EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Aksesuarai vaizdo technikai internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

BARKAN E220.B 37'' LCD, 2 lankstų, sieninis, juodas

Kaina: 24.77 €
Žiūrėk ČIA

BARKAN E230.B 37'' LCD, 3 lankstų, sieninis, juodas

Kaina: 27.55 €
Žiūrėk ČIA

TV laikiklis ACME MT111 Full Motion TV wall mount, 17"-47"

Kaina: 37.87 €
Žiūrėk ČIA

TV laikiklis ACME MT113 Fixed TV wall mount, 47"-90"

Kaina: 33.63 €
Žiūrėk ČIA

Laikiklis BARKAN 3300.B 65 lygiam/lenktam TV, 3 lankstų, sieninis, juodas

Kaina: 32.50 €
Žiūrėk ČIA

Laikiklis BARKAN E402.B 80 LED/LCD, fiksuotas, sieninis, juodas

Kaina: 22.11 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

BARKAN E20.B 37'' LCD, fiksuotas, sieninis, juodas

Kaina: 15.95 €
Žiūrėk ČIA

4World Sieninis LCD 15-22 laikiklis pasukamas/palenkiamas, TV iki 15kg WHT

Kaina: 7.96 €7.97 €
Žiūrėk ČIA

Televizoriaus laikiklis Tracer Wall 890 32-55 Sieninis

Kaina: 36.00 €
Žiūrėk ČIA

ART Lentyna D-53 double 15KG for DVD/TUNER Juoda

Kaina: 38.53 €
Žiūrėk ČIA

ART Lentyna D-51 30KG do DVD/TUNER aluminium Juoda

Kaina: 59.29 €
Žiūrėk ČIA

Televizoriaus laikiklis Gembird 32-55 tilt, iki 40kg, sieninis

Kaina: 18.15 €
Žiūrėk ČIA
 

Vaizdo technikos aksesuarai                

                                                                

Vaizdo technikos aksesuarai yra televizorių staliukai, TV stovai ir kita.

 

Jeigu norite televizorių statyti, tai Jums puikiai tinka TV staliukai, na o jeigu norite jį pakabinti, tai puikiausiai tinka TV stovai.

 

TV stovus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintas, skirtingo svorio ir kita.

 

TV stovą nėra sudėtinga pakabinti, tam reikia turėti pagrindą ant kurio jis bus tvirtinamas, grąžtą, kelis varžtus ir kita.

 

Nuo TV stovo dizaino priklauso kaip Jūsų namai atrodys, ar bus stilingi, elegantiški, nes tai taip pat viena iš interjero detalių.

 

Taigi TV stovas garantuoja, kad televizorių pakabinsite tiesiai, jis lengvai reguliuojamas be rūpesčių, tad galėsite džiaugtis optimalia žiūrėjimo patirtimi ir užtikrintais rezultatais.

 

Nors dabar mėgstama televizorių kabinti ant sienos, tačiau dauguma žmonių dar vis neatsisako ir perka TV staliukus. Jie labai patogūs ne tik dėl televizoriaus statymo vietos, bet ir galima susidėti buitinius namų daiktus – knygas, žurnalus, aparatūrą (kolonėles), gėles ir kt. Geriausiai, kai TV staliukas yra su uždaromomis durelėmis, nes tada reikia mažiau skirti priežiūrai (dulkių ir kitų nešvarumų valymui).

 

TV staliukų galima rasti pagamintų iš įvairiausių medžiagų, tačiau norint namų interjere pabrėžti kokybę, prabangą, individualumą rinkitės medinį TV staliuką. Natūralaus medžio TV staliukas suteiks Jūsų namams šilumos ir jaukumo. Taip pat jis bus ekologiškas ir nekels pavojaus Jūsų sveikatai. Medinį TV staliuką yra gerai turėti jaunoms šeimoms, kurios augina mažus vaikučius. Subraižius, ar nuo saulės spindulių nublukus iš medžio pagamintą baldą nėra sunku atrestauruoti.

 

TV staliukus galite įsigyti skirtingų spalvų, išmatavimų, dizainų, gamintojų, kainų ir kita.

 

Mediniai TV staliukai paprastai būna brangesni, už paprastus TV staliukus, tačiau nereikėtų nusiminti, nes šie staliukai gali būti palikti būsimoms kartoms, nes turi išliekamąją vertę.

 

Renkantis TV staliuką reikėtų atkreipti dėmesį į kambario dydį, nes didelis TV staliukas gali dar labiau „užgriozdinti“ kambarį, o mažas neturėti normalaus estetinio  vaizdo.

 

TV staliukus labai pagyvina baldinės rankenėlės, jeigu ruošiatės TV staliuką gaminti pagal užsakymą būtinai išsirinkite išskirtinio dizaino, kokybiškas rankenėles, jos TV staliukui suteiks stulbinantį grožį, taip pat nepamirškite išsirinkti kokybiško stiklo.

 

Renkantis TV staliuką reikėtų atsižvelgti į jau turimus kambaryje baldus, kad jie gražiai tarpusavyje derėtų, įsilietų į visumą.

 

Šių dienų mada, tai rafinuotas šiuolaikiškas minimalizmas, todėl TV staliukas geriausiai atrodytų - minimalus, paprastas.

 

Neturint daug laiko ir norint sutaupyti pinigus, labai patogu TV staliukus pirkti internetu, nes čia TV staliukų pasirinkimas yra didelis.

 

Taigi jeigu išsirinksite medinį TV staliuką suteiksite namams jaukumo, šilumos, individualumo, prabangos, solidumo ir kita.