EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Tepalai alyvos eksploataciniai skysčiai internetu

Naujienos Visos naujienos

Konsistencinė alyva LITOL 24 800gr

Kaina: 4.80 €
Žiūrėk ČIA

Pemco 15W40 iDRIVE 105 universali variklinė alyva 1L

Kaina: 3.45 €
Žiūrėk ČIA

Pemco Antifreeze 911 (-40ºC) mėlynas 5L

Kaina: 10.20 €
Žiūrėk ČIA

Pemco Antifreeze 911 (-40ºC) mėlynas 10L

Kaina: 15.30 €
Žiūrėk ČIA

Pemco Antifreeze 912 (-40ºC) raudonas 1L

Kaina: 4.25 €
Žiūrėk ČIA

Pemco Antifreeze 912 (-40ºC) raudonas 5L

Kaina: 13.60 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Konsistencinė alyva LITOL 24 4,5kg

Kaina: 19.20 €
Žiūrėk ČIA

Fanfaro VSX 5W40 variklinė sintetinė alyva 1L

Kaina: 4.60 €
Žiūrėk ČIA

Fanfaro VSX 5W40 variklinė sintetinė alyva 20L

Kaina: 57.50 €
Žiūrėk ČIA

Pemco 15W40 iDRIVE 105 universali variklinė alyva 1L

Kaina: 3.45 €
Žiūrėk ČIA

Pemco iDRIVE 350 sintetinė variklinė alyva 5W30 Long Life 5L

Kaina: 25.30 €
Žiūrėk ČIA

Pemco iDRIVE 345 sintetinė variklinė alyva 5W30 1L

Kaina: 5.75 €
Žiūrėk ČIA
 

Tepalai, alyvos, eksploataciniai skysčiai       

                                               

Tepalai, alyvos, eksploataciniai skysčiai yra variklinės alyvos, transmisinės alyvos, konsistenciniai tepalai ir kita.

Variklines alyvas galite rinktis mineralines, pusiau sintetines, sintetines alyvas, skirtingų kainų, gamintojų, tipų, talpos, paskirties, klampumų ir kita.

Alyva privalo užtikrinti variklio funkcionalumą ir šiandieniniame variklio kūrimo bei tobulinimo pasaulyje jau tapo jo konstrukcijos elementu. Šiuolaikiniai variklinei alyvai yra keliami dideli reikalavimai: taupyti degalus, saugoti variklio detales nuo dėvėjimosi, užtikrinti šaltą paleidimą, perduoti galią, plauti variklio vidų, nepažeisti katalizatoriaus, nesudaryti pelenų nuosėdų suodžių filtre, nesioksiduoti aukštoje temperatūroje, užtikrinti mažą sunaudojimą, užtikrinti turbinos veikimą ir kita.

Viena iš svarbiausių alyvos charakteristikų yra jos klampumas, kuris yra suprantamas kaip skysčio vidinis pasipriešinimas tekėjimui. Visi žino, jog alyvos klampumas priklauso nuo temperatūros, todėl tepimo priemonių gamintojai siekia sukurti kuo stabilesnio klampumo alyvą, nes tai padeda geriau užtikrinti daugumą iš keliamų reikalavimų: tinkamas klampumas žemoje temperatūroje – geresnis jos takumas, todėl lengviau paleidžiamas variklis, užtikrinamas geresnis tepimas, mažesnis dilimas ir degalų sunaudojimas. Tinkamas klampumas aukštoje temperatūroje – geresnis tepimas, todėl dėl stabilesnės alyvos plėvelės mažiau dėvisi paviršiai, mažiau sunaudojama alyvos ir degalų.

Rinkdamiesi variklio alyvą atsižvelkite į automobilio gamintojo reikalavimus ir rekomendacijas variklinei alyvai.

Automobilio transmisijoje yra keletas mazgų kuriuose būtina transmisinė alyva. Tai yra pavarų dėžė, varantieji tiltai, šoniniai ir vairo reduktoriai. Šiuos mazguose transmisinė alyva, kurią drąsiai galime vadinti transmisijos elementų “krauju”, veikia kaip tepimo ir aušinimo elementas, o kartais - ir kaip judesio perdavimo elementas.

Transmisinės alyvos pasižymi tokiomis savybėmis kaip: geba atlaikyti apkrovas/saugo nuo dilimo, atsparios oksidacijai, užtikrina apsaugą nuo korozijos, pasižymi puikiomis slydimo savybėmis, palaiko terminį stabilumą/švarą, yra atsparios putų susidarymui, pasižymi suderinamumu su sandarikliais – nereaguoja su guminėmis detalėmis ir kita.

Kokia alyva turi būti tepama automobilio transmisija ir kada ji keičiama, nurodo automobilio gamintojas eksploatacijos instrukcijoje. Na, o perkant transmisinę alyvą, kaip ir variklinę, svarbu žinoti jos kelis svarbius rodiklius – klampos klasę, kokybės grupę, kurie yra būtini nurodyti automobilio eksploatacijos instrukcijoje.

Transmisinių alyvų klasifikacijos indeksų galimi SAE variantai yra: SAE 70W, SAE 75W, SAE 80W, SAE 85W, SAE 90, SAE 140, SAE 250 arba SAE 75W-80, SAE 75W-90, SAE 75W-140, SAE 80W-90, SAE 80W-140, SAE 85W-90. Alyvos, turinčios po vieną klampos indeksą su raide „W“ yra sezoninės alyvos, alyvos su abiem klampos indeksais yra visasezoninės.

Konsistenciniai tepalai gali būti skirti guoliams ar kitoms auto dalims. Šiuos tepalus galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, talpos, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Ličio plastinis tepalas EP 2 yra skirtas besisukantiems ir slystantiems guoliams. Šis tepalas skirtas dirbti esant dideliems krūviams, pasižymi aukštu vandens atstūmimu, antioksidacinėmis savybėmis ir antikoroziniu poveikiu. Tepalas skirtas besisukantiems ir slystantiems guoliams, kurių yra sunkios eksplotacijos sąlygos.

Plastinis tepalas su MoS2 yra skirtas sutepti automobilių dalims, kurios dirba sunkiomis gamybinėmis sąlygomis. Tepalas puikiai sukimba ir turi mažą trinties kooficientą, o taip pat  puikias EP savybes. Šis  ličio tepalas pagamintas  mineraliniu pagrindu . Produktas turi savyje  antioksidantų, korozijos inhibitorių ir juodų kietų tepalų (Molibdenas disulphidas ir Grafitas). Sudėtyje yra mažas polimerų kiekis, sukibimo padidinimui.

Taigi tepalus, alyvas, eksploatacinius skysčius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos.