Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Auto-Moto prekės internetu

Naujienos Visos naujienos

STROM ST-20 akumuliatorių įkroviklis

Kaina: 48.30 €

STROM CD 430 ĮKROVIKLIS SU PALEIDĖJU

Kaina: 143.76 €

Įkroviklis automobiliniams akumuliatoriams AWELCO ENERBOX 15

Kaina: 40.80 €

Automobilinis akumuliatorių įkroviklis Awelco BAT15 230V 10A 12/24V

Kaina: 34.80 €

Automatinis inverterinis akumuliatoriaus įkroviklis Awelco Automatic 20

Kaina: 86.25 €

Akumuliatoriaus pakrovėjas 12V HECHT 2013

Kaina: 54.00 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Daugiafunkcinis galios šaltinis - automobilio užvedėjas (paleidėjas) GREEN CELL KICKSTART, 11 AH, LI-POLYMER

Kaina: 82.50 €

STROM ST-20 akumuliatorių įkroviklis

Kaina: 48.30 €

STROM CD 430 ĮKROVIKLIS SU PALEIDĖJU

Kaina: 143.76 €

Įkroviklis automobiliniams akumuliatoriams AWELCO ENERBOX 15

Kaina: 40.80 €

Automobilinis akumuliatorių įkroviklis Awelco BAT15 230V 10A 12/24V

Kaina: 34.80 €

Automatinis inverterinis akumuliatoriaus įkroviklis Awelco Automatic 20

Kaina: 86.25 €
 

Auto moto prekės internete leidžia užsiimti ne tik hobiu, bet ir sutaupyti  pinigų

Automobilio priežiūra daugeliui yra ne tik būtinybė, bet ir hobis.Lietuviai vyrai mechaniškai yra išprusę ir nagingi.Be to važinėti švariu, tvarkingu automobiliu visuomet maloniau. O nemažą dalį automobilio priežiūros darbų galima pasidaryti ir patiems, taip ne tik geriau pažįstant savo transporto priemonę, bet ir sutaupant pinigų.Visa tai prekybą auto moto prekėmis internetu Lietuvoje padrė populiarią. Savo klientams galime pasiūlyti visą puokštę auto prekių, kurios jums padės patiems susitvarkyti elementarias automobilio problemas ir rečiau lankytis autoservisuose. O kai kurie paprasti automobilių priedai leis jums kur kas geriau jaustis kelionėse ar kasdieniniuose važinėjimuose.

Automobilio valymas ir langų stiklų ploviklio kiekio palaikymas yra pirmieji žingsniai, tiesiog būtini vairuojant. Nors stiklų ploviklis yra neišvengiamas ir savaime suprantamas, didžioji dalis vairuotojų ir keleivių kur kas maloniau jaučiasi ir švariame, išvalytame automobilyje. Dažnas lietuvis vairuotojas į plovyklą užsuka vos kelis kartus per metus, o saloną valosi dar rečiau. O juk viską galima stipriai supaprastinti naudojant kelias pagrindines automobilio cheminės priežiūros produktų grupes.

Pradėkime nuo automobilio išorės. Nuplovus automobilį, reikėtų jį ir poliruoti. Jei tai atrodo brangu valymo paslaugas siūlančioje įmonėje, laisvai galite tuo užsiimti patys. Automobilio valymo ir poliravimo priemonės, kurias galite pasirinkti pagal savo poreikius, yra labai praktiškas dalykas. Nedidelė investicija į poliravimo dangą žymiai ilgiau palaiko automobilį švarų, prie poliruoto paviršiaus kur kas sunkiau “kabinasi” įvairūs purvai, taip pat jie lengviau nusiplauna. O tai investicija ne tik į grožį - švarus, sausas ir prižiūrėtas kėbulas kur kas lėčiau rūdija.

Įvairios nano dangos automobilio paviršiui yra dar stipresnė apsauga nuo nešvarumų. Žinoma, dengiamas turėtų būti švarus ir nusausintas automobilis. Labai rekomenduojame automobilių stiklų nano dangas  - nustebsite, koks švarus gali būti automobilio stiklas. Ir kaip ilgai tokiu išlikti. Tai galioja ir automobilio išorei, ir vidui.

Automobilio priežiūra - ne tik švara, bet ir smulkūs remontai, kuriuos galite pasidaryti lengvai patys. Dažniausiai tai - perdegusių lempučių ir pasenusių akumuliatorių keitimas. Renkantis automobiliui akumuliatorių būtinai atsižvelkite į gamintojo rekomendacijas. Pietų Europai gaminti automobiliai dažniau pasižymi mažesnės talpos akumuliatoriais, tad mūsų klimatui reikėtų rinktis kiek talpesnius akumuliatorius. Mes galime pasiūlyti kelių garsiausių gamintojų akumuliatorių pasirinkimą, patogų jų pristatymą ir gerą kainą, o jums tereikės jį pasikeisti. Tai tikrai vienas tų darbų, dėl kurio kreiptis į servisą visiškai neverta.

