EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Lyginimo technika internetu Puslapis: 5; Rodyti po: 18

Lygintuvas Bosch TDA2325

Kaina: 26.33 €
Žiūrėk ČIA

PHILIPS GC3802/20 Laidynė

Kaina: 45.62 €
Žiūrėk ČIA

Lyginimo lenta Lamart LT8018

Kaina: 25.72 €
Žiūrėk ČIA

Lygintuvas Philips GC3811 Azur Performer

Kaina: 51.67 €
Žiūrėk ČIA

Lygintuvas Bosh TDA1024110

Kaina: 41.24 €
Žiūrėk ČIA

Lygintuvas Bosh TDA1022000

Kaina: 31.45 €
Žiūrėk ČIA

Lygintuvas Bosch TDI903231A

Kaina: 98.65 €
Žiūrėk ČIA

Laidynė ARIETE 6235

Kaina: 17.93 €
Žiūrėk ČIA
Lygintuvas HOOVER TIF2600 011

Lygintuvas HOOVER TIF2600 011

Kaina: 51.61 €54.00 €
Žiūrėk ČIA

Lygintuvas Camry CR 5024 kelioninis

Kaina: 12.75 €
Žiūrėk ČIA

Lyginimo lenta Lamart LT8002

Kaina: 34.58 €
Žiūrėk ČIA

Lyginimo lenta Vileda Viva Express Smart 143037

Kaina: 30.48 €
Žiūrėk ČIA

Lyginimo lenta Wireking 32x18 IRONING BOARD

Kaina: 29.33 €
Žiūrėk ČIA

Lygintuvas FV 5615

Kaina: 57.03 €
Žiūrėk ČIA

Lygintuvas Rowenta DA 1510

Kaina: 33.11 €
Žiūrėk ČIA

Lygintuvas DR 8085

Kaina: 52.28 €
Žiūrėk ČIA

Lygintuvas Ariete 6235 Purple

Kaina: 27.18 €
Žiūrėk ČIA

Lygintuvas FV 4940E0

Kaina: 47.96 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kaip lyginti drabužius.Kokią lyginimo techniką pigiausia pirkti internetu ?

9 iš 10 moterų nekenčia lyginimo. Ir jas galima suprasti, visgi tai laiko ir energijos reikalaujantis darbas. Galima vengti pirkti drabužius, kurie glamžosi, galima „įjungti dzin“ ir tiesiog nelyginti, o galima išmokti lyginti. Žinant kelias drabužių lyginimo taisykles, lyginimas yra daug mažesnė kančia, nei tiesiog stovint ir eksperimentuojant. Ir lygintuvas ne visada yra svarbiausias, svarbiau yra mokėti su juo elgtis. Tad jei dar neturite lygintuvo, laikas išsirinkti internetinėje parduotuvėje b-a.eu ir pasimokyti lyginimo gudrybių.

Kaip lyginamos skirtingos medžiagos

Geriausi lyginimo rezultatai pasiekiami su vos vos drėgnais drabužiais. Drabužiams nereikia leisti išdžiūti ir juo labiau perdžiūti prieš lyginant, o jei drabužiai sausi, reikėtų pasinaudoti lygintuvo garų funkcija arba apipurkšti vandeniu pusvalandį prieš.

Šviesius medvilninius ir lininius drabužius geriausia lyginti iš gerosios drabužio pusės, tamsių spalvų audinius rekomenduojama lyginti iš išvirkščiosios, kadangi lyginant medžiaga gali įgauti tam tikro blizgesio. Vilnonius drabužius negalima lyginti tiesiogiai, ant jų reikia dėti medžiagos skiautę ir lyginti per ją.

Drabužius, kurie turi smulkių detalių, pavyzdžiui, marškinius, pradėkite lyginti nuo rankogalių, apykaklės, papuošimų – taip bus lengviau ir išlyginus visus marškinius nereikės galvoti kaip išlyginti siauresnes vietas nesugadinus didesnio medžiagos ploto.

