Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Fotoaparatai internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos
Fotoaparatas Kodak AZ401 Black Skaitmeniniai fotoaparatai

Fotoaparatas Kodak AZ401 Black

Kaina: 219.98 €230.13 €
Fotoaparatas Kodak AZ401 White Skaitmeniniai fotoaparatai

Fotoaparatas Kodak AZ401 White

Kaina: 222.22 €231.41 €

Fotoaparatas Easypix KiddyPix Galaxy 10080

Kaina: 55.94 €

Fotoaparatas Kodak AZ901 Black

Kaina: 559.92 €

Fotoaparatas Kodak AZ401 Red

Kaina: 231.41 €

Fotoaparatas Panasonic Lumix DC-G9 + 12-60mm black

Kaina: 1620.43 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Fotoaparatas Easypix KiddyPix Galaxy 10080

Kaina: 55.94 €

Fotoaparatas Kodak AZ901 Black

Kaina: 559.92 €

Fotoaparatas Easypix GoXtreme Reef Yellow 20150

Kaina: 112.05 €

Fotoaparatas Easypix KiddyPix Mystery 10081

Kaina: 55.94 €

Fotoaparatas Kodak M38 Clouds White

Kaina: 46.11 €

Fotoaparatas Kodak M38 Scarlet

Kaina: 46.11 €
 

Fotoaparatai internetu

Šiais lakais nuotraukų fiksavimas yra daugelio žmonių kasdienybės dalis. Nors atrodo, kad fotografuoti gali kiekvienas ir tuo pačiu įsigyti reikalingą įrangą gali kiekvienas, visgi, profesionalumas reikalauja žinių ir tuo pačiu gebėjimo kantriai dirbti, kad pavyktų pasiekti puikų rezultatą. Žinoma, pirmiausia – geras fotoaparatas, o visa kita tik papildomi privalumai, kurie leis rasti savus talentus.

Fotoaparatai internetu pigiau B-a.eu prekybos vietoje yra labai skirtingi. Juk kiekvienas asmuo, kuris nori išmokti fotografuoti, taip pat yra labai skirtingas, tad sistemingos paieškos garantuoja ir našius rezultatus, kurie galiausiai padės išmokti fotografuoti r galbūt net pradėti iš to uždirbti.

B-a.eu siūlo labai daug įvairiausių fotoaparatų be jų priedų, kurie gali padėti ne tik įsigyti reikalingą įrangą, kuri Jums labiausiai tinka, tačiau tuo pačiu ir priedus, kurie pilnai atitiks poreikius ir leis sugedusiai įrangai suteikti naujos gyvybės.

Kompaktiniai sisteminiai aparatai

Šie fotoaparatai turi mažą įstrižainės jutiklį, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kuri fotografavimo metu ypač daug dėmesio skiria smulkmenoms bei detalėms. Tiesa, dažniausiai sisteminiai fotoaparatai neturi labai daug keičiamų jutiklių, tad daugiausiai fotografo poreikiai gali būti apriboti. Visgi, jie padeda išgauti ypač puikios kokybės nuotraukas, tad viskas priklauso nuo to, kokie yra Jūsų poreikiai ir tuo pačiu kokiu tikslu fotoaparatas yra perkamas.

Momentiniai fotoaparatai

Momentiniai fotoaparatai internetu dažniausiai labi mėgstami dėl ypač plačios jų pasiūlos ir tai, kad kiekvienas gali rasti geriausiai jo poreikius tenkinančią įrangą. Nuo seniausiai pagamintų momentinių fotoaparatų, kurie labai dažnai pavadinami kokybės sinonimu iki kiek naujesnių, kurie turi labai daug inovatyvių funkcijų ir padeda išgauti ypač geros kokybės nuotraukas.

Skaitmeniniai fotoaparatai

Skaitmeniniai fotoaparatai internetu yra vienas dažniausių pasirinkimų. Juos dažniausiai renkasi tie, kurie dar tik mokosi fotografuoti ir tiksliai nežino, ar verta investuoti labai didelius pinigus į ypač kokybišką įrangą, kadangi paprasčiausiai ji gali neteisinti poreikių, kadangi nebus taip plačiai naudojama. Visgi, tuo pačiu skaitmeniniai fotoaparatai gali išgauti tikrai labai puikią kokybę, kuri patenkins Jūsų poreikius ir leis džiaugtis nuostabiomis nuotraukomis ne tik savoms reikmėms, tačiau ir siekiant uždirbti ir fotografuoti kitus.

Skaitmeniniai veidrodiniai fotoaparatai

Štai kai reikia profesionalumo, skaitmeniniai veidrodiniai fotoaparatai yra geriausias pasirinkimas, kadangi objektyvių gausa padeda pasiekti ypač našius rezultatus, kurie Jums tiks bei patiks. Juos dažniausiai renkasi tie, kurie ieškoti profesionalo galinčio leisti kokybiškai išgauti ypač aukštos kokybės foto. O keičiant objektyvus pavyks suderinti smulkmenas su savo poreikiais ir tuo pačiu išgauti konkrečias foto. Juk kol vieni efektyviai  geriausiai tinka portretams išgauti, tuo tarpu kiti geriausiai tinka gamtai fotografuoti. Taigi, kiekvienas gali rasti tokį variantą, kadangi B-a.eu pasiūla plati bei labai įvairi.

Fotoaparatų priedai

Blyksčių paleidėjai, valdymo pultai, sinchronizavimo laidai, blykstės, foto krepšiai, fotoaparatų baterijų laikikliai (Grip'ai), fotoaparatų filtrai, fotoaparatų krovikliai/ baterijos ir kiti priedai internetu, kurie garantuos, kad fotografavimas bus malonus ir padės pasiekti ypač našius rezultatus.

B-a.eu fotoaparatai pigiau yra kokybiški, sertifikuoti, jiems suteikiama garantija, tad kiekvienas norintis jaustis ramiu, kad turima įranga patenkins poreikius, atsipirks ir dar padės uždirbti – turėtų pirkti čia. Jau po poros dienų pristatysime Jūsų užsakyta įrangą. Nuolatos skelbiame akcijas ir nuolaidas, kurios padės sutaupyti ir tuo pačiu įsigyti kokybę, kuri patenkins Jūsų poreikius.

Tapkite geru fotografu su puikia įranga!