EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Lyginimo technika internetu Puslapis: 3; Rodyti po: 18

Lygintuvas Philips Garment Steamer GC536/35 2000 W Hang&lock, 3 levels Hanger

Kaina: 143.66 €
Žiūrėk ČIA
Laidynė PHILIPS GC2048/30

Laidynė PHILIPS GC2048/30

Kaina: 49.57 €67.00 €
Žiūrėk ČIA
Lygintuvas Philips EasySpeed Steam iron with Non-stick soleplate GC2040/70

Lygintuvas Philips EasySpeed Steam iron with Non-stick soleplate GC2040/70

Kaina: 32.56 €43.00 €
Žiūrėk ČIA
Lygintuvas Electrolux EDB5220

Lygintuvas Electrolux EDB5220

Kaina: 52.10 €54.99 €
Žiūrėk ČIA

REINOLD DELUXE RN00001 - Profesionalus garinis lygintuvas

Kaina: 241.24 €
Žiūrėk ČIA

EKSEN KEXN-24 - Lygintuvas

Kaina: 55.89 €
Žiūrėk ČIA

GAMMA CR - Lyginimo lenta

Kaina: 112.20 €
Žiūrėk ČIA

GAMMA ARS CR - Lyginimo lenta

Kaina: 264.94 €
Žiūrėk ČIA

GRATUS GSN120 Garų stotis su laidyne

Kaina: 34.99 €
Žiūrėk ČIA
Lygintuvas GV 6840

Lygintuvas GV 6840

Kaina: 140.58 €162.38 €
Žiūrėk ČIA
Lygintuvas Scarlett SC-SI30S01 Steam Iron, GlissAir soleplate, Steam ironing, Spraying, Self-clean function, Blue

Lygintuvas Scarlett SC-SI30S01 Steam Iron, GlissAir soleplate, Steam ironing, Spraying, Self-clean function, Blue

Kaina: 13.82 €14.31 €
Žiūrėk ČIA
Drabužių garintuvas Philips Steam&Go GC332/87 1200 W

Drabužių garintuvas Philips Steam&Go GC332/87 1200 W

Kaina: 71.16 €72.30 €
Žiūrėk ČIA

Lyginimo lenta Hoover New Roma Euro

Kaina: 83.11 €84.37 €
Žiūrėk ČIA

PHILIPS GC2046/20 Laidynė

Kaina: 40.56 €40.80 €
Žiūrėk ČIA

Lygintuvas Iron Philips GC4526/20 Performer Plus | blue

Kaina: 65.68 €66.01 €
Žiūrėk ČIA

Lyginimo lenta Karcher AB 1000

Kaina: 377.53 €
Žiūrėk ČIA

Lygintuvas Gallet GALFAR372 Purple/ white, 2400 W, Steam iron, Continuous steam 40 g/min, Steam boost performance 130 g/min, Anti-drip function, Anti-scale system, Vertical steam function, Water tank capacity 250 ml

Kaina: 24.95 €
Žiūrėk ČIA

Lygintuvas TEFAL FV1251E0 Red, 1800 W

Kaina: 29.71 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kaip lyginti drabužius.Kokią lyginimo techniką pigiausia pirkti internetu ?

9 iš 10 moterų nekenčia lyginimo. Ir jas galima suprasti, visgi tai laiko ir energijos reikalaujantis darbas. Galima vengti pirkti drabužius, kurie glamžosi, galima „įjungti dzin“ ir tiesiog nelyginti, o galima išmokti lyginti. Žinant kelias drabužių lyginimo taisykles, lyginimas yra daug mažesnė kančia, nei tiesiog stovint ir eksperimentuojant. Ir lygintuvas ne visada yra svarbiausias, svarbiau yra mokėti su juo elgtis. Tad jei dar neturite lygintuvo, laikas išsirinkti internetinėje parduotuvėje b-a.eu ir pasimokyti lyginimo gudrybių.

Kaip lyginamos skirtingos medžiagos

Geriausi lyginimo rezultatai pasiekiami su vos vos drėgnais drabužiais. Drabužiams nereikia leisti išdžiūti ir juo labiau perdžiūti prieš lyginant, o jei drabužiai sausi, reikėtų pasinaudoti lygintuvo garų funkcija arba apipurkšti vandeniu pusvalandį prieš.

