Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Overlokas JUKI MO 644 D

Kaina: 363.80 €

Overlokas Rubina 740DSA

Kaina: 295.00 €

Overlokas Merrylock 3560CL

Kaina: 499.00 €

Overlokas JAGUAR 087D

Kaina: 269.00 €

Overlokas JUKI MO 654 DE

Kaina: 395.00 €
 
 

Siuvimo mašinos internetu

Kokybiškos siuvimo mašinos rekomenduojamos ne tik toms ir tiems, kuriems siuvimas yra svarbi kasdienybė dalis, tačiau ir toms, kurios paprasčiausiai nori sutaupyti ir galbūt net išmokti sau ir dėl savęs siūti. Kadangi šiuo metu siuvimo mašinos internetu yra gana pigios, galima džiaugtis, kad neišlaidavus įsigyti kokybišką įrangą, kuri padės susitvarkyti net ir su pačiomis didžiausiomis problemomis. Žinoma, siūlome įvertinti tai, kad siuvimo mašinos labai skirtingos ir galbūt pigesnė turės mažiau funkcijų. Tačiau kai kuriais atvejais moterys būtent to ir ieško, tad B-a.eu pasirinkimas nustebins kiekvieną pradėjusią ieškoti. Paprasčiausiai pasiūla tokia plati, kad sistemingos paieškos garantuoja ir našius rezultatus.

B-a.eu siuvimo mašinos internetu dažniausiai pranoksta net ir pačių išrankiausių poreikius, kadangi ypač kokybiški gaminiai yra labai tvirti ir kokybiški. Visgi, net ir pati geriausia produkcija kartais genda, tad nurodysime kelias pagrindines klaidas su kuriomis susiduria tokių mašinų turėtojai. Kai žinosite, kokios problemos yra dažniausios – pavyks kur kas greičiau užkirsti kelią problemai dar tada, kol ji netapo labai didelė.

  • Netinkamas adatos dydis yra kur kas dažniau pasitaikanti problema nei galėjote pagalvoti. Paprasčiausiai taip, kaip renkatės tinkamiausią adatą, kai siuvate ranka, lygiai taip pat reikia ieškoti tinkamiausios ir tokiu atveju, kai siuvate su siuvimo mašina.
  • Siuvimo mašinos, kurios turi daugiau funkcijų, dažniausiai „reikalauja“ ir daugiau skirtingų adatų, kurios gali išgauti skirtingą siūlę. Pavyzdžiui, vienos siuva lygiai dygsniukais, tuo tarpu kitos geba išgauti bangeles, galiausiai trečios skirtos dar vienai funkcijai. Naudokite adatas, kurių galas yra užapvalintas. Tokiu atveju bus galima su jomis siūti net ir labai jautrius audeklus, kaip kad šilką, tačiau jis nebus sugadinamas.
  • Siūti, kai nėra siūlo, neįmanoma, tad prieš kiekvieną siuvimą rekomenduojame pasižiūrėti, ar siūlų dar yra. Lygiai taip pat įvertinkite tai, kad skirtingoms medžiagoms reikia skirtingų siūlų. Susipažinkite su galimybėmis ir pagal poreikius pakeiskite siūlus, kad siuvimo procesas būtų sėkmingas.
  • Retas žino, tačiau ilgai nedirbanti siuvimo mašina gali tinkamai nebeatlikti jai paskirto darbo. Tiesa, dažniausiai užtenka išvalyti dulkes, kad vėl viskas veiktų kokybiškai ir būtent taip, kaip Jūs labiausiai norite. Valymo metu rekomenduojama naudoti specialias priemones. Kai kurie net neša išvalyti mašinas pas specialistus. Visgi, įsigijus kokybiškas priemones sėkmingai išvalysite pats ir galėsite tai daryti reguliariai, kad siuvimo mašina puikiai dirbtų.
  • Siuvimo mašinos veiks kokybiškai tik tokiu atveju, jeigu naudosite ir kokybiškas adatas. Jeigu bandėte siūti labai storą audeklą arba vienu metu net kelis – tokiu atveju adata galėjo sulinkti. Taip pasitaiko. Nereikia pergyventi, kadangi ją pakeisti yra gana paprasta. Svarbiausia visada po ranka turėti atsargą, kad iškilus problemoms nesusigadintų darbai. O būtinai pakeisti, jeigu matote, kad adata nebe tokia funkcionali, kokia buvo anksčiau.
  • Susidėvėjusi ritė taip pat daugeliui žmonių atrodo kaip paprasčiausia smulkmena. Visgi, mes siūlome įvertinti tai, kad tokiu atveju siūlas dažniausiai netinkamai paimamas, o kai taip nutinka paprasčiausiai siuvimas nebūna tolygus ir dažnai pinasi.

