Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Bevielis telefonas Panasonic KX-TG1612FXH Cordless phone, Black

Kaina: 44.13 €

Bevielis telefonas Panasonic Cordless KX-TG6821FXB Black/Silver, Wireless connection, Speakerphone, Caller ID, Conference call, Built-in display

Kaina: 40.27 €
 
 

Bevieliai telefonai internetu turi paklausą? Kaip nusipirkti tinkamą bevielį telefoną pigiau internetinėje parduotuvėje?


Mobiliuosius telefonus dabar turi net ir mažiausi vaikai ir vyriausi senoliai. Tačiau vis tiek dar naudojame namų telefonus. Tiesa, seną laidinį telefoną naudoti jau tampa gana archajiška, todėl ieškome belaidžių telefonų internete, kuriais naudotis yra gerokai patogiau, nesame pririšti prie vienos vietos ir nereikia kliuvinėti už laido bei rūpintis, kad kokia katė jo nenutrauktų su visu kad ir pigiausiu telefonu. Todėl, laidiniams telefonams artėjant prie išnykimo ribos, prekyboje galima rasti vis daugiau bevielių telefonų. Bevielių telefonų pasirinkimas internete yra išties didelis tiek kainos prasme, tiek funkcijomis ir kitais parametrais. Tačiau patogu tai, jog internetinėje parduotuvėje greitai galime palyginti, kuris bevielis telefonas yra pranašesnis, patogesnis, turi daugiau reikalingų funkcijų ir kurio bevielio telefono kaina yra jums priimtina.


Bevielio telefono pirkimas internetu yra labai paprastas. Palyginę kelis telefonus internete ir išsirinkę sau tinkamiausią, tiesiog įsidėkite jį į savo virtualų krepšelį, atlikite toliau nurodytus veiksmus ir netrukus turėsite naują nebrangų bevielį telefoną. Tiesa, nepamirškite pasižiūrėti ir pristatymo pasirinkimo galimybių. Dažniausiai pardavėjai siūlo kelis pristatymo būdus – tai gali būti pristatymas per kurjerį tiesiai į namus, pristatymas į Lietuvos pašto paštomatus ar Omniva terminalus. Be abejo, dažnai galima pasirinkti ir pristatymą į parduotuvės skyrių, jei tik fizinis skyrius egzistuoja. Pristatymas per kurjerį atrodo kone patogiausias, tačiau iš tiesų gali būti kiek kitaip. Jei pasirenkate prekės pristatymą per kurjerį, jums pasirinktą dieną ir pasirinktu laiku būti namuose, su kurjeriu derinti pristatymo laiką. Todėl patogesnis variantas gali būti pristatymas į terminalus, iš kurių savo bevielį telefoną galėsite pasiimti jums patogiausiu laiku.


Kuo skiriasi bevieliai telefonai? Užėję į internetinės parduotuvės svetainę, pamatysite, kad prie kiekvieno bevielio telefono yra nurodyti jo kaina ir parametrai. Visų pirma, skiriasi telefono veikimo nuotolis – jis gali būti 20 metrų, gali siekti ir 50 metrų, o lauke net ir 300 metrų ar daugiau. Išmanesni telefonai turi funkciją ir perspėti jus, jei artėjate prie veikimo zonos ribų. Kitas brangesnių bevielių telefonų skirtumas yra skambėjimo melodijų skaičius. Telefonai siūlo tiek monofonines, tiek polifonines melodijas. Galite pasirinkti iš kelių skirtingų melodijų.


Beveik visi brangesni ar pigesni bevieliai telefonai šioje parduotuvėje turi funkciją išsaugoti bent kelis adresatus. Kai kuriuose telefonuose šis skaičius siekia ir 50, ir daugiau. O kad matytumėte, kam skambinate, žinoma, tenka naudotis telefono ekranėliu. Pamatysite, jog bevieliai telefonai skiriasi ekranėlių dydžiais ir spalvomis. Jei tai jums svarbus parametras, atkreipkite į jį dėmesį prieš pirkdami telefoną internetu. Tiek ekranėlis tiek skambinimo funkcija reikalauja energijos, o kadangi telefonas yra bevielis, jį kartas nuo karto reikės įkrauti. Kuo ilgiau telefonas veikia neįkrautas, tuo patogiau bus juo naudotis. Atkreipkite dėmesį į gamintojo nurodytą kalbėjimo laiką.


Papasakojome, į kokius svarbiausius parametrus reikia atsižvelgti, renkantis belaidį telefoną internete. Tačiau yra ir kitos telefonų savybės, kaip antai spalva ir dizainas. Priderinkite telefoną prie jūsų namų interjero ir džiaugsitės ne tik telefono kokybe, bet ir estetika.