EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Cheminės priežiūros priemonės automobiliui internetu

Naujienos Visos naujienos
Liqui Moly 15 300 ml

Liqui Moly 15 300 ml

Kaina: 9.33 €12.17 €
Žiūrėk ČIA

Liqui Moly 1547 500 ml

Kaina: 16.24 €
Žiūrėk ČIA
Liqui Moly 1556 300 g

Liqui Moly 1556 300 g

Kaina: 20.33 €22.36 €
Žiūrėk ČIA

Liqui Moly 4087 250 ml

Kaina: 44.72 €
Žiūrėk ČIA

Liqui Moly 6109 500 ml

Kaina: 32.52 €
Žiūrėk ČIA

UHU 46810 2 g

Kaina: 30.49 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Nano danga automobilio kėbului

Kaina: 10.14 €
Žiūrėk ČIA

Nano danga nuo rasojimo

Kaina: 8.68 €
Žiūrėk ČIA

Nano danga tekstilei

Kaina: 14.48 €
Žiūrėk ČIA

Nano deimantinė danga automobiliui

Kaina: 25.77 €
Žiūrėk ČIA

Ballistol 25500 200 ml

Kaina: 12.85 €
Žiūrėk ČIA

Liqui Moly 4087 250 ml

Kaina: 44.72 €
Žiūrėk ČIA
 

Cheminės priežiūros priemonės        

                                             

Cheminės priežiūros priemonės apima sutepantys multifunkciniai aerozoliai, valymo poliravimo priemonės, techninio aptarnavimo priemonės, remonto priemonės, nano dangos ir kita.

 

Automobilio priežiūrai, švarai reikia skirti laiko ir tai galima padaryti pačiam, arba tiesiog patikėti valymo paslaugas teikiančioms įmonėms. Tačiau jeigu pasiruošėte paaukoti kelias valandas ir savo rankomis bei tinkamomis priemonėmis atlikti automobilio valymą Jums reikėtų žinoti kaip reikia tinkami valyti automobilio vidų ir išorę. Geriausiai būtų pradėti automobilį valyti nuo vidaus. Išimkite visus pašalinius daiktus iš automobilio salono-nuo prietaisų skydelio, daiktų dėžutės, kišenių ant durų, bagažinės, pasiekite visus daiktus iš po sėdynių. Jei yra galimybė, rekomenduojama suspaustu oru iš kompresoriaus prapūsti sunkiai prieinamas ir pasiekiamas valyti vietas, tokias kaip ventiliacijos angas, durų apvadus, tarpus tarp sėdinių ir panašiai. Jeigu neišeina panaudoti suspausto oro, tai tą patį galite atlikti tiesiog su minkštu, švariu teptuku. Tada reikėtų nepamiršti išimti visus grindų kilimėlius bei guminiu padėklus kojoms. Su siurbliu galėsite greitai ir paprastai išsiurbti automobilio interjerą. Jei jo neturite galite panaudoti valymui skirtas priemones, pavyzdžiui valiklį išpurkšdami jo putas ant grindų dangos, sėdinių tekstilės ar apmušalų. Jei lieka dėmių, tai galite panaudoti specialų dėmių valiklį, kuris gali neblukindamas audinių pašalinti tepalą, alyvas, dervų dėmes ir kita. Pradėkite nuo užpakalinių sėdinių ir grindų greta jų. Po to atstumkite priekines sėdines kiek galima atgal ir išsiurbkite priekines sėdines bei grindis aplink jas. Išvalyti reikėtų visus plastmasinius ir vinilo interjero paviršius. Kai išvalėte plastmasinius interjero paviršius, derėtų pasirūpinti ir jų apsauga nuo senėjimo, nes tai ne tik apsaugo plastiką nuo blukimo, skilinėjimo, bet ir garantuoja, kad paviršius mažiau braižysis, ant jo nesės dulkės. Tad užpurškite specialios apsaugo priemonės ir vilnoniu ar medvilniniu skudurėliu paskleiskite jį tolygiai ant viso paviršiaus. Jei automobilio viduje yra natūralios odos detalių, jų valymui reikėtų naudoti tik natūraliai odai skirtus valiklius. Reikėtų nenaudoti odai priemonių, skirtų vinilo priežiūrai. Odos priežiūrai skirtos priemonės turi savo sudėtyje natūralių aliejų, kurie gali apsaugoti odą nuo senėjimo ir skilinėjimo. Taip pat reikėtų nepamiršti ir nuvalyti automobilio stiklus iš vidinės pusės. Valant stiklui reikėtų naudoti ir specialiai skirtas tam putas. Jei automobilio interjero paviršiai yra labai užteršti, tai geriau būtų kreiptis į firmą teikiančią profesionalias valymo paslaugas.

 

Reikėtų žinoti, kad valymo priemonių nereikėtų naudoti ant vairo, stabdžių, akseleratoriaus ar sankabos pedalų, nes jie gali pasidaryti slidūs. Langus iš vidinės pusės reikėtų valyti judesiais aukštyn-žemyn, o iš išorės-judesiais iš šono į šoną. Tai leidžia aiškiai matyti ant stiklo paliktas dėmes, nešvarumus ir žymes, pasilikusias nuo valymo.Niekada nenaudokite odiniams paviršiams valyti įprastų valiklių vinilo paviršiams. Jie sukelia odos išdžiūvimą bei daro odą slidžia. Taip pat valant automobilio vidų reikėtų nepamiršti ir tokių vietų, kaip slenksčiai, durų briaunos ir kita.

 

Plaunant ratus, variklį, išorę taip pat reikėtų naudoti specialiai jam skirtas chemines priežiūros priemones.

 

Taigi chemines priežiūros priemones galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos ir kita.