Atpigo Ausinukas Denver DMP-391 MP3 grotuvai, ausinukai
29.52 € 32.11 € / 1 vnt

MP3 grotuvai bei jų ausinukai internete populiariausi tarp sportuojančiųjų.Kaip MP3 grotuvų kainą įtakoja  papildomos funkcijos?

Sportas – sveiko gyvenimo dalis. Ypač sportas gryname. Jis pakelia nuotaiką, suteikia energijos, išjudina kūną, pagerina kraujotaką. Todėl nenuostabu, kad kiekvienais metais miestų parkuose galima pamatyti vis daugiau bėgikų, dviratininkų, riedutininkų ir kitų sporto šakų atstovų. Nesunku pastebėti, kad daug žmonių, o ypač bėgikai, mėgsta sportuoti su muzika. Jei pradėsite bėgioti ir didinsite distancijas, netrukus pastebėsite, kad bėgti valandą ar dvi gali būti gana nuobodu. O muzika ir pakelia ūpą, ir padeda palaikyti tempą, leidžia išvengti pašalinių garsų. Todėl nemažai sportininkų renkasi mp3 grotuvus internete, su kuriais sportuoti yra patogu ir malonu. Tad kokie jie – mp3 grotuvai sportuojantiems?

Jei panagrinėsite, ką siūlo internetinės parduotuvė b-a.eu , pamatysite, kad mp3 grotuvų ir kainų įvairovė yra išties didelė. Tačiau ne visi šie grotuvai tinka aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms. Tokie grotuvai turi pasižymėti kai kuriomis savybėmis, kurios muzikos grotuvo valdymą padaro gerokai paprastesnį, kai sportuojame.

Viena iš tokių savybių yra mp3 grotuvo tvirtinimas. Jei bėgiojate, turbūt jau pastebėjote, kad raktus ar telefoną laikyti kišenėje nėra labai patogu. Dėl to ir yra sukurta įvairių kišenėlių raktams, tvirtinamų ant bėgiojimo batelių, telefonų dėklų, dedamų ant rankos ir kitų laikiklių. Ne išimtis ir mp3 grotuvai – norint, kad būtų patogu reikės įsigyti grotuvą, kuris gali būti tvirtinamas prie diržo, rankos ar turėti kitokį tvirtinimą. Taip prietaisas nesiūbuos į visas puses jums bėgant ir nerizikuosite jo pamesti.Bėgiojant, važiuojant dviračiu ar lankantis sporto klube būtų geriausiai turėti grotuvą su „Flash“ atmintimi. Toks įrenginys turės mažai judančių dalių, tad dainos „neperšokinės“, jis bus pakankamai mažas ir lengvas.

Ne ką mažiau svarbios ir tinkamos ausinės. Jei mp3 grotuvas neturi bėgimui tinkamų ausinių, jas visuomet galima įsigyti atskirai. Kuo ypatingos yra ausinės sportuojantiems? Joms taikomas kone vienintelis reikalavimas– jos turi gerai laikytis. Labai gerai laikytis. Didelės, ausis apgaubiančios ausinės čia netiks. Jų svoris gali įkyrėti sportuojant ilgesnį laiką. Geriau rinktis ausines, kurios yra kabinamos už ausų iš išorės arba bent jau tokios, kurioms iškritus, jas laidas prilaikytų už kaklo. Pripažinkite, juk bėgant iškritus ausinėms ir joms įsipynus tarp kojų, nebus labai malonu. Be abejo, šiandien galima įsigyti ir ausines, kurios yra belaidės. Tai taip pat labai patogu, tačiau šis prietaisas turi palaikyti belaidį ryšį ir būti suderinami su tokiomis ausinėmis.

Taip pat, rinkdamiesi mp3 grotuvą internete, pasirūpinkite, kad jis būtų lengvas ir paprastai valdomas. Galima rasti grotuvų su LCD ekranu, tačiau tai nebūtinai palengvina valdymą, tačiau tokie grotuvai tikrai naudoja daugiau energijos, kas reiškia, kad reikės dažniau grotuvą įkrauti. Prietaiso maitinimo šaltiniai irgi skiriasi. Grotuvai gali būti maitinami AAA elementais, taip ir turėti ir vidinį akumuliatorių. Vidinis akumuliatorius turi nemažai privalumų, nes su juo prietaisas bus lengvesnis ir greičiausiai jį bus galima įkrauti per USB jungtį. Kita vertus, išsikrovus AAA tipo elementams, juos galėsite įsigyti praktiškai bet kur. Tad jums spręsti, kas jums atrodo patogiau.

Be to internetinėje parduotuvėje b-a.eu MP3 grotuvus galite rinktis iš skirtingų dizainų, spalvų, išmatavimų, gamintojų, kainų, atmintinės talpos, naudojimo patogumo,  svorio ir pan. Kokybiški MP3 grotuvai pasižymi aukšta kaina, nes tai įtakoja papildomos MP3 grotuvų funkcijos - didesnė vidinė atmintis, galimybė talpinti nuotraukas ar žiūrėti video failus ir kita.

MP3 grotuvą rinkitės atsižvelgdami kur jį naudosite. Jeigu juo naudositės dažniausiai kelionės metu – autobuse, automobilyje, lėktuve, tuomet verta rinktis grotuvą su kietuoju disku. Jis bus sunkesnis, bet talpins tikrai pakankamai muzikos, nuotraukų, o gal net ir video turinio.eigu svarbiausia yra muzikos kokybė, tai tuomet reikėtų atkreipti dėmesį į įrenginio galimybę groti tam tikrus failų formatus ir tai nebūtinai turi būti MP3 grotuvas.

Taigi perkant MP3 grotuvą taip pat yra labai svarbu atmintinė (kietasis diskas ar turintis „Flash“ atmintį. Kietasis diskas užima daugiau vietos, jo nepatartina kratyti, o talpa yra didesnė. „Flash“ tipo įrenginiuose nėra judančių dalių, jie mažesni, lengvesni ir baterija tarnauja ilgiau), garso kokybė (garso suspaudimo formato, arba tiesiog grotuvo suprantamų failų, įrašo bitų dažnio), baterijos tipas (grotuvas gali turėti pakraunamą ar nepakraunamą ličio jonų bateriją).

Taip pat yra svarbu, kad MP3 turėtų: ausines, radiją, diktofoną, bookmarking, prieigą prie interneto, spalvotą ekraną, nuotraukų ir video peržiūrą, žaidimus, ekvalaizerius ir kita.

Muzikinių įrašų formatai gali būti: AA, AAC, APE/FLAC, MP3, OGG, WAV/AIFF,  WMA ir kita. MP3 yra populiariausias muzikos formatas.