Išnagrinėkite drabužio etiketes, ar drabužį galima lyginti ar ne. Jei galima, tuomet nustatykite jo storį, medžiagos tipą ir pagal tai pasirinkite atitinkamą  lyginimo programą lygintuve. Kuo audinys storesnis, tuo karštesnio lygintuvo reikia. Sintetiniams audiniams, vilnai, medvilnei yra taikomis skirtingi lyginimo rėžimai ir jie yra išskirti ant lygintuvo.

Taigi, žinant koks lyginimo režimas reikalingas kokiam drabužiui, surūšiuokite juos taip, jog pirmiausia lygintumėte plonesnius, tokius, kuriems nereikia itin didelio karščio ir taip palaipsniui pereikite prie tų, kuriems reikalingas karščiausias lyginimo rėžimas. Jei nerūšiuosite, rizikuojate, jog pakeitus rėžimą ir sumažinus temperatūrą, rūbų lygintuvas nespės atvėsti ir perkaitinsite lyginamus drabužius.

Nelaikykite vandens lygintuve

Net pats brangiausias lygintuvas, kaip ir bet kuris kitas elektronikos prietaisas bijo kalkių. O vanduo yra tikras kalkių šaltinis. Todėl pirmiausia, reikia naudoti tik virintą atvėsintą vandenį arba specialiai parduotuvėse įsigytą vandenį lyginimui. Išlyginus negalima vandens likučio palikti lygintuve, stovėdamas jis tik „apgaubs“ kalkių nuosėdomis vidinius elementus ir taip tik sutrumpins lygintuvo gyvenimo laiką.

Nuvalykite lygintuvo padą

Ypač jei dažnai naudojate garų funkciją, lygintuve esanti drėgmė, gali „išmušti rūdimis“ lygintuvo padą. Šios rūdys pradžioje itin mažos ir nepastebimos, tačiau, jei nematote, nereiškia, jog jų nėra. Todėl reguliariai reikia nuvalyti lygintuvo padą.Tai galima padaryti tiesiog paprasta sudrėkinta šluoste, muiluotame vandenyje suvilgyta šluoste arba specialiomis priemonėmis skirtomis lygintuvams. Senoliai dalinasi patirtimi, jog lygintuvo padą gera valyti paprasta dantų pasta. Jei nusprendžiate valyti chemija, pervalykite tiesiog vandenyje sudrėkinta šluoste ir nusausinkite popieriniu rankšluosčiu.

Keletas patarimų įsigyjant lyginimo techniką                                                                 

Lyginimo techniką sudaro lyginimo lenta, laidynės, garų purkštuvas ir kita.Lyginimo lentą galite įsigyti skirtingų gamintojų, kainų, iš skirtingų pagaminimo medžiagų, dizainų, spalvų, išmatavimų.Nuo lyginimo lentos priklauso kaip seksis lyginimo darbai, savijauta ir pan.

Taigi pirkdami lyginimo lentą būtinai įvertinkite ar bus patogu Jums su ja dirbti ir lyginimas nebebus toks nemėgstamas darbas.Taip pat labai patogu, kai namuose yra atskiras lyginimo kampelis, tada patogiai galite pasidėti lyginimo lentą, susidėti išdžiuvusius skalbinius ir kita. Be to nereikia galvoti kur reikės slėpti, padėti lyginimo lentą baigus darbus.Labai patogu namuose yra turėti lyginimo stalą, nes galima jo padėtį nesunkiai keisti, tačiau tai yra ne pigus daiktas.

Taigi lyginimo lenta turi būti patogi ir stabili, na o jei reikia nuolat kilnoti, tai ji turėtų būti ir lengva. Svarbiausia gerai lentai – patogus darbo paviršius, uždengtas karščiui atsparia danga, ir vieta lygintuvui padėti.Kai kurios lyginimo lentos gali turėti pakabas ar lentynėles skalbiniams lyginti, specialų laido laikiklį, patogią kėdutę ir kita.