EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Apsaugos priemonės internetu

Naujienos Visos naujienos

2 Mp HD-CVI kamera HAC-HDBW3231EPZ

Kaina: 179.89 €
Žiūrėk ČIA

Stebėjimo kamera 8level IP camera MP, 2.8-12mm, PoE, WDR, IR20m

Kaina: 58.44 €
Žiūrėk ČIA

Stebėjimo kamera ARLO GO LTE Mobile HD (SIM card connector) (VML4030)

Kaina: 462.38 €
Žiūrėk ČIA

Stebėjimo kamera CLOUD SECURECAM- Indoor, rotating IP camera able to record in 720p, WIFI

Kaina: 40.78 €
Žiūrėk ČIA

Vaizdo stebėjimo kamera 1080P OUTDOOR IP CAMERA POE/WIFI - 2 mpx outdoor camera with WIFI/POE, sd card

Kaina: 71.23 €
Žiūrėk ČIA

Vaizdo stebėjimo kamera Denver IPC-1020 white

Kaina: 38.12 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Vaizdo stebėjimo kamera P-ISR DI-360ULVF 600TV L36LED 2.8-12

Kaina: 62.35 €
Žiūrėk ČIA
HD-CVI kamera su IR HAC-HFW1100BP Vaizdo stebėjimo kameros

HD-CVI kamera su IR HAC-HFW1100BP

Kaina: 21.30 €27.95 €
Žiūrėk ČIA

Vaizdo stebėjimo kamera Foscam IP camera FI9928P WLAN PTZ 6IRLA/60m WDR 1080p 2MP H.264

Kaina: 253.27 €
Žiūrėk ČIA

Vaizdo stebėjimo kamera Hikvision IP camera DS-2CD2H43G0-IZS Dome, 4 MP, 2.8-12mm, Power over Ethernet (PoE), IP67, IK10, H.265+, H.265, H.264+, H.264, Micro SD, Max.128GB, Black

Kaina: 323.03 €
Žiūrėk ČIA

Stebėjimo kamera 8level IP camera 2MP, 3.6mm, WiFi, WDR, IR30m

Kaina: 50.47 €
Žiūrėk ČIA

Stebėjimo kamera ARLO GO LTE Mobile HD (SIM card connector) (VML4030)

Kaina: 462.38 €
Žiūrėk ČIA
 

Apsaugos priemonės              

                                                          

Apsauga kiekvienam žmogui turi būti pati svarbiausia, pradedant nuo savo asmeninės apsaugos iki savo artimųjų, namų apsaugojimo ir t.t., todėl mes ir norime Jums pasiūlyti šias apsisaugojimo priemones. Apsaugos priemonės – tai visas techninių priemonių kompleksas, kūrį sudaro apsaugos centralės, išplėtimo moduliai, praėjimo kontrolės įrenginiai bei vaizdo stebėjimo sistemos.

 

Dėl didėjančio nusikalstamumo ir techninių vagių pasiruošimo yra būtina saugotis. Šios apsaugos centralės leidžia sukurti lankščią apsaugos sistemą, užtikrinančią patogų ir nesudėtingą valdymą bei aukštą saugumo lygį. Jose yra integruotas GSM/GPRS komunikatorius su stebėjimo, balso ir teksto pranešimų bei nuotolinio valdymo funkcijomis. Sistemos valdymas skystųjų kristalų klaviatūra (LCD), sričių klaviatūra, pulteliais ir atstuminėmis kortelėmis arba nutolusiu būdu per mobilų telefoną arba kompiuterį (PC). Galimi Firmware atnaujinimai per kompiuterį, taip pat yra integruotas 2A impulsinis maitinimo šaltinis su baterijos krovimo galimybe ir jos diagnostika. Jūsų patogumui yra telefoninio stebėjimo kontaktai, balso pranešimai ir nuotolinio valdymo ypatybės, praėjimo kontrolė ir namų automatikos galimybės.

 

Išplėtimo moduliai yra skirti išplėsti sistemos zonas arba programuojamų išėjimų skaičių. Visa tai tam, kad Jūsų ir aplinkinių saugumas būtų užtikrinatas dar geriau.

 

Biuruose, parduotuvėse, namuose ar kitose vietose yra labai naudingi praėjimo kontrolės įrenginiai. Įrengtos telefonspynės užtikrina gerą apsaugą, jomis yra lengva naudotis bei jas lengva instaliuoti. Iškvietimo panelė su vaizdo kamera suteiks galimybę atėjusį žmogų ne tik girdėti, bet ir matyti. Ir dieną, ir naktį. Įsigyję praėjimo kontrolės įrenginių Jūs ir sutaupysite, ir būsite apsaugoti.

 

Vaizdo stebėjimo sistemos taip pat yra vienos iš naudingiausių apsaugos priemonių. Įrengtos kameros leidžia stebėti atėjusįjį ir įvertinti situaciją. Šiomis kameromis vaizdą galėsite stebėti bet kuriuo paros metu, nes esant visiškai tamsai jose įsijungia IR pašvietimo diodai, kurie vaizdą leidžia matyti net esant visiškai tamsai. Jos yra skirtos naudoti ir lauke, ir viduje. Jas galite naudoti namuose, biure, garažuose ir t.t. Juk žymiai saugiau jaučiamės, kai galime stebėti, kas aplink mus vyksta, juolab jei namuose dažnai būnate vienas, taigi geriau užtikrinti ir savo, ir aplinkinių saugumą. Tinkamai pasirinkę kamerą Jūs užsitikrinsite aukštos kokybės vaizdą, o tai vienas iš pagrindinių reikalavimų, norint ekrane matyti reikiamos kokybės vaizdą.

 

Renkantis apsaugos priemones reikėtų atsižvelgti į gamintoją, kainą, dizainą, išmatavimus, kokybę ir kita.

 

Taigi apsaugos priemones rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją ir kita.

 

Apsaugos priemones galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.