Nors tepalų ir alyvų keitimą vis tik dažniausiai geriau palikti autoservisui, tačiau automobilyje turėti atsargai šiek tiek alyvos, vairo stiprintuvo tepalo ar aušinimo skysčio tikrai būtina. Ilgos kelionės metu tai gali išsaugoti ir jūsų kelionę, ir visą automobilio variklį. Variklinės alyvos trūkumas gali greitai sugadinti visą variklį, o tai reikštų didžiulius nuostolius jūsų šeimos biudžetui. Tad visada sekite alyvos lygį, reikiant jį papildykite, o kilus rimtesniems įtarimams kreipkitės į autoservisą. Automobilio variklinę alyvą reikėtų rinktis pagal gamintojo nurodymus - tinkamo klampumo, pusiau sintentines arba sintetines, esant poreikiui - ir mineralines alyvas. Prireikus keisti visą variklio alyvą dažnai pigiau yra ją pirkti patiems internetu ir į servisą atvykti tik pakeitimui - toks paprastas triukas leidžia sutaupyti nemažai pinigų gudriems vairuotojams. 

Geresniam ir patogesniam automobiliui eksploatavimui galime pasiūlyti ir įvairių su tuo susijusių priedų. Įvairūs tiuningui skirti žibintai leis jums išsiskirti gatvėje, įdomiau apšviesti saloną ar tiesiog geriau matyti kelią nakties metu. Patogioms kelionėms ir net kasdienai neišvengiamas dalykas yra įvairūs įtampos keitikliai. Galimybė automobilyje pasikrauti telefoną, kompiuterį ar planšetę išties yra labai patogu. Patyrę keliautojai įtampų keitiklių dėka nuo automobilio akumuliatoriaus prisijungia ir barzdaskutę, ir plaukų džiovintuvą. 

Na o jeigu pradedate statytis namą ar remontuoti sodybą ir jūsų automobilis jums atrodo mažokas, galime pasiūlyti didelį priekabų pasirinkimą. Jei turite kur priekabą laikyti ir jos reikia gana dažnai, savos turėjimas bus ženkliai racionalesnis pasirinkimas nei nuoma. Priekabos su tentais leidžia gabenti ir lietui jautresnius krovinius, o tai - dar vienas didelis patogumas. 

Kokius automobilius renkasi moterys ir vyrai                                                     

Kokį automobilį išsirinksi priklauso nuo finansinių galimybių, poreikių, svajonių. Tačiau vyrai labiau nori vienokių automobilių, o moterys kitokių.

Tačiau abejoms lytims perkant automobilį yra labai svarbu automobilio ekonomiškus, tai yra kad pabrangus kurui patys galėtų išlaikyti ir toliau važinėti. Taip pat didelis dėmesys kreipiamas, kad automobilių kaina atitiktų jų kokybę. Patraukliausi automobiliai yra tie, kurie nors ir nenauji, bet važiuoja be didesnių remontų, yra techniškai tvarkingi, kurių dalis ar detales prireikus galima surasti be didelių sunkumų ir pan.

Taigi moterys svajoja apie patikimus automobilius. Taip pat automobilis turėtų būti saugus, patikimas, ekonomiškas, nedidelis. Dydis automobilio yra svarbus, todėl kad mažesniu automobiliu yra patogiau važinėti.

Vyrai rinkdamiesi automobilius, žiūri kad automobilis būtų erdvus, ekonomiškas, greitas, tvarkingas, patvarus, nesenas ir kt. Vyrams taip pat perkant automobilį svarbu konkreti kuro talpa, variklio tūris ir kt.

Populiariausi automobiliai yra  Bmw, Volkswagen, Audi ir kt.

Perkant vienokį ar kitokį automobilį labai svarbu yra ir automobilio spalva, nes pavyzdžiui pilkos spalvos automobilius yra lengviau prižiūrėti, rečiau reikia leisti pinigus valant, perdažant įbrėžimus ir kt.

Automobilio salonas taip pat labai svarbus, nes odines sėdynes yra daug lengviau prižiūrėti, nei medžiagines, be to sukuriamas prabangos įspūdis.

Dažniausiai vyrams automobiliai yra pomėgis, o pomėgiui skiriama nemažai laiko, pinigų. Mėgstama automobilius tiuninguoti. Tiuningas tai išvaizdos keitimas, siekiant pagerinti technines automobilio charakteristikas: sumažinti automobilio masę, pagrąžinti automobilį, pagerinti aerodinamines charakteristikas, padidinti arklio galių skaičių ir kt. Vyrai mėgsta ir automobilius restauruoti.

Išlaikyti automobilį yra brangu - reikia pilti kurą, pirkti draudimą, turėti atsargines dalis (akomuliatoriai, akomuliatorių pakrovėjai, padangos, auto reikmenys ir kt.), nuolat prižiūrėti (tepalai, valymas ir kt.), remontai ir kt. Todėl perkant automobilį reikia įvertinti daug faktorių.