EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Dekoratyvinis akmuo, skalda

Dekoratyvinė skalda 5-10mm, Rausva, 20kg

Kaina: 5.25 €
Žiūrėk ČIA

Gludinti akmenukai, žalsvi, 20-40mm frakcija 20kg

Kaina: 10.02 €
Žiūrėk ČIA

Gludinti akmenukai, balti,20-40mm frakcija 20kg

Kaina: 10.02 €
Žiūrėk ČIA

Dekoratyvinė marmuro skalda 12-20mm, raudona, 20kg

Kaina: 8.68 €
Žiūrėk ČIA

Granito skalda fr. 8-11mm, 20kg

Kaina: 3.22 €
Žiūrėk ČIA

Granito skalda fr. 5-8mm, 20kg

Kaina: 3.22 €
Žiūrėk ČIA

Granito skalda fr. 2-5mm, 20kg

Kaina: 3.22 €
Žiūrėk ČIA

Granito skalda fr. 11-16mm, 20kg

Kaina: 3.22 €
Žiūrėk ČIA

Granito atsijos fr. 0-2mm, 20kg

Kaina: 2.97 €
Žiūrėk ČIA

Gludinti akmenukai, raudoni, 20-40mm frakcija 20kg

Kaina: 9.63 €
Žiūrėk ČIA

Dekoratyvinė skalda 8-16 mm, juoda, 20kg

Kaina: 4.99 €
Žiūrėk ČIA

Dekoratyvinė skalda 8-11mm, žalia, 20kg

Kaina: 4.87 €
Žiūrėk ČIA

Dekoratyvinė skalda 8-16mm, šviesiai pilka, 20kg

Kaina: 4.83 €
Žiūrėk ČIA

Dekoratyvinė marmuro skalda, balta, 20kg

Kaina: 6.13 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Dekoratyvinis akmuo, skalda internetu

Dekoratyvinis akmuo šiais laikais labai plačiai naudojamas daugelyje sferų. Kol vienu atveju tai yra puikus pasirinkimas tuomet, kai norite dekoruoti namus, tuo tarpu kiti negali įsivaizduoti kapų puošmenų be dekoratyvinio akmens. Dėl plataus panaudojimo ir tuo pačiu tvirtumo - dekoratyvinis akmuo tampa daugelio žmonių pasirinkimu. B-a.eu pasiūla labai plati, tad kiekvienas ras tokią akmens spalvinę gamą, kokia jam labiausiai tinka. Svarbiausia – tikslingos paieškos, kadangi tai garantuoja ir našiausius rezultatus.

Dekoratyvinis akmuo yra puikus pasirinkimas, kadangi:

  • Didelis privalumas, kad šis akmuo yra kur kas lengvesnis už natūralų. Tokiu atveju ne tik paprastesnis jo transportavimas, tačiau ir panaudojimo galimybės.
  • Reikia įvertinti kokybę, kuri suteikia galimybę iš akmens gaminti labai skirtingus daiktus ir džiaugtis jų funkcionalumu. Akmuo klijuojamas ne tik ant sienų, tačiau iš jo gali būti daromas net ir stalviršis. Ant jo galima drąsiai pjauti peiliu, kadangi paviršius nebus gadinamas.
  • Taip pat jis džiugina ir spalvine gama, kadangi pagal poreikius akmuo nesunkiai įkomponuojamas net ir labai netradicinio stiliaus interjere.
  • Jis gana atsparus neigiamiems aplinkos veiksniams, tad yra labai puikus pasirinkimas tiek vidaus, tiek lauko apdailai.
  • Jo kaina maža, o sąlyginai galima įsigyti didelį kiekį gaminių.

B-a.eu dekoratyvinis akmuo – pagal aukščiausius standartus. Siūlome tik sertifikuotą produkciją, kuri yra pripažįstama kaip puikus pasirinkimas labai skirtingo tipo darbams atlikti. Svarbiausia – galimybės, o B-a.eu gali padėti jas įgyvendinti.

B-a.eu prekybos vietoje galite rasti ne tik labai daug ir labai įvairaus akmens, tačiau ir platų skirtingos skaldos pasirinkimą. Nuo kiek blankesnių spalvų, kurios dažniausiai geriausiai dera kapinėse iki labai ryškių, kurios pasirenkamos namams, kadangi atrodo labai išraiškingai ir džiugina savo ilgaamžiškumu. Prieš dedant skaldą sode gėlynams arba kapinėse nepamirškite ant žemių uždėti plėvelės, kadangi taip pavyks išvengti žolių augimo ir pavyks išlaikyti švarią skaldą, kurią kiekvieną kartą lyjant vanduo paprasčiausiai nuplaus.

Jeigu nežinote, kuri skalda ir kuris dekoratyvinis akmuo internetu geriausiai tenkina Jūsų poreikius – visada galite susisiekti ir pasitarti su B-a.eu konsultantais, kurie labai mielai atsakys Jums į visus klausimus bei padės džiaugtis produkcija, kurią įsigijote. Ji bus pristatyta prie jūsų namų durų Jums labiausiai tinkamu laiku, kadangi kiekvieno kliento pageidavimai B-a.eu pardavėjams yra labai svarbūs. Tuo pačiu suteikiama ir pinigų grąžinimo garantija. Taip tikimasi, kad klientai kur kas labiau pasitikės produkcija ir kur kas drąsiau rinksis tą kokybę, kuri gali padėti tinkamai atlikti bet kokius darbus.

Tiek akmuo, tiek skalda nereikalauja jokios specifinės priežiūros, kadangi abi yra labai tvirtos, tad kartą įsigijus galėsite džiaugtis  ilgaamžiškumu bei kokybe. Štai akmenį reikia reguliariai nuvalyti, kadangi tik tokiu atveju pavyks puikiai išlaikyti jo blizgumą arba jo matinį atspalvį, kuris skoningai atrodys tik tokiu atveju, jeigu aplink nebus dulkių. Valyti galima su paprasčiausiu vandeniu bei muilu (tokiu atveju, kai akmuo yra integruotas į namų erdvę). Vėliau nusausinus gausite lygiai tokią pačią išvaizdą kaip ką tik įsigijus. O skalda turi būti reguliariai perplaunama su paprasčiausiu vandeniu. Labai puikiai pasitarnaus šlanga iš kurios teka vanduo, kadangi tokiu atveju pavyks „neišmušti“ akmenukų iš jiems skirtos vietos ir puikiai juos visus nuplauti su labai mažomis sąnaudomis.

Dekoratyvinis akmuo B-a.eu – kiekvienam, kuris turi puikias idėjas, kurias verta realizuoti. Siūlome rinktis kokybę, kuri nustebins net ir Jus pačius.