėse.

  • Klimato kontrolė. Ši funkcija leis kontroliuoti skirtingą temperatūrą skirtingose šaldytuvo lentynose. Pavyzdžiui, galėsite nustatyti, kad lentyna, kurioje laikote mėsą, būtų šaltesnė, nei kitos.

  • Antibakterinė danga. Šaldytuvo vidinės sienelės, padengtos specialia antibakterine danga, kuri neleidžia daugintis bakterijoms ir mikrobams.

  • Patogesnės lentynėlės. Tokių lentynėlių dėka galite nesunkiai paskirstyti šaldytuvo vietą. Tai ypač naudinga, kai tenka šaldytuve laikyti aukštesnius, nei įprasta, produktus.