Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Vaizdo stebėjimo kameros

Vaizdo stebėjimo kamera Netgear Wire-free HD security camera VMS4130-100EUS Arlo Pro

Kaina: 211.29 €

Vaizdo stebėjimo kamera Denver IOC-232

Kaina: 48.43 €

Vaizdo stebėjimo kamera Hikvision IP camera DS-2CD1043G0-IF2.8 Bullet, 4 MP, 2.8mm/F2.0, Power over Ethernet (PoE), IP67, H.264+/H.265+

Kaina: 121.97 €

Vaizdo stebėjimo kamera Hikvision IP camera DS-2CD2H43G0-IZS Dome, 4 MP, 2.8-12mm, Power over Ethernet (PoE), IP67, IK10, H.265+, H.265, H.264+, H.264, Micro SD, Max.128GB

Kaina: 335.63 €

Vaizdo stebėjimo kamera Hikvision Network Video Recorder DS-7604NI-K1/4P 4-ch

Kaina: 188.13 €

Vaizdo stebėjimo kamera Denver IIC-215

Kaina: 33.24 €
 
 

Vaizdo stebėjimo kameros internetu

Šiais laikais saugumas labai dažnai įvardijamas kaip vienas prioritetinių aspektų, kuris padeda paprasčiausiai jaustis ramesniu. Geriausias būdas apsaugoti save ir savo namus – vaizdo stebėjimo kameros. Ne tik tam, kad jos gebėtų fiksuoti, kas kuriuo metu atėjo, tačiau dažnu atveju taip puiki apsaugos priemonė, kuri labai sėkmingai atbaido bet kokius vagišius. Pamatę, kad teritorija yra filmuojama – jie paprasčiausiai nebenori užsukti į tą kiemą arba į tuos namus, kuriuos planavo.

B-a.eu rūpinasi Jūsų saugumu ir siūlo labai platų vaizdo kamerų pasirinkimą kiekvienam, kuris nori jaustis saugus ir iškilus problemoms jas labai greitai išspręsti. Vaizdo kameros tiek namams, tiek biurams, tiek komercinio tipo pastatams - kai norisi kokybės, tačiau nesinori už ją permokėti. Tokiu atveju geriausias kompanionas tampa B-a.eu!

Vaizdo kameros internetu labai dažnai pirmiausia pasirenkamos pagal gamintojus, kadangi daugelis žmonių siekia rasti tokią produkciją, kuri yra pripažinta ir kuri tikrai yra geras pasirinkimas garantuojantis puikiausią rezultatą. O B-a.eu prekiauja tik žinomais gaminiais, kurie jau seniai įvardijami kaip puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norite, kad kokybė patenkintų Jūsų poreikius, tačiau kaina nebūtų labai didelė. Tai yra Edimax, Ibaby, Koenig, Cisco ir daugelis kitų, kurie visame pasaulyje pripažinti kaip labai puikūs vaizdo kamerų gamintojai. O jeigu norite nepermokėti, tokiu atveju papildomai siūlome įvertinti, kad B-a.eu aktyviai siūlo nuolaidas bei akcijas, kurios leis sutaupyti ir norimą produkciją įsigyti kur kas pigiau. Kadangi galima užsiprenumeruoti naujienlaiškį – tai puiki galimybė sužinoti apie nuolaidas ir jomis pasinaudojus džiaugtus pigesniais pasiūlymais, kurie suteikia galimybę įsigyti norimas vaizdo stebėjimo kameras kur kas mažesnėmis kainomis.

Vaizdo kameros internetu B-a.eu prekybos vietoje – geriausias pasirinkimas. Kodėl verta pirkti pas mus? Nes mes – mylime savo klientus ir suteikiame jiems galimybę įsigyti tai, ko reikia, kad gyvenimas būtų saugesnis.

  • Reguliariai siūlome įvairias akcijas, kurios padės sutaupyti.
  • Užsakytos prekės pristatomos iki pat Jūsų namų durų labai greitai. Puikiai suprantame, kad šiais laikais žmonės neturi daug laiko, tad labai svarbu optimaliai reaguoti į kiekvieną užsakymą, kad jis būtų patenkinamas geriausiame lygmenyje ir profesionaliausiai.
  • Taip pat siūlome nepamiršti, kad mūsų konsultantai gali Jums padėti rasti tokias vaizdo kameras, kurios geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
  • Suteikiama ir prekių grąžinimo bei pinigų atgavimo garantija tokiu atveju, jeigu gauta produkcija Jums netiko.

Vaizdo stebėjimo kameros yra labai skirtingos, tad pradėjus ieškoti pamatysite, kad egzistuoja itin platus pasirinkimas. Kol vieni džiaugiasi, kad kameros yra labai pigios, tuo tarpu kiti vertina funkcionalumą, kuris leis džiaugtis geriau savo funkcijas atliekančia priemone.  Vienu atveju kameros yra didesnės ir labai puikiai matomos. Tokiu atveju jos dažnai atbaido vagišius, kurie bando patekti į Jūsų namų vidų. Kitu atveju galima rasti labai kompaktiškas, labai mažas kameras, kurios nesunkiai įmontuojamos skirtingose vietose ir tai padeda užtikrinti, kad pavyks tinkamai apsisaugoti. Taip pat labai plačiai skiriasi ir vaizdo stebėjimo kamerų funkcionalumas. Kol vienos tik įrašo matytą vaizdą, tuo tarpu kitos suteikia galimybę realiu metu matyti kadre matomą informaciją. Tuo pačiu, ir matyti labai puikios kokybės vaizdą, kuris spalvotas ir net girdisi garsai. Taigi, pasirinkimas labai platus ir tik tikslingos paieškoms gali užtikrinti, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. O kuo daugiau galimybių pavyks palyginti – tuo didesnė tikimybė, kad rastos B-a.eu vaizdo stebėjimo kameros atitiks Jūsų lūkesčius ir leis džiaugtis saugia kaimynyste.