Šviesius medvilninius ir lininius drabužius geriausia lyginti iš gerosios drabužio pusės, tamsių spalvų audinius rekomenduojama lyginti iš išvirkščiosios, kadangi lyginant medžiaga gali įgauti tam tikro blizgesio. Vilnonius drabužius negalima lyginti tiesiogiai, ant jų reikia dėti medžiagos skiautę ir lyginti per ją.

Drabužius, kurie turi smulkių detalių, pavyzdžiui, marškinius, pradėkite lyginti nuo rankogalių, apykaklės, papuošimų – taip bus lengviau ir išlyginus visus marškinius nereikės galvoti kaip išlyginti siauresnes vietas nesugadinus didesnio medžiagos ploto.

Išnagrinėkite drabužio etiketes, ar drabužį galima lyginti ar ne. Jei galima, tuomet nustatykite jo storį, medžiagos tipą ir pagal tai pasirinkite atitinkamą  lyginimo programą lygintuve. Kuo audinys storesnis, tuo karštesnio lygintuvo reikia. Sintetiniams audiniams, vilnai, medvilnei yra taikomis skirtingi lyginimo rėžimai ir jie yra išskirti ant lygintuvo.

Taigi, žinant koks lyginimo režimas reikalingas kokiam drabužiui, surūšiuokite juos taip, jog pirmiausia lygintumėte plonesnius, tokius, kuriems nereikia itin didelio karščio ir taip palaipsniui pereikite prie tų, kuriems reikalingas karščiausias lyginimo rėžimas. Jei nerūšiuosite, rizikuojate, jog pakeitus rėžimą ir sumažinus temperatūrą, rūbų lygintuvas nespės atvėsti ir perkaitinsite lyginamus drabužius.

Nelaikykite vandens lygintuve

Net pats brangiausias lygintuvas, kaip ir bet kuris kitas elektronikos prietaisas bijo kalkių. O vanduo yra tikras kalkių šaltinis. Todėl pirmiausia, reikia naudoti tik virintą atvėsintą vandenį arba specialiai parduotuvėse įsigytą vandenį lyginimui. Išlyginus negalima vandens likučio palikti lygintuve, stovėdamas jis tik „apgaubs“ kalkių nuosėdomis vidinius elementus ir taip tik sutrumpins lygintuvo gyvenimo laiką.

Nuvalykite lygintuvo padą

Ypač jei dažnai naudojate garų funkciją, lygintuve esanti drėgmė, gali „išmušti rūdimis“ lygintuvo padą. Šios rūdys pradžioje itin mažos ir nepastebimos, tačiau, jei nematote, nereiškia, jog jų nėra. Todėl reguliariai reikia nuvalyti lygintuvo padą.Tai galima padaryti tiesiog paprasta sudrėkinta šluoste, muiluotame vandenyje suvilgyta šluoste arba specialiomis priemonėmis skirtomis lygintuvams. Senoliai dalinasi patirtimi, jog lygintuvo padą gera valyti paprasta dantų pasta. Jei nusprendžiate valyti chemija, pervalykite tiesiog vandenyje sudrėkinta šluoste ir nusausinkite popieriniu rankšluosčiu.

Keletas patarimų įsigyjant lyginimo techniką                                                                 

Lyginimo techniką sudaro lyginimo lenta, laidynės, garų purkštuvas ir kita.Lyginimo lentą galite įsigyti skirtingų gamintojų, kainų, iš skirtingų pagaminimo medžiagų, dizainų, spalvų, išmatavimų.Nuo lyginimo lentos priklauso kaip seksis lyginimo darbai, savijauta ir pan.

Taigi pirkdami lyginimo lentą būtinai įvertinkite ar bus patogu Jums su ja dirbti ir lyginimas nebebus toks nemėgstamas darbas.Taip pat labai patogu, kai namuose yra atskiras lyginimo kampelis, tada patogiai galite pasidėti lyginimo lentą, susidėti išdžiuvusius skalbinius ir kita. Be to nereikia galvoti kur reikės slėpti, padėti lyginimo lentą baigus darbus.Labai patogu namuose yra turėti lyginimo stalą, nes galima jo padėtį nesunkiai keisti, tačiau tai yra ne pigus daiktas.

Taigi lyginimo lenta turi būti patogi ir stabili, na o jei reikia nuolat kilnoti, tai ji turėtų būti ir lengva. Svarbiausia gerai lentai – patogus darbo paviršius, uždengtas karščiui atsparia danga, ir vieta lygintuvui padėti.Kai kurios lyginimo lentos gali turėti pakabas ar lentynėles skalbiniams lyginti, specialų laido laikiklį, patogią kėdutę ir kita.