Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Sodo priežiūros ir cheminės prekės internetu

Granuliuotas paukščių mėšlas ORGANIQ (organinė trąša) - 1kg

Kaina: 3.30 €
Žiūrėk ČIA

Granuliuotas paukščių mėšlas ORGANIQ (organinė trąša) - 4,3kg

Kaina: 5.98 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Priežiūros ir cheminės prekės                

                                                        

Priežiūros ir cheminės prekės yra mulčas, trąšos ir kita.

 

Mulčas tai ant žemės paviršiaus paskleistas tam tikras medžiagos sluoksnis. Mulčo paskleidimas yra vadinamas mulčiavimu. Mulčas yra naudojamas siekiant išsaugoti dirvos drėgmę, padidinti jos derlingumą, mažinti eroziją, sustabdyti piktžolių augimą ir kita.

 

Dažniausiai yra naudojamos organinės medžiagos – medžio drožlės, skiedros, žievė, javų šiaudai, lapai ir kita, tačiau kartais gali būti pasitelkiamas ir kartonas, žvirgždas.

 

Auginant kai kurias daržoves ar uoginius augalus kaip mulčas naudojama plastikinė plėvelė, kurioje iškerpama anga kiekvienam augalui.

 

Paprastai mulčiuojama yra pavasarį. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad organinis mulčas palaipsniui yra, todėl reikėtų nuolat atnaujinti.

 

Taigi mulčas padeda žemėje sulaikyti drėgmę, sukaupia iškrentančią rasą, išlygina temperatūrų skirtumus, trukdo sudygti ir augti nepageidaujamų augalų sėkloms ir kita.

 

Taigi mulčą galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, rūšių, talpos ir kita.

 

Mulčą galite rinktis ne tik skirtą augalų mulčiavimui, bet ir bėgimo takams, žirgynams, ekologišką ir kita.

 

Trąšos, tai tokios medžiagos, kurios įterptos į dirvą, gerina augalų vystymąsi ir augimą. Trąšos gerina dirvožemio struktūrą ir tiekia augalų paimamas mineralines medžiagas.

 

Pagrindinės grupės trąšų yra – organinės, mineralinės ir bakterinės.

 

Organinių trąšų rūšys yra – kompostas, mėšlas, žalioji trąša, durpės ir kita. Organinės trąšos, tai augalų maisto elementai, kurie yra ne mineraliniuose junginiuose, bet organinėse medžiagose. Kad augalai galėtų naudoti organines trąšas, pirmiausia dirvos mikroorganizmui jas turi suskaidyti. Na, o skaidymo metu vyksta mineralizacija, puvenų susidarymas.

 

Bakterinės trąšos reikalingos naudingai mikroflorai žemėje sudaryti.

 

Mineralinės trąšos yra gaminamos iš mineralų, uolienų pramoniniu būdu. Na, o jos yra skirstomos į mikroelementines ir makroelementines. Be mikroelementinių trąšų augalai negali normaliai vystytis ir jų augalams reikia nedaug. Makroelementinės trąšos, tai dažniausiai augalams naudojamos trąšos – azotas, kalis, fosforas. Makroelementinių trąšų grupės yra – paprastos trąšos (amonio salietra), sudėtinės trąšos (kalis, salietra), kompleksinės trąšos, trąšų mišiniai ir kita.

 

Taigi jeigu nežinote kokias priežiūros ir chemines prekes pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Priežiūros ir chemines prekes būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Priežiūros ir chemines prekes galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.