B-a.eu siuvimo mašinos internetu pigiau – kiekvienam, kuris nori, kad net ir pačius sudėtingiausius darbus galima būtų atlikti paprasčiau. Juolab, kad netektų kiekvieną kartą, kai tik reikia kažką susiūti – kreiptis į specialistą, kurio paslaugos nėra pigios. Įsigijus savą įrangą sutaupysite labai daug ir galbūt net išmoksite siūti profesionaliai. Svarbiausia yra pagaliau pabandyti.

_____________________________

Siuvimo mašina: kaip išsirinkti?

Siuvimo mašina gali būti naudojama įvairiems atvejams: su ja galima siūti drabužius, gaminti namų dekoro elementus bei dovanėles. Šiandienos skubančiame pasaulyje, siuvimas vėl tampa tikru atradimu. Tiems, kam siuvimas nėra naujiena, siuvimo mašina padės neprarasti įgūdžių bei taps pagalbininke, mokant siuvimo meno mažuosius šeimos narius.

Su siuvimo mašina ne tik pasisiūdinsite nuostabius rankų darbo drabužius bet ir sutvarkysite senus. Jums nebereikės vargti adant prairusias siūles, siuvant sagą ar užtrauktuką – su siuvimo mašina visa tai padarysite akimirksniu.

Siuvimo mašinos pasirinkimas

Prieš perkant siuvimo mašiną, turėtumėte įvertinti savo poreikius. Pavyzdžiui, jei siuvimo mašina jums reikalinga ne tik namuose, bet ir kitur, turėtumėte ieškoti lengvesnio modelio patogiam transportavimui. Be to, šiandien gamintojai siūlo įvairių priedų bei aksesuarų. Atkreipkite į tai dėmesį ir nesirinkite mašinos su priedais, kurių niekada nenaudosite.

Ieškokite siuvimo mašinos, kuri gali atlikti tik jums reikalingas užduotis ir stenkitės vengti sudėtingų modelių su begale papildomų funkcijų, rankenėlių bei mygtukų.

Pagrindinės siuvimo mašinos dalys

Renkantis siuvimo mašiną, atidžiai apžiūrėkite kiekvieną modelį ir įsitikinkite, kad jis turi visas esmines, siuvimo mašinai būtinas, dalis. Pavyzdžiui, standartinė siuvimo mašina turi turėti bent kelis siūlių pasirinkimus, tokius kaip tiesus dygsnis, zigzagas ar sagos kilpa. Taip pat mašina turėtų turėti atbulinės eigos funkciją, leidžiančią užtvirtinti siūlę.

Siuvimo mašina turėtų turėti pedalą ir kelias skirtingas kojeles, skirtas siūti užtrauktukams, paslėptiems, bei dekoratyviniams dygsniams. Taip pat įsitikinkite, kad mašina turi automatinį ritės susukimą ir dvi adatas: lengvą ir dvigubą.

Siuvimo mašinos tipai

Rinkdamiesi naują siuvimo mašiną, rasite skirtingų dydžių, pajėgumų ir tipų modelių, įskaitant mechanines, elektrines ir kompiuterizuotas mašinas.

Mechaninės siuvimo mašinos

Jei ieškote retro stiliaus siuvimo mašinos, neabejotinai turėtumėte rinktis mechaninio tipo mašiną. Nors vis dar tebesama kelių gamintojų, gaminančių mechanines siuvimo mašinas, tokios mašinos geriausia būtų ieškoti močiutės palėpėje arba antikvariatuose. Siuvimas tokia mašina tikriausiai nebus itin komfortiškas, tačiau gebėsite siūti šaudykliniu arba grandininiu dygsniu.

Elektrinės siuvimo mašinos

Dauguma šiuolaikinių siuvimo mašinų yra elektrinės. Tai standartinės, nesudėtingo naudojimo siuvimo mašinos, turinčios ribotą kiekį operacijų ir skirtos įprastiems buitiniams siuvimo darbams.

Kompiuterizuotos siuvimo mašinos

Į šias siuvimo mašinas įmontuoti maži kompiuteriai – mikroprocesoriai, kurių dėka vartotojai siuvant turi daug daugiau galimybių ir pasirinkimų, tokių kaip įvairios dekoratyvinės siūlės bei siuvinėjimas. Norimą siuvimo režimą lengvai pasirinksite valdymo skydelyje. Vis dėlto, tokios mašinos skirtos patyrusiems siuvėjams. Jei esate pradedantysis, geriau rinkitės elektrinę mašiną, kadangi visų kompiuterizuotos mašinos funkcijų greičiausiai nepanaudosite.

Specializuotos siuvimo mašinos

Specializuotos siuvimo mašinos turi konkrečią paskirtį, pavyzdžiui, siuvinėjimas, dygsniavimas ar kraštų apsiuvimas. Siuvėjams, kurie atlieka daug vienodo tipo darbo, tokios mašinos gali būti labai naudingos. Daugeliu atvejų, specializuota siuvimo mašina įsigyjama kaip pagalbinis įrenginys, šalia pagrindinės siuvimo mašinos.

