Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Telefonas Panasonic KX-TS620FXW Corded phone, White

Kaina: 77.16 €
 
 
Kaip šiais laikais internete išsirinkti laidinį telefoną?Ar laidiniai telefonai pigesni už mobiliuosius?

Ar dar prisimenate laidinius telefonus? Pasirodo, jie dar nėra taip išnykę, kaip galima tikėtis. Ne vienuose namuose vis dar galima rasti seną laidinį telefoną. Jau sunku būtų rasti telefoną, kuriame numerį reikia rinkti sukant ratuką, tačiau laidiniai telefonai internete, panašu, kad neišnyks dar ne vienus metus. Juolab, kad šiais laikais jų galima įsigyti pačių įvairiausių su įvairiomis patogiomis funkcijos. Laidinių telefonų internete pasirinkimas išties nemažas.Turėdami namuosenet pigiausią laidinį telefoną, galėsite kartais visai išjungti savo mobilųjį ir pailsėti nuo nuolatinių skambučių ar tiesiog pačio telefono, prigrūsto įvairiausių funkcijų, kurias retai panaudojate.

Laidiniai telefonai internete vis dar yra populiarūs ir, tiesą pasakius, patogūs.Laidiniai telefonai yra nepakeičiami avariniais atvejais. Stichinių nelaimių atveju mobilusis ryšys yra daug jautresnis įvairiems poveikiams, o laidinis ryšys yra daug atsparesnis. Namuose gali nebūti elektros, o telefonas vis tiek veiks. Jie beveik niekuo nenusileidžia mobiliesiems telefonams, išskyrus tai, jog turi yra pritvirtinti laidu. Šiuolaikiniai net pigiausi laidiniai telefonai turi adresų knygutes, į kurias galima sutalpinti ir 50 ir 300 numerių – priklausomai nuo telefono atminties dydžio. Todėl jums nereikės atskiros užrašų knygelės ir galėsite greitai paskambinti, kam tik panorėsite. Be to, kai kurie laidiniai telefonai turi ir greitojo rinkimo funkciją. Tai yra, galėsite pasirinkti kelis adresatus, kuriems galėsite paskambinti vos paspaudę vieną mygtuką. Paprasta ir patogu.

Šiuolaikiniai kiek brangesni laidiniai telefonai turi tiek daug funkcijų, kad kartais tiesiog užtenka išsirinkti telefoną pagal jo išvaizdą. Priderinkite telefoną prie savo namų interjero, įsivaizduokite, kurioje vietoje jis bus pastatytas (kai kuriuos laidinius telefonus galima tvirtinti ir prie sienos) ir kokios spalvos, kokio dizaino telefono norėsite. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į telefono ekrano spalvą. Dažnai ji būna mėlyna, oranžinė ar bespalvė. Ekranai skiriasi ir dydžiu, tad patogiu gali būti naudotis telefonu su didesniu ekranu. Pasirinkite ekrano spalvą ir dydį pagal savo skonį ir turėsite malonumą naudotis tokiu telefonu.

Renkantis laidinį telefoną internete, verta atkreipti dėmesį ir į tai, kokie skambėjimo garsumo lygiai jame yra, o dar svarbiau – ir skambėjimo melodijas. Ar gamintojas siūlo rinktis iš 3 melodijų, o gal norite ir didesnio pasirinkimo? Pasižiūrėkite, ką siūlo skirtingi gamintojai ar skirtingi telefonų modeliai.

Papildomos, kai kuriems žmonėms svarbios funkcijos telefone yra garsiakalbis ir balso atsakiklis. Ne visi laidiniai telefonai čia turi šias funkcijas, tad jei manote, jog jos jums yra reikalingos, atkreipkite dėmesį, ar šias funkcijas gamintojas nurodo. Garsiakalbis pravers tuomet, jei mėgstate kalbėti telefonu, tuo pačiu užsiimdami ir kita veikla, tai yra, kai jūsų rankos yra užimtos. Na o auto atsakiklis leis skambintojams žinoti, jog jūsų nėra namuose ir leis jiems palikti jums skirtą žinutę, kurią, grįžę namo, galėsite išklausyti.Taigi pagrindiniai techniniai duomenys, kuriuos turi laidiniai telefonai yra numerio rinkimo būdas, paskutinio rinkto numerio pakartojimas, atmintis, skystųjų kristalų ekranėlis, „Laisvųjų rankų“ režimas, skambučio garso reguliavimas, mikrofono išjungimas, muzika abonento užlaikymo metu, klaviatūros užblokavimas, galimybė tvirtinti prie sienos ir kita.Taip pat gali būti įdiegtos ir  papildomos funkcijos tokios kaip laikrodžio ir žadintuvo funkcija.

 

Laidinis telefonas gali būti tikrai naudingas įrenginys. Jis leis pailsėti nuo išmaniojo telefono naudojimo, taip pat pravers, jei staiga jūsų mobilusis telefonas sugestų. Turėti atsarginį telefoną yra racionalus sprendimas, tad jei dar neapsisprendėte, ar jums reikia laidinio telefono – galbūt šie patarimai padės jums tą padaryti.