EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Lentynos, CD stovai internetu

Lentynėlė REG-8 (balta)

Kaina: 42.19 €
Žiūrėk ČIA

Lentynėlė REG-7 (juoda)

Kaina: 22.81 €
Žiūrėk ČIA

Lentyna 03

Kaina: 37.70 €
Žiūrėk ČIA

Širma PAR-1

Kaina: 67.20 €
Žiūrėk ČIA

Lentynėlė REG-7 (balta)

Kaina: 35.09 €
Žiūrėk ČIA

Lentyna 02

Kaina: 33.35 €
Žiūrėk ČIA

Lentyna 01

Kaina: 24.65 €
Žiūrėk ČIA

Lentynų Komplektas K NEW

Kaina: 26.10 €
Žiūrėk ČIA

Lentynų Komplektas L NEW

Kaina: 36.25 €
Žiūrėk ČIA

Lentynų komplektas U NEW

Kaina: 27.55 €
Žiūrėk ČIA

Lentyna Porto 02

Kaina: 59.45 €
Žiūrėk ČIA

Lentyna Porto 08

Kaina: 56.56 €
Žiūrėk ČIA

Lentyna Porto 01

Kaina: 104.40 €
Žiūrėk ČIA

Lentyna Porto 07

Kaina: 43.50 €
Žiūrėk ČIA

Lentyna 80

Kaina: 67.13 €
Žiūrėk ČIA

Lentyna 60

Kaina: 54.39 €
Žiūrėk ČIA

Lentyna Porto 04

Kaina: 27.55 €
Žiūrėk ČIA

Lentyna Porto 12

Kaina: 36.25 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Lentynos, CD stovai                                                                            

 

Norint namų interjerą paįvairinti reikėtų tiesiog pakabinti keletą lentynų. Kartais užtenka pakabinti arba perkabinti lentynas, ir kambarys jau atrodo visai kitoks. Juolab, kad lentynos visada yra madingos. Lentynos atlieka ne tik grožio funkciją, bet ir praktiškumo, funkcionalumo, į jas galima sudėti knygas, įvairiausius smulkius niekučius, gėles ir kt.

 

Lentynos gali būti padarytos iš pačių įvairiausių medžiagų – ir labai pigių, ir brangių, natūralių ir sintetinių. Atviros, su durelėmis, su slankiaisiais stiklais, sudėtos iš atskirų dalių, prašmatnios ir paprastos – lentynų pasirinkimas didžiulis.
 

Kai norima kuo geriau išnaudoti erdvę, galima šone prie durų nuo grindų iki lubų, o ir virš staktos pritvirtinti lentynas. Tada jos daromos tokio dydžio kaip siena, ją suskirsto į sekcijas ir tarsi pagilina erdvę. Tokios lentynos tinka kabinetui, namų bibliotekai arba svetainei. Lentyna-sekcija gali atskirti vieną kambarį nuo kito, pavyzdžiui, prieškambarį nuo svetainės.

 

Renkantis lentyną ir CD stovus reikėtų atkreipti dėmesį į kambario dydį, nes didelė lentyna ir CD stovas gali dar labiau „užgriozdinti“ kambarį, o maža neturėti normalaus estetinio  vaizdo.

 

Lentynos gaminamos iš įvairiausių medžiagų (medžio, laminuotų plokščių, metalų ir kitų medžiagų). Spalvos irgi gali būti įvairios – nuo šviesių spalvų iki tamsių.

 

Lentynas galime kabinti, bet kuriame kambaryje, nes praktiškai visur jos tinka, yra reikalingos daiktams susidėti.

 

Kas mėgsta kaimišką stilių, gali rinktis lentynas pagamintas iš medžio masyvo.Tokiose lentynose galima laikyti prieskonių dėžutes, molinius ar keraminius puodelius, vazas, ąsočius. Taip pat tokių daiktų apsuptyje labai tiks svyrantis kambarinis augalas. O kas mėgsta modernų stilių gali rinktis lentynas ar lentynėles ryškių spalvų, suapvalintais kampais ir kt.

 

CD stovai namuose leidžia palaikyti tvarką, greitesnę kompaktų paiešką, be to yra kaip dar viena interjero detalė. CD stovai būna įvairių dydžių, spalvų, formų, iš skirtingų medžiagų pagaminti ir kt. Labai originaliai atrodo CD stovai pagaminti iš natūralaus medžio. Priderintas CD stovas prie kitų iš natūralaus medžio pagamintų baldų išlaiko interjero vientisumą.

 

Taigi lentynėlių ir CD stovų nauda yra akivaizdi – padeda palaikyti namuose tvarką, greitesnė daiktų paieška, yra graži interjero detalė. Tad kokio dizaino, spalvos, pagaminimo medžiagos bus lentynos ir CD stovai priklauso nuo kiekvieno vartotojo norų, galimybių