Mini siuvimo mašinos

Tokia mašina gali būti labai naudinga, esant portatyvinės (nešiojamos) siuvimo mašinos poreikiui, taip pat norint prisiūti nedidelius lopus. Be to, nedidele siuvimo mašina labai patogu mokytis siūti vaikams. Tiesa, reiktų žinoti, kad mini siuvimo mašinos geba siūti tik tiesiu arba grandininiu dygsniu.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Svarbiausias kriterijus, renkantis siuvimo mašiną – jos kokybė. Todėl nereikėtų čiupti pirmo pasitaikiusio varianto, o peržiūrėti kiek įmanoma daugiau skirtingų gamintojų modelių. Be to, turėtumėte įvertinti siuvimo mašinos pajėgumą, atsižvelgiant į įrenginio dydį ir jūsų biudžeto galimybes.

Kokybė

Šiuolaikinės siuvimo mašinos paprastai turi daug plastikinių dalių: tai leidžia gamintojams sumažinti gamybos kaštus ir parduoti gaminius žemesnėmis kainomis. Vis dėlto, plastikinės dalys yra mažiau patvarios ir dažniau lūžta, todėl visuomet turėtumėte rinktis brangiausią variantą, kokį sau galite leisti.

Funkcionalumas

Jei siuvimo mašina jums reikalinga tik drabužių taisymui bei įprastoms siūlėms (tiesios ar zigzago formos) susiūti, rinkitės tradicinę siuvimo mašiną. Jei siuvimo mašiną naudosite dygsniavimui, jums reiktų ieškoti sudėtingesnio modelio, turinčio dekoratyvinės siūlės pasirinkimą.

Kaina ir dydis

Siuvimo mašinų kainos – labai įvairios, todėl prieš įsigyjant modelį, prieinamą jūsų biudžetui, peržiūrėkite jo funkcijas ir galimybes. Gali būti, kad jūsų poreikius visiškai patenkins ir pigesnis modelis. Be to, nepamirškite atsižvelgti ir į patalpos, kurioje stovės siuvimo mašina, dydį.

Dažniausiai iškylančios problemos

Reguliariai naudojant siuvimo mašiną, galite susidurti su įvairiomis nenumatytomis problemomis. Pavyzdžiui, gali tekti iš naujo pritvirtinti ritę, arba pakeisti netinkamą adatą, kad nesugadintumėte audinio.

Netinkamas adatos dydis

Dėl netinkamos adatos, siuvimo mašina gali draskyti audinį arba siūti banguota linija, vietoje tiesios. Megztiems audiniams naudokite specialias adatas suapvalintu galu – taip nesudraskysite audinio. Savo ruožtu, smaili adata labiau tinka austai medžiagai. Dalis siuvėjų naudoja universalias adatas, kurios tinka daugeliui audinių.

Tuščia ritė

Siuvimas be siūlų neįmanomas, tad, prieš pradėdami siūti, visuomet patikrinkite ar ritė nėra tuščia.

Pūkai ir dulkės

Jei siuvimo mašina kurį laiką stovi nenaudojama, joje susikaupusios dulkės bei šiukšlės gali sąlygoti siūlų pynimąsi bei nelygų dygsniavimą. Galų gale, net ir esant nuolatiniam naudojimui, mašinoje kaupiasi pūkai. To išvengti galite naudodami aukštos kokybės siūlus bei reguliariai valydami mašiną specialiomis priemonėmis.

Sulinkusi adata

Įvairios kietos detalės bei per staigus audinio traukimas gali sulenkti adatą, kas gali sąlygoti netolygų siuvimą. Iškilus šiai problemai, jums gali tekti pakeisti adatos mechanizmą, tačiau nesibaiminkite - tai nėra sudėtinga.

Nudilusi adata

Siūdami nudilusia adata, rizikuojate išdraskyti audinį bei iškraipyti siūles. Dėl šių priežasčių, rekomenduojama keisti adatą kas 2-3 siuvimus. Žinoma, reiktų atsižvelgti ir į siuvinio dydį: mažiems siuviniams užteks vienos adatos, tuo tarpu dideliems projektams gali prireikti net kelių.

Nusidėvėjusi ritė

Netolygus siuvimas gali atsirasti ir dėl nusidėvėjusios ritės. Metalinės ritės paprastai nenusidėvi, tačiau jei jūsų siuvimo mašinos ritė plastikinė, tikėtina, kad jos kraštai ilgainiui nudils ir ritė pradės suktis netolygiai.

Pabaigai

Siuvimo mašinų įvairovė – labai didelė. Galite rintis nuo paprasčiausių mašinų, skirtų elementariausioms užduotims iki sudėtingų programuojamų įrenginių. Įsigiję siuvimo mašiną ne tik palengvinsite savo buitį, bet ir nesunkiai sukursite originalius projektus iš audinių.