EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti

Trąšos internetu

Granuliuotas paukščių mėšlas ORGANIQ (organinė trąša) - 1kg

Kaina: 3.30 €
Žiūrėk ČIA

Granuliuotas paukščių mėšlas ORGANIQ (organinė trąša) - 4,3kg

Kaina: 5.98 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Trąšos       

                                                             

Trąšos, tai tokios medžiagos, kurios įterptos į dirvą, gerina augalų vystymąsi ir augimą. Trąšos gerina dirvožemio struktūrą ir tiekia augalų paimamas mineralines medžiagas.

Pagrindinės grupės trąšų yra – organinės, mineralinės ir bakterinės.

 

Organinių trąšų rūšys yra – kompostas, mėšlas, žalioji trąša, durpės ir kita. Organinės trąšos, tai augalų maisto elementai, kurie yra ne mineraliniuose junginiuose, bet organinėse medžiagose. Kad augalai galėtų naudoti organines trąšas, pirmiausia dirvos mikroorganizmui jas turi suskaidyti. Na, o skaidymo metu vyksta mineralizacija, puvenų susidarymas.

 

Bakterinės trąšos reikalingos naudingai mikroflorai žemėje sudaryti.

 

Mineralinės trąšos yra gaminamos iš mineralų, uolienų pramoniniu būdu. Na, o jos yra skirstomos į mikroelementines ir makroelementines. Be mikroelementinių trąšų augalai negali normaliai vystytis ir jų augalams reikia nedaug. Makroelementinės trąšos, tai dažniausiai augalams naudojamos trąšos – azotas, kalis, fosforas. Makroelementinių trąšų grupės yra – paprastos trąšos (amonio salietra), sudėtinės trąšos (kalis, salietra), kompleksinės trąšos, trąšų mišiniai ir kita.

 

Azoto trąšos (kalcio salietra, amonio sulfatas, amonio salietra ir kita), fosforo trąšos (dvigubas superfosfatas, paprastas superfosfatas, trigubas superfosfatas, precipitatas, boro superfosfatas ir kita), kalio trąšos (kalio chloridas, kalio druska, kalio magnezija, kalio sulfatas ir kita), kompleksinės trąšos (nitrofoska, azofoska) ir kita.

 

Taigi trąšas galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, rūšių, talpos ir kita.

 

Jeigu nežinote kokias trąšas pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Trąšas būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Trąšas galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.